Playstation Portable ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

26 Dec 2012, 11:27

Hmm, eu am ajuns la concluzia ca merita sa achizitionezi o consola de jocuri doar daca este vorba de PS3, PS Vita sau XBOX360. PSP, PS2 si celelalte sunt vechi, au grafica slaba.. nu merita decat daca vrei sa-ti omori timpul.. PSP-ul (dintre PSP si PS2) mi se pare mai practic deoarece este portabil, dupa cum ii spune si numele, si are mai multe optiuni. Cat despre produsul catre care te-ai orientat eu zic ca nu este bun, deoarece 1004-urile sunt invechite, eu zic sa te uiti catre un 3004. A, si daca-ti iei (presupunand ca ti-l iei SH) cauta sa fie modat sau sa-l modezi la o persoana care se ocupa cu asa ceva (te sfatuiesc sa nu incerci tu, s-ar putea sa strici consola).
RoyalServer
rEpTiLa0o4
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 819
Joined: 18 Jun 2009, 14:01
Detinator Steam: Da
CS Status: My life's riding on Autobahn !
Detinator server CS: Zombie-Land&Elz
Location: Lugoj
Has thanked: 89 times
Been thanked: 82 times
Contact:

26 Dec 2012, 13:50

Am eu de vanzare PSP 3004 in stare excelenta.Numa ca trebuie sa-i cumperi baterie.Alaturi de PSP am card original de 8 GB + Fifa 12 + Pes 2012 si poate mai fac rost de niste jocuri.
PM daca esti interesat.Trimit poze , etc:)
Image
SeNz[0]r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 15 Aug 2009, 21:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

26 Dec 2012, 13:52

De ce ? Sfatuiesti prost. Modarea e cel mai simplu lucru, nu se mai paote strica acum. Defapt.. nu au fost riscuri niciodata! Eu tot ce mi-am modat mi-am modat singur, si modat console de 3-4 ori pe zi, incercam toate softurile.. si n-are nimic.

E prea simplu daca te uiti pe net la un tutorial. era si site-ul psp-fanatik, cand aveam eu asa ceva.. acu 2-3 ani
Cont lvl 58 pe RO -> Draco (warrior mental) . Contul are pe el: militar, g1 atacul spiritului, M8 corp rezistent, M3 zdruncinare, 4 puncte zdrobire. Iteme: coif 21+7, scut 21+4, vultur+7 (cumparat), abanosi+9, papuci de jade 1,5k pv, bratara de aur alb+9, colier 1,5k pv, DGA+6 (momentan nu am lvl), dragon+6, rib+8 pgm 23, nimfa+3. E la semnatura - itemele sunt pietrate, mai am yang si iteme upgrade ! PM FOR MORE & PHOTOS !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information