Petitie pentru legalizarea Marijuanei!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Dumy#
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 490
Joined: 15 Feb 2015, 14:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: brb
Detinator server CS: brb
SteamID: PRIVAT
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Acas'

14 May 2017, 19:53

hankbinscripting wrote:
situationgang wrote:AHAHHAHAHHAHA, toti pripasii care au fumat si ei juma de gram vor legalizata iarba :(

Daca eu am fumat jumate de gram, atunci ramai in prostia ta.. Nu ma cacam pe mine atata pentru o jumatate de GRAM amice in primul rand + in al 2-lea rand nici nu cred ca eram atat de bine informat.. Fumez de 4 ani de zile, cred ca ii de ajuns sa stiu cu ce se mananca IARBA. Inainte sa judeci gandeste cu CAP :)
laurwtf wrote:mai bine zi ca esti turnator la diicot si vrei semnaturile noastre sa vezi care fumeaza si care nu.
on: Semnătura dumneavoastră a fost înregistrată cu succes!
Sigur.. :))


Ai facut postul sa te dai smecher ca ai ajuns sa fumezi iarba , trist prietene ! :thumbsdown_tone2: :clap_tone1:
ON : Petitiile sunt facute sa va colecteze e-mailurile si sa le umple cu spam-uri ,,,, :ok: :white_check_mark:
NO-RECOIL !
RoyalServer
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

14 May 2017, 20:04

Nu sunt de acord cu legalizarea Marijuanei,nu vreau ca Romania sa ajunga ca Mexic :( :grimacing: :dizzy_face:
User avatar
Dumy#
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 490
Joined: 15 Feb 2015, 14:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: brb
Detinator server CS: brb
SteamID: PRIVAT
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Acas'

14 May 2017, 20:07

aSh wrote:Nu sunt de acord cu legalizarea Marijuanei,nu vreau ca Romania sa ajunga ca Mexic :( :grimacing: :dizzy_face:

Idem , lasa-i mai ca astia cand fumeaza se simt smecheri :yea:
Tristttt
NO-RECOIL !
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

14 May 2017, 20:08

Sa se legalizeze prostitutia, cei ca mine vor putea sa dea de lucru la peste 100k someri(de sex feminin peste 90%) si se plateste foarte bine aceasta meserie de viitor.
Image
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

14 May 2017, 20:29

Dumy# wrote:
aSh wrote:Nu sunt de acord cu legalizarea Marijuanei,nu vreau ca Romania sa ajunga ca Mexic :( :grimacing: :dizzy_face:

Idem , lasa-i mai ca astia cand fumeaza se simt smecheri :yea:
Tristttt
Trist e ca iti lipseste din cap un lucru numit creier. :sunglasses: Cei care fumeaza de ani buni, fumeaza tot ca sa se creada smecheri, nu?
Citeste regulamentul.
User avatar
Dumy#
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 490
Joined: 15 Feb 2015, 14:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: brb
Detinator server CS: brb
SteamID: PRIVAT
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Acas'

14 May 2017, 20:46

uatdafac. wrote:
Dumy# wrote:
aSh wrote:Nu sunt de acord cu legalizarea Marijuanei,nu vreau ca Romania sa ajunga ca Mexic :( :grimacing: :dizzy_face:

Idem , lasa-i mai ca astia cand fumeaza se simt smecheri :yea:
Tristttt
Trist e ca iti lipseste din cap un lucru numit creier. :sunglasses: Cei care fumeaza de ani buni, fumeaza tot ca sa se creada smecheri, nu?
Nu te supara dar ori nu stii sa citesti ori esti redus mintal ... am zis ca au fumat odata si vin aici si se caca pe ei sa o legalizeze , pfoaa , grea viata :clap_tone1: :thumbsdown_tone2:
NO-RECOIL !
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

14 May 2017, 20:50

Dumy# wrote:
uatdafac. wrote:
Dumy# wrote:

Idem , lasa-i mai ca astia cand fumeaza se simt smecheri :yea:
Tristttt
Trist e ca iti lipseste din cap un lucru numit creier. :sunglasses: Cei care fumeaza de ani buni, fumeaza tot ca sa se creada smecheri, nu?
Nu te supara dar ori nu stii sa citesti ori esti redus mintal ... am zis ca au fumat odata si vin aici si se caca pe ei sa o legalizeze , pfoaa , grea viata :clap_tone1: :thumbsdown_tone2:
Idem , lasa-i mai ca astia cand fumeaza se simt smecheri :yea:
Tristttt
Esti fumat? :upside_down_face:
Citeste regulamentul.
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

15 May 2017, 02:52

3v3r3st wrote:tara arde si drogatilor le arde de petite, simti nevoie sa fumezi in circa de militie ma? ca nu vad rostu de ce ai vrea sa se legalizeze? s-au ai vrea sa se vanda la farmacie? iti e greu sa te duci in ferentari sau ma rog intr0un loc sa le iei? cu ce te ajuta pe tine legalizrea? nu mai te drogezi daca nu se legalizeaza?

In primul rand a fuma nu inseamna a te droga si in al 2-lea rand ar schimba multe in tara asta daca s-ar legaliza, nu doar pentru mine o vreau legalizata. CITESTE IN MORTII TAI DE COPIL INCULT CE AM SCRIS SI PETITIA!
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

15 May 2017, 02:54

hankbinscripting wrote:
3v3r3st wrote:tara arde si drogatilor le arde de petite, simti nevoie sa fumezi in circa de militie ma? ca nu vad rostu de ce ai vrea sa se legalizeze? s-au ai vrea sa se vanda la farmacie? iti e greu sa te duci in ferentari sau ma rog intr0un loc sa le iei? cu ce te ajuta pe tine legalizrea? nu mai te drogezi daca nu se legalizeaza?

In primul rand a fuma nu inseamna a te droga si in al 2-lea rand ar schimba multe in tara asta daca s-ar legaliza, nu doar pentru mine o vreau legalizata. CITESTE IN MORTII TAI DE COPIL INCULT CE AM SCRIS SI PETITIA!
Vorbeste ma lake frumos, crezi ca ii pasa la cineva de petitia ta? ne doare fix in pix si de tine si de ea, ce ar schimba in tara asta? am vede numa distrusi ca tine cu jointu in anus?
Image
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

15 May 2017, 13:56

Chiar daca petitia nu are valoare, fumez de mult timp si nu ma cred smecher, pana la urma smecheria consta in cat de inteligent esti. In primul rand ar fi benefic sa fie legalizata la noi, am scapa de stres-ul pe care toti locuitorii din tara asta il au, majoritatea sunteti copii care inca nu aveti treaba cu viata, de unde stres? Lasa traiasca fara stres cei din strainatate ( pana la 90 de ani si peste is sanatosi tun aia, si multi sunt fumatori de maria ), la noi de ce sa legalizam marijuana ca deh sunteti inca in puf. Cand o sa faceti un copil si o sa aiba epilepsie,parkinson si o sa vedeti ca medicamentele care sunt in prezent pe la noi nu isi fac efectul si o sa tanjiti dupa relaxare (ca tre sa ai in permanenta grija de plod) si medicamente care contin sfantul verde pentru a va ajuta copilul nu o sa puteti vorbi cu nimeni sa faceti ceva in prezenta asta pentru ca au mentalitatea asta de *****. Pe RST stiu ca un user avea un tat care avuse norocul sa faca cancel la colon, au fost diversi baieti care i-au trimis ulei de canabis si tipu a scapat, sa nu mai zic ca daca ai un inceput de cancer, sfantul verde te poate scapa. Pe langa asta i-au trimis bani si tot felul. Ma astept sa fiu injurat, asta e, traiti in ignoranta.

Everest documenteaza-te pentru a afla beneficiile verdelui, si uita-te de ce in alte state e legalizata :).

Edit: nici macar nu stii ce boli poti trata cu verdele, de ce va bagati pe subiectul asta daca nu aveti habar?
Last edited by aware's on 15 May 2017, 15:55, edited 2 times in total.
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

15 May 2017, 14:02

Marijuana te scapa de boli? ciudat, in fine fiecare poate face ce vrea cu viata lui , dar de aici si pina la ati dori sa se faca o petitie sa se legalizeze un drog (fiind el si drog usor) e cale lunga, as fi curios daca l-ai lasa pe fitu sa fumeze marijuana cu tine la o cafea??? orice viciu descopera alt viciu si de la marijuana pina la alte prostii nu e distanta lunga, mai ales umbland in lumea asta.....in fine (aviz pentru cei care trimit mesaje private ca nu scriu corect romaneste, ma doare la basca, asta e grija mea acuma sa scriu romaneste corect, lasa sa am eu ce imi trebuie ca nu mor daca nu sunt geniu ca voi) repet faceti un caz cu legalizarea puli....faceti o petite pentru locuri de munca/alocatii mari, nu pentru droguri.....cius :omfg: :omfg:
Image
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

15 May 2017, 16:24

Fumez iarba odata la cateva luni, dar si cand fumez ma distrez maxim.

Sincer prefer iarba in loc de alcool. Nu am dureri de cap, greturi si asa mai de parte (starea de mahmureala).
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 425 guests