Se poate recupera un domeniu?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
raulnebunie
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 63
Joined: 22 Feb 2014, 01:11
Detinator Steam: Da
CS Status: DA
Detinator server CS: DA

05 Jan 2017, 12:48

Salut , tuturor , as dori sa recuperez un domeniu vechi care expira maine pe data de 6 nu vreau sa divulg numele domeniului "confidential" as putea spune..dar problema se pune asa , daca actualul proprietar il prelungeste, nu cred ca am vreo sansa sal recuperez, mentionez am fost proprietar acum ani buni de zile pe el, dar in clipa de fata nu mai sunt proprietar pe el pentru ca a fost lasat la liber si cumparat de alta persoana, dar anul acesta m-am hotarat sal recuperez, ce as putea sa fac ca sal recuperez?! ceva sfaturi? pls fara hate si comentari absurde! multumesc.
RoyalServer
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13709
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

05 Jan 2017, 13:29

raulnebunie wrote:Salut , tuturor , as dori sa recuperez un domeniu vechi care expira maine pe data de 6 nu vreau sa divulg numele domeniului "confidential" as putea spune..dar problema se pune asa , daca actualul proprietar il prelungeste, nu cred ca am vreo sansa sal recuperez, mentionez am fost proprietar acum ani buni de zile pe el, dar in clipa de fata nu mai sunt proprietar pe el pentru ca a fost lasat la liber si cumparat de alta persoana, dar anul acesta m-am hotarat sal recuperez, ce as putea sa fac ca sal recuperez?! ceva sfaturi? pls fara hate si comentari absurde! multumesc.
Sa il contactezi pe propietarul actual.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information