Poezie...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

26 May 2011, 15:02

Era o poezie de genul:
Merg pe strada,vad o groapa,o ocolesc si continui drumul
Merg pe strada,vad o groapa,o ocolesc si continui drumul
Merg pe strada,vad o groapa,cad in ea dar ma ridic si continui drumul
Merg pe strada,vad o groapa,cad in ea si nu ma mai pot ridica

Ati putea sa-mi spuneti cum era?
RoyalServer 2
#zeek
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 400
Joined: 24 Mar 2011, 16:18
Detinator Steam: Da
CS Status: SPMFC ~_~
Detinator server CS: --
SteamID: robert_xd2
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: RobeRTh^
Location: Tecuci, jud. Galati
Has thanked: 24 times
Been thanked: 25 times
Contact:

26 May 2011, 15:28

Nu era cumva un cantec?
Orice sut in fund e un pas inainte!
"N-o să zic cât ești de prost, rămâne secretu nostru'."
reGuLaR
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 266
Joined: 02 Jan 2010, 11:26
Detinator Steam: Da
CS Status: JuSt PlaY HaRd
Detinator server CS: NU
Reputatie: Ban 2 luni !
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

26 May 2011, 15:32

Pe una din strazile mele

"Ma trezesc luni de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, nu vad ca e o groapa si cad in ea.
Ma trezesc marti de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, nu vad ca e o groapa si cad in ea.
Ma trezesc miercuri de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, vad ca e o groapa si cad in ea.
Ma trezesc joi de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, vad ca e o groapa, o ocolesc si imi continui drumul.
Ma trezesc vineri de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, ma intalnesc cu un vecin, vorbesc cu el, vad ca e o groapa, o ocolesc si imi continui drumul.
Ma trezesc sambata de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, nu-mi dau seama ca groapa e acolo, o ocolesc si imi continui drumul.
Ma trezesc duminica de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta si o iau pe alt drum."
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

26 May 2011, 16:54

reGuLaR wrote:Pe una din strazile mele

"Ma trezesc luni de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, nu vad ca e o groapa si cad in ea.
Ma trezesc marti de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, nu vad ca e o groapa si cad in ea.
Ma trezesc miercuri de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, vad ca e o groapa si cad in ea.
Ma trezesc joi de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, vad ca e o groapa, o ocolesc si imi continui drumul.
Ma trezesc vineri de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, ma intalnesc cu un vecin, vorbesc cu el, vad ca e o groapa, o ocolesc si imi continui drumul.
Ma trezesc sambata de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta, merg pe drum, nu-mi dau seama ca groapa e acolo, o ocolesc si imi continui drumul.
Ma trezesc duminica de dimineata, ma imbrac, ies pe usa, inchid poarta si o iau pe alt drum."
era mai scurta dar ceva de genul asta
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information