Pret iphone

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

16 Aug 2015, 21:51

Kommendante wrote:
GAM3F3AR wrote:Am si specificat ca are probleme cu un pin de la baterie
Unde gasesc si eu o gasca ca a ta sa dea un Iph4 cu 100 lei? Probabil este fake si nu a specificat, de altfel cum fac si alte persoane pe grupuri de facebook unde vand `caricaturi` de telefoane.Am dat iphone 4 cu 550 ron in 2013, acuma se dau cu minim 270 RON si au mici defecte iar cele care sunt bune(fullbox, fara zgarieturi si mici urme de uzura) in jur de 350-400 ron.
Originale, perfect functionale de la 200 lei pe OLX. Sunt vechituri care merg aiurea, se gasesc poate si mai ieftin, poate cu o sticla sparta..ceva..
RoyalServer
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

16 Aug 2015, 22:43

Itsirc wrote:
Kommendante wrote:
GAM3F3AR wrote:Am si specificat ca are probleme cu un pin de la baterie
Unde gasesc si eu o gasca ca a ta sa dea un Iph4 cu 100 lei? Probabil este fake si nu a specificat, de altfel cum fac si alte persoane pe grupuri de facebook unde vand `caricaturi` de telefoane.Am dat iphone 4 cu 550 ron in 2013, acuma se dau cu minim 270 RON si au mici defecte iar cele care sunt bune(fullbox, fara zgarieturi si mici urme de uzura) in jur de 350-400 ron.
Originale, perfect functionale de la 200 lei pe OLX. Sunt vechituri care merg aiurea, se gasesc poate si mai ieftin, poate cu o sticla sparta..ceva..
Glumet, unde ai vazut iph 4 la 200 lei pe olx si sa ai garantia ca e ok? Daca da iau si eu vreo 2-3 bucati sa le dau mai scump la astia din cartier. :troll

Are dreptate Kommendante, cam alea-s preturile la care se dau. 270-300 cu probleme minore, impecabile pe la 350-400. Am vazut tipi care cereau si mai bine de banii astia, dar ce-i drept telefonul e vechi si va zic din proprie experienta ca nu mai merita. Mai bine iti iei ceva Lumia si ai garantia macar ca ruleaza sistemul de operare ok.
La banii aia merita sa-l iei si, daca e asa ieftin sa-l faci, sa-l vinzi ulterior. Vezi si tu daca nu mai are alte probleme cred ca-i profitabila treaba. Bafta.
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

16 Aug 2015, 23:07

Vezi să nu fie vreo copie d-aia.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information