Plictiseala cand stau in casa :|

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

29 Apr 2010, 16:06

!UL!@N wrote:joaca un joc gen travian sau alte jocuri mmorpg (jocuri online)
Joaca conquiztador , travian ma joc eu si ai misiuni la care stai cu zecile de ore deci nu-ti recomand , nu faci nimic doar programezi .. :)
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
RoyalServer 2
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5392
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

29 Apr 2010, 16:19

Idem alexandru :)) sa nu faceti asa :)). Cred ca nu vei gasi o rezolvare :)) pai mna tot asa ma plictisem si eu :( dar miam facut un obicei sa ies cu prieteni/colegi de dim pe la un suc/bere si mai trece timpu. o gluma 2-3 o pi2de mai multe depinde.
Image
allin.danutz
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 148
Joined: 11 Apr 2010, 21:24
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 15 times

29 Apr 2010, 20:48

Ba[N]diT wrote:
allin.danutz wrote:Ma voi face emo :)
@TDB , mai asteapta , numai de design nu am chef .... intru in ps si il inchid ca nu am chef ..
te faci emo =))
Dute frate joaca un fotbal , tenis :-j
Nu toata ziua la pc
Esti batut in cap omule , citeste posturile mele de mai sus inainte X( X( X(
Tu esti prost , nu vezi ca zic ca ies in fiecare zi afara seara cand vin de la scoala si in weekend is toata ziua afara dar dimineata in acele ore dinainte de scoala nu am ce face pentru ca toti stau in casa ca sinistratii X( X( X( X( X( X( X(
User avatar
Sl!v```
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 703
Joined: 15 Jan 2010, 22:06
Detinator Steam: Da
CS Status: @away.
Detinator server CS: Nu.
Location: Bucureşti
Has thanked: 6 times
Been thanked: 44 times

29 Apr 2010, 21:00

allin.danutz wrote:
Ba[N]diT wrote:
allin.danutz wrote:Ma voi face emo :)
@TDB , mai asteapta , numai de design nu am chef .... intru in ps si il inchid ca nu am chef ..
te faci emo =))
Dute frate joaca un fotbal , tenis :-j
Nu toata ziua la pc
Esti batut in cap omule , citeste posturile mele de mai sus inainte X( X( X(
Tu esti prost , nu vezi ca zic ca ies in fiecare zi afara seara cand vin de la scoala si in weekend is toata ziua afara dar dimineata in acele ore dinainte de scoala nu am ce face pentru ca toti stau in casa ca sinistratii X( X( X( X( X( X( X(
Calm, amice.
I-ati telefonul, mp3-ul/mp4 si alearga ascultand muzica. Prinde foarte bine o alergare dimineata, si te relaxezi cand alergi ascultand muzica (asa mai fac si eu). Sau, mai ai o varianta, aceea fiind: Downloadeaza-ti filme/muzica si filmele poti sa le vizionezi cand te plictisesti, cand zici ca stai cateva ore dimineata in casa ca sinistratii, te poti uita la ele, mai dai o fuga la magazin iti cumperi o punga de Popcorn, un suc, s.a.m.d, ceva ce-ti place tie. Muzica downloadata o poti baga pe telefon, mp3/mp4 daca te plictisesti de muzica pe care o ai, si o poti asculta in timp cand alergi.
Image
allin.danutz
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 148
Joined: 11 Apr 2010, 21:24
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 15 times

01 May 2010, 21:28

Sl!v``` wrote:
allin.danutz wrote:
Ba[N]diT wrote: te faci emo =))
Dute frate joaca un fotbal , tenis :-j
Nu toata ziua la pc
Esti batut in cap omule , citeste posturile mele de mai sus inainte X( X( X(
Tu esti prost , nu vezi ca zic ca ies in fiecare zi afara seara cand vin de la scoala si in weekend is toata ziua afara dar dimineata in acele ore dinainte de scoala nu am ce face pentru ca toti stau in casa ca sinistratii X( X( X( X( X( X( X(
Calm, amice.
I-ati telefonul, mp3-ul/mp4 si alearga ascultand muzica. Prinde foarte bine o alergare dimineata, si te relaxezi cand alergi ascultand muzica (asa mai fac si eu). Sau, mai ai o varianta, aceea fiind: Downloadeaza-ti filme/muzica si filmele poti sa le vizionezi cand te plictisesti, cand zici ca stai cateva ore dimineata in casa ca sinistratii, te poti uita la ele, mai dai o fuga la magazin iti cumperi o punga de Popcorn, un suc, s.a.m.d, ceva ce-ti place tie. Muzica downloadata o poti baga pe telefon, mp3/mp4 daca te plictisesti de muzica pe care o ai, si o poti asculta in timp cand alergi.
Closed :) Mersi pentru idee ;))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information