E pitzi... sau nu ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

AnDrEi_4_StEaUa
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1364
Joined: 21 Nov 2007, 22:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar...
Detinator server CS: PGL.eXtreamCS.com
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

13 Jun 2009, 11:40

Nu cred ca e pitzi dar arata bine. Are niste ochi superbi
RoyalServer 2
Camelion
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 11 Jun 2009, 21:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

13 Jun 2009, 20:47

Ovidiu_A. wrote:Te salut. Pot sa te intreb daca esti din Galati ? Atunci putem stabili o intalnire, dar ma intereseaza niste relatii de contact, preferabil ar fi cel al tau si pe urma sa imi spui cel al ei.

Eu stau pe strada Eroilor vizavi de Colegiul National, insa te pot ajuta si financiar daca doresti sa-ti incepi o relatie fidela. Eu personal nu va cunosc, dar avand in vedere ca esti din apropiere nu strica sa iti ofer sprijin.

Dupa poze cum am obsevat-o eu, nu cred ca ai satisface-o numai cu 2 vorbe goale trebuie sa ii oferi ceva efectiv care sa o impresioneze. Si nu incerca metoda veche cu florile de pe timpul Julietei ca nu va tine, am experienta in asa ceva. Incearca ceva sofisticat si discret fara sa afle.

Daca te intereseaza this business, just tell me.
Nu, multumesc frumos pentru apreciere.
Kaxy wrote:Mamaaa dar buna e de futeala ...
Is in stare sa o las gravida ...

Da-mi id-ul ei!
Imi pare rau, nu.
star. wrote:AHHAHA. ai gresit forumu baiete. nu am nimic personal cu tine dar nu trbeuie sa vii sa ceri parerea pe un forum in care media de varsta este de 13-14 ani.
On:90% dintre cei care au scris in topicu` asta nu stiu ce e aia "pitzi" . Nu vezi ca majoritatea de pe extream sunt clarvazatori :o. ei stiu dinainte ca o persoana are figuri in cap , in plus ei stiu cum vorbeste si cum se comporta acea persoana. Fata sincer e draguta asa ca daca ai ocazia de a fi cu ea nu o rata.
Am fost informat de la un coleg ca sunteti numerosi, insa nu si ce ai spus tu. Nu am luat in calcul ca e forum de jocuri, m-a tentat categoria asta intamplator.

Sa inteleg ca majoritatea raspunsurilor au fost negative... :)
Va multumesc frumos inca o data pentru timpul retinut.
User avatar
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 525
Joined: 12 Feb 2009, 19:28
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Madrid
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

13 Jun 2009, 21:10

Normal dupa poze e o increzuta , nu vreau sa te supar sau altele ...dar nu vezi ca nu zambeste...sau daca zambeste il face asa putin cam in sila...la cum se imbraca si pircingurile alea da ai cam zice ca e ... totusi nu te lua dupa aparante ... vezi ce ii place si tu zici opusul ... si vezi cum raspunde ;) daca raspunde increzut nu e buna de tine :) muzica , ce muzica asculta ? Ce fel de prieteni are ? Dupa asta te iei , nu neaparat dupa poze si cocalar / pitipoanca nu gasesti in dictionar , este o aiureala , la 40 de ani asculti tot house/club/disco/rock cand esti la un gratar ? Bagi manele ca in Romania se asculta manele ...Daca te iubeste , o iubesti, daca e cum zici tu "pitzi" ce are ? Ti-e rusine cu fata iubita pe strada ? Eu cred ca nu.
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
User avatar
Kamui
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 09 Jun 2009, 16:03
Detinator Steam: Da

14 Jun 2009, 11:04

O stiu ma pe asta, n-as zice ca e o fleandura dar arata bine tipa.
Parca are id-ul anquzza_star sau ceva de genul.
star.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 07 Jun 2009, 09:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

14 Jun 2009, 11:51

Kamui wrote:O stiu ma pe asta, n-as zice ca e o fleandura dar arata bine tipa.
Parca are id-ul anquzza_star sau ceva de genul.

bv fratica, da si id`u sa vezi ce baga spartii acu add. mai ales ala care zicea ca ar lasa`o si gravida=)))
CONNECT CS.INFERNAL-GAMING.ORG
User avatar
Cerebro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 100
Joined: 13 Jun 2009, 16:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Not playing anymore !

14 Jun 2009, 23:55

frumoasa fata , oricum habar n-am cine e /:)
M-am lasat de CS! :]
#Caut comunitate , veche , mare , in care sa pot deveni membru al staff-ului ! :) PM me.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

26 Jun 2009, 04:14

foarte frumoasa fata...ochii sunt furati :)) ca si eu ii am la fel....dar ai ei sunt mai frumosi :X


cat despre altii :| fratilor cocalar/pitipoanca nu inseamna ca porti ochelari sau iti pui pearce sau nu mai stiu ce :| mai cititi si voi pe gugal ca gasiti mii de definitii

frate eu iti urez mult noroc cu fata :D
Image
Image
Image
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

26 Jun 2009, 04:56

iPhone wrote:Fata draguta, ochi ce sa mai zic, pirs :X , se imbraca bine, e dotata. are o inclinatie spre "pitzi" dar acum depinde si cum se comporta :)
Asa ca pune mana pe ea ;))
ps : este deja cu ia :)
on : fata este foarte frumoasa , daca nu are fitze cu tine si te asculta , nu va certati fin tot felul de prostii , no problem . Daca are fitze cu altii si etc , iar no problem :) . Daca esti baiat inteligent si o faci sa te iubeasca maxim si sa tina la tine ai sa vezi ca o sa fie super ok relatia .
parca i-am vazut hi5`ul acum cateva zile ...
EdWaRd_DeeJay wrote: cat despre altii :| fratilor cocalar/pitipoanca nu inseamna ca porti ochelari sau iti pui pearce sau nu mai stiu ce :| mai cititi si voi pe gugal ca gasiti mii de definitii
Cocalar inseamna sa porti ochelari in casa si sa iti faci poze , sa iti faci poze in boxeri , sa te imbraci cu DG sau versace , sa sculti manele la telefon pe strada si sa porti mult aur pe tine ;)
User avatar
kenkee
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 222
Joined: 29 Jul 2008, 17:33
Detinator Steam: Da
CS Status: cs3.eXtreamcs.com
Location: In Heaven
Has thanked: 1 time

26 Jun 2009, 14:05

Daca e sau nu pitipoanca, iti poti da seama din comportamentil ei. Asa ca stai cu ochii pe ea :P Daca iti face o poza, in care isi mai arat un sfert de tatza :X nu e neaparat pitipoaca. Pana la urma terbuie sa isi arate feminitatea si pe tine nu terbuie sa te deranjeze.
Ai grija si fi atent la comportamentul ei, pentru ca numai asa o sa iti dai seama :))


Intr-o alta ordine de idei, poti profita foarte mult de ea. Ceea ce e la "moda" si eu iti recomand. Pana acum am fost un tip naiv, fara initiativa in fata "ei",dar prietenii mei mau adus si pe mine cu picioarele pe pamant.

Sa fi pervers, sa nu fi timid, sa profiti de orice ocazie pe care o ai cu a fata. Pentru ca daca vei evita, a doua zi vei sta si iti vei zice:
"Puteam sa fac aia :( Dar de ce nu am facuto?"

Bafta 8->
Viata e o enigma, un puzzle

Like a music !
Spuneti Nu drogurilor !


@ Lover keNzor, ediT^, kenkee
@ Nu incerca sa ma educi dupa propiu-ti caracter, pentru ca sunt destul de scolit !
User avatar
CZBBRO[
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Jun 2009, 02:06
Detinator Steam: Da
CS Status: pwh'
Detinator server CS: Nu
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

26 Jun 2009, 14:55

i-ash da o pedala ...
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

26 Jun 2009, 15:04

CZBBRO[ wrote:i-ash da o pedala ...
numai obsedati :|
Image
Image
Image
k1duu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 611
Joined: 19 Jun 2009, 14:53
Detinator Steam: Da
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

26 Jun 2009, 15:20

deci : 1 . sigur are fitze in cap
2. e destul de dragutza
3. sigur e si Emo /:)
4. sigur e pitipoanca ;)
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information