Ce pot face ca sa fie amea?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

03 May 2016, 18:54

trebuie sa o scoti in pana mea la un suc in oras sa-ti petreci si tu ceva timp cu ea,sa prinda icredere in tine si dupa vreo 1-2 iesirii ii propui daca vrea sa fie cu tine o saruti si gata.. ce e asa greu frate
RoyalServer
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

03 May 2016, 19:20

Catalin :) wrote:
IsTI37 wrote:
> SKanDaL < wrote:Zici ca ti-a frecat penarul de "putulica" ?? =)) :))

Las-o ! Nu are rost sa umbli dupa astfel de fete ! Pana la urma o sa vrea sa-i frece si la altu penarul de "putulica" , si atunci tu o sa suferi mai mult . Cel putin eu nu as umbla dupa astfel de specimene !
Cum sa nu aibe rost ? Voi credeti ca in ziua de azi fetele mai vor sa fie prietene, vor sa fie legate de pat si facute sa geme sa auda tot blocul.
Daca esti destept o iei la misto de ce nu isi ia fusta vara ca toate fetele. A doua zi daca te place va veni in fustita de se vor uita toti profesorii pe sub banca, no, aici intervii tu, tu nu te uiti ci pui mana pe picioarele ei si usor usor o masezi pana cand o masezi sub fustita, restul e istorie.

Ideal ar fi sa te uiti dupa ceva film naspa in vreun cinema mai gol si sa o chemi sa va uitati la film. Acolo continui cu ce am zis mai sus.
Esti un mic labagiu, cred ca esti abonatul lunii la Braz.zers :*
Cred ca sunt singurul de pe acest forum care nu practica sportul mentionat, dar ma rog, tu faci offtopic pe cand eu incerc sa imi ofer putina experienta pe care o am intr-un scop nobil.

Ideea e ca daca o fata face ce zice ca a facut (nu a visat cumva acest lucru) tu nu o mai inviti la suc sau chestii de genul, cauti cea mai scurta cale de a o pune in genunchi sau pe patru labe si profiti altfel ramai virgin dupa ce afla celelalte fete ca n-ai facut nimic la asa o miscare (se barfesc intre ele si daca una aduce numele tau in discutie o sa te faca homosexualul homosexualilor ca sa se scoata in loc sa spuna ca nu s-a putut ridica din pat dupa ce ai terminat)...
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

03 May 2016, 19:46

Image
Image
User avatar
DeMeN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1174
Joined: 18 Aug 2013, 19:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Location: Suceava, România
Has thanked: 20 times
Been thanked: 135 times

03 May 2016, 20:05

Kommendante wrote:Image
Bine spus :)).

Mie mi se pare că acest topic a fost făcut la mișto și există mulți care pun botul: "Intr-o zi a luat penaru si mi lo frecat de putulica =)) si mi-a zis daca imi place =)) =))"

Dacă nu e adevărat ceea ce am spus mai sus, te sfătuiesc să ieși cu ea la un suc ceva...să încerci să vorbești cat mai mult cu ea și să o faci să râdă, să se simtă bine în prezența ta. Baftă. :> :))
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13713
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

03 May 2016, 20:45

N.O.C

Arata-i coiu, coiu, coiubeşti (ca o iubeşti) =)) =))
Image
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

03 May 2016, 20:55

Bate-l p'ala
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
User avatar
RAMZiS @CS16
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 26 Aug 2014, 19:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: no
Detinator server CS: no
SteamID: no
Fond eXtream: 0
Location: est

04 May 2016, 11:01

Presupun ca ea e italianca, si din cauza asta nu te iubeste ca esti roman , te considera un tigan badaran, arata-i ca nu esti asa, arata-i ca esti un gentleman , scoate-o la un suc, vorbeste cu ea , fa-i complimente , fa-o sa rada, da-i o floare , *** fa-o sa se topeasca dupa tine. :gusta Daca esti urat , imi pare rau atunci...
[(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~ ~ iarba verde
User avatar
-BlacKodE-
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1193
Joined: 16 Nov 2013, 11:57
Detinator Steam: Da
SteamID: blackode
Reputatie: Fost Super moderator
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 10 times

04 May 2016, 15:50

RAMZiS @CS16 wrote:Presupun ca ea e italianca, si din cauza asta nu te iubeste ca esti roman , te considera un tigan badaran, arata-i ca nu esti asa, arata-i ca esti un gentleman , scoate-o la un suc, vorbeste cu ea , fa-i complimente , fa-o sa rada, da-i o floare , *** fa-o sa se topeasca dupa tine. :gusta Daca esti urat , imi pare rau atunci...
Daca are banu si stie sa vorbeasca (ceea ce nu se vede :))) ) o ia si fara frumusete. Sunt multe ce umbla dupa papagali cu bani (majoritatea).
User avatar
> SKanDaL <
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 20 Dec 2015, 18:11
Detinator Steam: Da
SteamID: Privat
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

05 May 2016, 12:59

IsTI37 wrote:
> SKanDaL < wrote:Zici ca ti-a frecat penarul de "putulica" ?? =)) :))

Las-o ! Nu are rost sa umbli dupa astfel de fete ! Pana la urma o sa vrea sa-i frece si la altu penarul de "putulica" , si atunci tu o sa suferi mai mult . Cel putin eu nu as umbla dupa astfel de specimene !
Cum sa nu aibe rost ? Voi credeti ca in ziua de azi fetele mai vor sa fie prietene, vor sa fie legate de pat si facute sa geme sa auda tot blocul.
Daca esti destept o iei la misto de ce nu isi ia fusta vara ca toate fetele. A doua zi daca te place va veni in fustita de se vor uita toti profesorii pe sub banca, no, aici intervii tu, tu nu te uiti ci pui mana pe picioarele ei si usor usor o masezi pana cand o masezi sub fustita, restul e istorie.

Ideal ar fi sa te uiti dupa ceva film naspa in vreun cinema mai gol si sa o chemi sa va uitati la film. Acolo continui cu ce am zis mai sus.
A zis ca are 15 ani !! :)) , Cum naiba sa faca asta la 15 ani ?!?! Mi se pare absurd =))
Image
User avatar
Chris Duskblade
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2780
Joined: 18 Jun 2013, 16:46
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nume anterior: Cristinel.
Utilizator neserios (tepar)
Location: Timișoara
Has thanked: 62 times
Been thanked: 15 times
Contact:

05 May 2016, 14:02

si ce-i cu 15 ani ? baietasii stiu sa foloseasca prezervativu de la 14 ani deja
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

05 May 2016, 19:12

IsTI37 wrote:
Catalin :) wrote:
IsTI37 wrote:
Cum sa nu aibe rost ? Voi credeti ca in ziua de azi fetele mai vor sa fie prietene, vor sa fie legate de pat si facute sa geme sa auda tot blocul.
Daca esti destept o iei la misto de ce nu isi ia fusta vara ca toate fetele. A doua zi daca te place va veni in fustita de se vor uita toti profesorii pe sub banca, no, aici intervii tu, tu nu te uiti ci pui mana pe picioarele ei si usor usor o masezi pana cand o masezi sub fustita, restul e istorie.

Ideal ar fi sa te uiti dupa ceva film naspa in vreun cinema mai gol si sa o chemi sa va uitati la film. Acolo continui cu ce am zis mai sus.
Esti un mic labagiu, cred ca esti abonatul lunii la Braz.zers :*
Cred ca sunt singurul de pe acest forum care nu practica sportul mentionat, dar ma rog, tu faci offtopic pe cand eu incerc sa imi ofer putina experienta pe care o am intr-un scop nobil.

Ideea e ca daca o fata face ce zice ca a facut (nu a visat cumva acest lucru) tu nu o mai inviti la suc sau chestii de genul, cauti cea mai scurta cale de a o pune in genunchi sau pe patru labe si profiti altfel ramai virgin dupa ce afla celelalte fete ca n-ai facut nimic la asa o miscare (se barfesc intre ele si daca una aduce numele tau in discutie o sa te faca homosexualul homosexualilor ca sa se scoata in loc sa spuna ca nu s-a putut ridica din pat dupa ce ai terminat)...
sper ca faci misto isti, in ambele posturi
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

05 May 2016, 20:14

IsTI37 wrote: Cum sa nu aibe rost ? Voi credeti ca in ziua de azi fetele mai vor sa fie prietene, vor sa fie legate de pat si facute sa geme sa auda tot blocul.
nu toate sunt la fel, iti spune un om care considera si el asta acum ceva timp.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information