Practica cineva de p-aici seductia?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

30 Oct 2011, 20:53

Deci ca in titlu practica cineva chestia cu abordarile pe strada si toate cele?Sau macar frecventeaza site-uri gen therealman(.ro) sau artaseductiei(.ro)?As vrea foarte mult sa formam un cerc de prieteni online axat doar pe domeniul seductie&dezvoltare personala.Nu conteaza daca abia ati dat de site,il stiti demult sau nu ati pus in practica nimic,ma intereseaza sa incepem impreuna,sa ne impartasim intamplarile si sa ne ajutam unii pe altii ca sa evoluam mult mai repede decat am evolua singuri!
RoyalServer 2
User avatar
dbig
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 784
Joined: 16 Sep 2011, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 109 times
Been thanked: 48 times

30 Oct 2011, 21:03

Da citesc eu uneori despre arta seductiei!
Sunt multe website-uri de acest gen, iti recomand sa cauti pe google ;)
User avatar
TiTex
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 400
Joined: 14 Feb 2009, 00:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.ilogicgroup.org
Been thanked: 35 times
Contact:

31 Oct 2011, 07:26

L@ur se tot lauda intr-o vreme ca da lectii :))
Academician, profesor, doctor, inginer, honoris cauza si premiul Nobel
[ Ardealul e al nost' http://www.ilogicgroup.org Image]
Si ar mai fi de zis multe,mult,mult prea multe
Dar prefer sa inchei,oricum nimeni n`o s`asculte.
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

31 Oct 2011, 16:10

Eu mai citesc blogul FiiBarbat.ro, il stiu de mult timp insa ca sa construiesti un site de acest gen trebuie sa stai foarte bine cu exprimarea, sa stii sa iti expui bine punctul de vedere , sa nu aberezi departandu-te de realitatea vietii din Romania.. intelegi tu , iti trebuie ceva munca..
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

31 Oct 2011, 21:38

Voi nu ati inteles ce scriu,aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs :|
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

31 Oct 2011, 23:38

okonina wrote:Voi nu ati inteles ce scriu,aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs :|
Exact , iar noi ne-am exprimat o parere. Cand porti o discutie trebuie sa fii capabil si de a te abate putin de la subiect , astfel vei incepe o alta discutie si poate vor aparea alte idei mai bune si iti vei revoca dorinta de a crea asa ceva.

Ok, deja te intreci. Ce treaba are extreamcs cu toata treaba asta ? Dai in vrajeli si deja incepi sa ne iriti, ceea ce iti va scade sansa de a gasi o persoana interesata de propunerea ta . Extreamcs este doar un simplu forum la care ne conectam cand si cand si mai schimbam si noi doua vorbe sau mai ajutam pe cineva, deci extreamcs nu este doar un forum de Counter Strikeri, ci este un forum prin intermediul caruia comunicam si astfel poti invata sa treiesti intr-o comunitate, ceea ce tu nu prea esti capabil, iar in propozitia afirmata de tine mai sus , "aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs" esti si tu inclus in ea, tu fiind inregistrat pe acest forum si vorbind despre o propunere care evident include si problema cumpararii unui domeniu. Sper ca ne-am inteles.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

01 Nov 2011, 17:45

wayn3_008 wrote:
okonina wrote:Voi nu ati inteles ce scriu,aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs :|
Exact , iar noi ne-am exprimat o parere. Cand porti o discutie trebuie sa fii capabil si de a te abate putin de la subiect , astfel vei incepe o alta discutie si poate vor aparea alte idei mai bune si iti vei revoca dorinta de a crea asa ceva.

Ok, deja te intreci. Ce treaba are extreamcs cu toata treaba asta ? Dai in vrajeli si deja incepi sa ne iriti, ceea ce iti va scade sansa de a gasi o persoana interesata de propunerea ta . Extreamcs este doar un simplu forum la care ne conectam cand si cand si mai schimbam si noi doua vorbe sau mai ajutam pe cineva, deci extreamcs nu este doar un forum de Counter Strikeri, ci este un forum prin intermediul caruia comunicam si astfel poti invata sa treiesti intr-o comunitate, ceea ce tu nu prea esti capabil, iar in propozitia afirmata de tine mai sus , "aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs" esti si tu inclus in ea, tu fiind inregistrat pe acest forum si vorbind despre o propunere care evident include si problema cumpararii unui domeniu. Sper ca ne-am inteles.
=)) Deja ai primele 2 greseli ale unui barbat:

"Barbatii, atunci cand gresesc, nu sunt in stare sa-si dea seama, sa admita sau sa recunoasca"
"Sunt incuiati la minte si aroganti"
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

01 Nov 2011, 17:47

Mereti ma si faceti practica nu suferiti pe forum !
User avatar
wayn3_008
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Aug 2008, 18:22
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 23 times

01 Nov 2011, 18:26

Marius wrote:
wayn3_008 wrote:
okonina wrote:Voi nu ati inteles ce scriu,aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs :|
Exact , iar noi ne-am exprimat o parere. Cand porti o discutie trebuie sa fii capabil si de a te abate putin de la subiect , astfel vei incepe o alta discutie si poate vor aparea alte idei mai bune si iti vei revoca dorinta de a crea asa ceva.

Ok, deja te intreci. Ce treaba are extreamcs cu toata treaba asta ? Dai in vrajeli si deja incepi sa ne iriti, ceea ce iti va scade sansa de a gasi o persoana interesata de propunerea ta . Extreamcs este doar un simplu forum la care ne conectam cand si cand si mai schimbam si noi doua vorbe sau mai ajutam pe cineva, deci extreamcs nu este doar un forum de Counter Strikeri, ci este un forum prin intermediul caruia comunicam si astfel poti invata sa treiesti intr-o comunitate, ceea ce tu nu prea esti capabil, iar in propozitia afirmata de tine mai sus , "aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs" esti si tu inclus in ea, tu fiind inregistrat pe acest forum si vorbind despre o propunere care evident include si problema cumpararii unui domeniu. Sper ca ne-am inteles.
=)) Deja ai primele 2 greseli ale unui barbat:

"Barbatii, atunci cand gresesc, nu sunt in stare sa-si dea seama, sa admita sau sa recunoasca"
"Sunt incuiati la minte si aroganti"
Banuiesc , ca stii ce e aceea o personalitate, caracter.. ei , iti dai seama ca fiecare e diferit in felul lui.
Prietenul meu , nu ma cunosti tu atat de bine incat sa tragi astfel de concluzii ;)
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

01 Nov 2011, 20:25

wayn3_008 wrote:
okonina wrote:Voi nu ati inteles ce scriu,aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs :|
Exact , iar noi ne-am exprimat o parere. Cand porti o discutie trebuie sa fii capabil si de a te abate putin de la subiect , astfel vei incepe o alta discutie si poate vor aparea alte idei mai bune si iti vei revoca dorinta de a crea asa ceva.

Ok, deja te intreci. Ce treaba are extreamcs cu toata treaba asta ? Dai in vrajeli si deja incepi sa ne iriti, ceea ce iti va scade sansa de a gasi o persoana interesata de propunerea ta . Extreamcs este doar un simplu forum la care ne conectam cand si cand si mai schimbam si noi doua vorbe sau mai ajutam pe cineva, deci extreamcs nu este doar un forum de Counter Strikeri, ci este un forum prin intermediul caruia comunicam si astfel poti invata sa treiesti intr-o comunitate, ceea ce tu nu prea esti capabil, iar in propozitia afirmata de tine mai sus , "aveti in cap numa domenii si site-uri de la atat extreamcs" esti si tu inclus in ea, tu fiind inregistrat pe acest forum si vorbind despre o propunere care evident include si problema cumpararii unui domeniu. Sper ca ne-am inteles.
Nu conteaza daca abia ati dat de site,il stiti demult sau nu ati pus in practica nimic=experienta nu conteaza

ma intereseaza sa incepem impreuna=toti de la 0

sa ne impartasim intamplarile si sa ne ajutam unii pe altii ca sa evoluam mult mai repede decat am evolua singuri!=de ex: Am fost ieri in club si kino din prima pe spate si solduri a mers dar pe picioare am dat de probleme ,dar am cam stopat discutia.

Si toate astea intre noi(cercul de prieteni online) pe un mess,un skype.
Ce m***i m**i lui de domeniu visezi aici?!
UNHleaSHD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 749
Joined: 29 Aug 2007, 11:06
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

01 Nov 2011, 21:51

In caz ca nu stiai printre regulile de baza ale acelor ghiduri se numara dezinhibarea si parasirea confortului. Ceea ce tu n-ai facut. Ai fugit aici pe forum. N-ai nici o sansa.
Te simti analfabet? Pazea!
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

03 Nov 2011, 11:05

UNHleaSHD wrote:In caz ca nu stiai printre regulile de baza ale acelor ghiduri se numara dezinhibarea si parasirea confortului. Ceea ce tu n-ai facut. Ai fugit aici pe forum. N-ai nici o sansa.
Da.....Cu cortu'!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information