Playstation Portable ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

25 Dec 2012, 14:58

Merita sa iti cumperi un PSP ?

Ma gandeam sa iau http://www.altex.ro/consola-psp-sony-e-1004-joc-fifa-13 <=acest pachet . Vreau niste pareri de la voi
RoyalServer 2
SeNz[0]r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 15 Aug 2009, 21:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

25 Dec 2012, 15:01

1004 ? nu. mai rpd iti iei SH la 300 lei modelul 3004. eu pe acesta il am de 3 ani, de cand a aparut adica. am dat 800 lei pe el. acum este mdoat si imi iau orice joc de pe Filelist.

Recomand daca n-ai ce face.. e foarte bun de plictiseala sau la drum lung , eventual cu inca 1-2 baterii sau/si un incarcator portabil.
Cont lvl 58 pe RO -> Draco (warrior mental) . Contul are pe el: militar, g1 atacul spiritului, M8 corp rezistent, M3 zdruncinare, 4 puncte zdrobire. Iteme: coif 21+7, scut 21+4, vultur+7 (cumparat), abanosi+9, papuci de jade 1,5k pv, bratara de aur alb+9, colier 1,5k pv, DGA+6 (momentan nu am lvl), dragon+6, rib+8 pgm 23, nimfa+3. E la semnatura - itemele sunt pietrate, mai am yang si iteme upgrade ! PM FOR MORE & PHOTOS !
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

25 Dec 2012, 15:02

Vreau sa imi dai mai multe detalii despre MODARE .. la ce se refera ? cum il pot moda
SeNz[0]r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 15 Aug 2009, 21:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

25 Dec 2012, 15:45

se modeaza usor..practic ii schimbi softul. nu e nimic special, va arata la fel, numai ca vei putea baga jocurile pe card si cand te duci la jocuri, , nu mai intri pe Cd, te duci la card si iti apar toate jocurile care le ai pe card... e foarte simplu. dar psp-ul ala e foarte vechi. nu renteaza! ia-ti 3004, are in plus microfon, ecran mai bun, si mai multe.. nu mai stiu exact :) mai repedde SH decat chestia aia veche.
Cont lvl 58 pe RO -> Draco (warrior mental) . Contul are pe el: militar, g1 atacul spiritului, M8 corp rezistent, M3 zdruncinare, 4 puncte zdrobire. Iteme: coif 21+7, scut 21+4, vultur+7 (cumparat), abanosi+9, papuci de jade 1,5k pv, bratara de aur alb+9, colier 1,5k pv, DGA+6 (momentan nu am lvl), dragon+6, rib+8 pgm 23, nimfa+3. E la semnatura - itemele sunt pietrate, mai am yang si iteme upgrade ! PM FOR MORE & PHOTOS !
User avatar
KingPin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 150
Joined: 07 Oct 2012, 09:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 51 times
Been thanked: 19 times
Contact:

25 Dec 2012, 15:47

Merita daca iti plac jocurile vechi , chiar daca sunt si jocuri mai noi au o grafica de jocuri vechi te rog sa ma crezi.Am si psp normal si ps2 si au cam aceeasi grafica(parca mai buna pe ps2).
Daca vrei grafica iti recomand ps3/psvita nu am deoarece nu imi permite bugetul , dar sunt bune , am jucat pe ele.
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

25 Dec 2012, 16:16

eu ma gandeam sa cheltui maxim 450 ron pentru un psp :))

deci e trompeta :)))
SeNz[0]r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 15 Aug 2009, 21:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

25 Dec 2012, 16:24

e ok 450 pe un psp... eu as da cam 300 pe un psp acum... nu compara ps3-ul care tine si de televizor... deci :) eu am si ps3 si psp. si ma joc pe am2 !
Cont lvl 58 pe RO -> Draco (warrior mental) . Contul are pe el: militar, g1 atacul spiritului, M8 corp rezistent, M3 zdruncinare, 4 puncte zdrobire. Iteme: coif 21+7, scut 21+4, vultur+7 (cumparat), abanosi+9, papuci de jade 1,5k pv, bratara de aur alb+9, colier 1,5k pv, DGA+6 (momentan nu am lvl), dragon+6, rib+8 pgm 23, nimfa+3. E la semnatura - itemele sunt pietrate, mai am yang si iteme upgrade ! PM FOR MORE & PHOTOS !
User avatar
-|AdyTza|-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1967
Joined: 02 Apr 2010, 18:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Prin vecini
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: Gallico
Has thanked: 139 times
Been thanked: 227 times

25 Dec 2012, 16:25

Cumpara-ti unu la mana a 2-a la la 3 milioane sau chiar mai putin,dar sa fie modelul 3004.Cu modarea te ajut eu.Daca incerci sa modezi un 1004 ai sanse mari de brick.(am eu PSP 3004 de vanzare+jocuri+modare stabila+husa 2 milioane daca te intereseaza).
Nu sunt cel mai bun, dar nu e nimeni mai bun ca mine.
9 motive sa nu repari PC-ul unui prieten :)
Cum sa ridici volumul pe un Samsung S
Cine are nevoie de ajutor în modarea PSP-ului,PS3-ului nu ezitați sa îmi dați un PM sau add Y!M: adytza_spy94.
SeNz[0]r
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 15 Aug 2009, 21:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

25 Dec 2012, 16:32

din ce oras esti adi?
Cont lvl 58 pe RO -> Draco (warrior mental) . Contul are pe el: militar, g1 atacul spiritului, M8 corp rezistent, M3 zdruncinare, 4 puncte zdrobire. Iteme: coif 21+7, scut 21+4, vultur+7 (cumparat), abanosi+9, papuci de jade 1,5k pv, bratara de aur alb+9, colier 1,5k pv, DGA+6 (momentan nu am lvl), dragon+6, rib+8 pgm 23, nimfa+3. E la semnatura - itemele sunt pietrate, mai am yang si iteme upgrade ! PM FOR MORE & PHOTOS !
User avatar
KingPin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 150
Joined: 07 Oct 2012, 09:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 51 times
Been thanked: 19 times
Contact:

25 Dec 2012, 16:46

Mai bine cumperi unul gata modat dupa okazii. Eu asa am cumparat ps2-ul. (a facut 1 an acum ca il luasem de revelion anul trecut si acum face 1 an , il cumparasem de la 2 baieti si aveau si ei nevoie de bani de sarbatori si na..)
User avatar
Lastride
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1044
Joined: 13 Jul 2010, 12:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Living
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: mafyotu19
Location: Valcea
Has thanked: 13 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Dec 2012, 16:51

Nu iti recomand sa-ti iei psp. Eu vroiam atat de mult in cls a 8-a si ghici ce. Cand am trecut la liceu , avea un coleg. Mi l-a dat acasa , l-am tinut 3 luni din care m-am jucat 1 luna seara de seara 3-4 ore si acuma nici 5 lei n-as da pe el. Am jucat toate jocurile faine in cateva zile ... te plictisesti si nici nu prea mai apar jocuri cum apareau inainte


Daca gasesti la 1-2 milioane ... merge , sa-l ai acolo sa-ti faci pofta. Si dupa il dai cu 3
ImageImage
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

*Atentie la cei care spun ca sunt EU si vor sa faca tranzactie.Mai multe cazuri am intalnit saptamana asta.Singurul meu id este: [email protected]
User avatar
-|AdyTza|-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1967
Joined: 02 Apr 2010, 18:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Prin vecini
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: Gallico
Has thanked: 139 times
Been thanked: 227 times

25 Dec 2012, 16:57

Sunt din Italia,asta imi pare rau,dar daca esti interesat as putea vorbi cu cineva din Romania,sa i-l trimit si faceti voi tranzactia.
Nu sunt cel mai bun, dar nu e nimeni mai bun ca mine.
9 motive sa nu repari PC-ul unui prieten :)
Cum sa ridici volumul pe un Samsung S
Cine are nevoie de ajutor în modarea PSP-ului,PS3-ului nu ezitați sa îmi dați un PM sau add Y!M: adytza_spy94.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 310 guests