Prea tare omu asta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Genxfinal
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 344
Joined: 18 Sep 2010, 09:42
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: cs.aboutcs.net
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

27 Mar 2011, 21:09

Stiti foarte bine topicul meu referitor la servicii web ,, http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 03995.html ''

Domnul XNS a facut acuzatii care nu au fost de prisos.
Fara a mai aminti discutiile noastre in diferite topicuri si altele si etc.
Tot a precizat ca serviciile mele sunt de proasta calitate si nu mai stiu ce, dar acum exemplu chiar site-ul lui este suspendat de mine bine inteles dupa ce am cerut ca resellerul sa fie inchis fara a da explicatii clare si concrete, acum dansul nu ofera support si nu ofera nimic prin urmare unii clienti se transfera la mine , dar nu isi pot recupera baza de date si nici nu au acces name servere pentru a putea schimba ns si sa plece unde vad cu ochii.

Prin aceste mesaj fac un apel ca nu este bine sa cumparati de la toti ,, dobitocii'' care apar peste noapte si ofera servicii si altele.

Si se lauda ca a cumparat nu stiu ce si de acum se tine de treaba eu nu vad acest lucru bine inteles pentru ca am fost banat pe forumul lui, si am uitat sa zic ca baza de date imi apartine la acel forum , daca sunt 30 membri in plus fata de baza de date care am avut-o este bine. Cei care au fost in evilcs stiu despre ce este vorba.

Site-ul lui este script free de pe internet de la scriptmafia ( daca cauti atent il gasesti) si omul a pus copyright xns :))
Va sfatuiesc sa cumparati de la el pentru ca in maxim 2 saptamani ramaneti cu ochii in soare si sa va spun si de ce.. pentru ca dansul are o varsta destul de maricica si are sotie si altele si bine inteles ca nu prea ii mai arde sa stea la calculator sa ofere support.

Omul este super ok adica te poti intelege cu el , dar trebuie sa zici ca el si sa faci ca el are putina stofa de conducator si nu isi incalca cuvantul in viata reala nu cea de pe calculator on-line.

Cei care vor sa-si impartaseasca parerile despre el sunt bine veniti sa o faca!
connect NEAMT.ECILA.RO - CAUTAM ADMINI
RoyalServer
Bybyshor
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 57
Joined: 24 Mar 2011, 14:59
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 3 luni
Has thanked: 3 times
Contact:

27 Mar 2011, 21:12

un neserios omul acela, parca i-as da la guritza :-?
Image

Image

Caut admini cu experienta care cred ca pot 'mana' un admin.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information