Platesc cu 5 euro pentru recuperarea unui cont

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

22 Sep 2015, 15:58

Cum am spus si in titlu am nevoie sa recuperez un cont de gmail . Ce cunosc ? Pai nu știu când a fost creat sau altele . Contul mi l-a dat mutex am vrut sa il vând dar am luat țeapă . Când aveam contul am luat pe un joc ceva cu bani reali cu ajutorul numărului meu de telefon desigur . Menționez ca nu ma pot loga deloc pe cont-ul respectiv . Ofer 5 euro pentru o treaba mica zic eu adică trebuie doar trimis mailul eu am trimis dar nu am reușit .

P.S: Banii ii ofer după ce am acces la cont .
RoyalServer
User avatar
sys32#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 297
Joined: 14 Sep 2015, 21:47
Detinator Steam: Nu
SteamID: grizlyy66
Fond eXtream: 0

22 Sep 2015, 17:15

Pe acel cont care il ai tu, aveai pus un numar de telefon? Daca da, vezi daca poti recupera parola cu ajutorul lui. In caz ca a fost scos numarul de telefon, chiar nu stiu ce dovezi ai putea tu sa le arati celor de la gmail cum ca acel cont iti apartine :-?
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

22 Sep 2015, 17:18

Normal ca a fost schimbat cu numărul lui .... aveam niște coduri din alea de rezervă sa ma loghez dar nu ma pot loga cu ele poate a dezactivat opțiunea.
User avatar
sys32#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 297
Joined: 14 Sep 2015, 21:47
Detinator Steam: Nu
SteamID: grizlyy66
Fond eXtream: 0

22 Sep 2015, 17:19

Si ai vreo dovada prin care se le dovedesti celor de acolo ca acel cont iti apartine ?
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

22 Sep 2015, 17:20

Idk . Dacă prin dovada pot face ss ca e numărul meu ca am cumpărat de pe google+ , pot permite acces la numărul meu de telefon sau nu știu altfel .
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

22 Sep 2015, 17:48

In primul rand numarul tau nu poate fii schimbat pentru ca, cand vrei sa il schimbi iti trimite un cod pe telefon care trebuie sa il bagi pentru a schimba numarul de telefon la fel si cu dezactivarea numarului de telefon, cred ca ti-a fost blocat cont-ul, asa ca mai bine dai recovery si sa iti trimita codul pe telefon ca tu sa il bagi este imposibil sa nu mearga, ori nu vrei tu ori vrei sa dai 5 euro de pomana.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

22 Sep 2015, 18:16

Eu am vrut sa dau contul pe o anumita suma am fost de acord sa dau primul am dat contul am schimbat toate datele pe numărul lui etc . După urma sa imi dea banii dar nu i-am primit . Eu as vrea contul înapoi dacă se poate . Acum are contul pe mailul lui si pe numărul lui ......
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

22 Sep 2015, 18:55

@Nonamed wrote:Eu am vrut sa dau contul pe o anumita suma am fost de acord sa dau primul am dat contul am schimbat toate datele pe numărul lui etc . După urma sa imi dea banii dar nu i-am primit . Eu as vrea contul înapoi dacă se poate . Acum are contul pe mailul lui si pe numărul lui ......
Atunci iati adio.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information