Permis auto

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
br0
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 02 Sep 2013, 20:37
Detinator Steam: Da
Has thanked: 4 times

01 Mar 2015, 00:52

Mitzocul wrote:
br0 wrote:El vrea să-i dați direct exact întrebările care o să-i pice lui la examen, să le învețe numai pe alea, nu înțelegeți?
Si de unde Dumnezeu sa stim noi exact intrebarile care ii pica lui la examen? Sunt peste 1200 parca, sa faca chestionare si inevitabil o sa-i pice la examen intrebarile care le-a rezolvat.
Eram ironic. De ce să nu râdem pe seama unor astfel de specimene?
RoyalServer
r0nan eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2109
Joined: 15 Mar 2010, 08:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost moderator
Restrictie moderator
Nume anterior : b00T
Location: Moreni
Has thanked: 11 times
Been thanked: 68 times

01 Mar 2015, 00:55

Man , eu am făcut 1 an de când am luat carnetul , acum in Februarie pe 13 . Si nu am studiat cartea decât la indicatoare . Multe din ele le știam. Si am făcut chestionare pe e-drpciv . Doar din chestionarele alea am învățat . Si in acest an am fost oprit de n ori de rutieră . Dar o singura data am luat amenda si asta a fost pentru centura , dar vreau sa spun ca acest site m-a învățat foarte bine si ca nu am probleme in trafic ca nu știu sa m-a încadrez sau nu știu ce . Foarte bun site si ți-l recomand , iar la sala îți pică identic ca pe site . Nici o litera nu e schimbată , doar ca in loc de ABC poate sa fie CBA..
trilu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 12 Feb 2012, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times

01 Mar 2015, 01:24

tweky wrote:
BRANDY #1 wrote:drpciv.ro ; intrebarile la care nu stii raspunsul dai copy-paste pe google si o sa-l afli.

Cat despre carte, nu-ti trebuie. Gasesti pe net REGULAMENTUL si Ordonanta de Urgenta.
acolo pe drpciv.ro sunt chestionare exact ca la examen , adica nu iti spune ce gresesti sau care varianta e corecta.

Recomand e-drpciv.ro , faci de 2- 3 ori mediul de invatare si esti boss , crede-ma.
Asculta ce zice acest om, e adevarat.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information