Prins in caruciorul cu rotile

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

10 Dec 2017, 20:48



Daca nu ati inteles ce a vrut sa arate acest video, mai bine nu comentati.
RoyalServer
User avatar
Frenzy GL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 88
Joined: 31 Jul 2016, 16:13
Detinator Steam: Da
CS Status: ./hlds_run
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

10 Dec 2017, 21:20

Pe partea cu bicicleta imi cam face nervi cateodata, avand in vedere cat de prost este, crezand mereu ca are dreptate cand vine vorba de circulatia pe drumurile publice. In schimb nu am nimic personal cu el si chiar il felicit ca a facut acest videoclip pentru a arata, prin ce chin poate trece un om, care este deja chinuit.
Dau bine la cap deci ai grija cu cine te bagi!
User avatar
VaLDeS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2776
Joined: 11 Feb 2008, 18:41
Detinator Steam: Da
CS Status: pe mari si oceane
SteamID: valdes93
Reputatie: Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: România
Has thanked: 64 times
Been thanked: 103 times

11 Dec 2017, 06:45

Un video in care infrastructura din Bucuresti se regaseste in restul oraselor din Romania . M-am uitat la tot si sper sa ajunga in Trending , sa fie vazute de cat mai multe persoane , ca pe viitor sa invete sa ajute oamenii invalizi si nu numai .

Daca va uitati , la un moment dat 2 tigani il ajuta sa urce in tramvai , pe cand ceilalti stateau cu mainile in buzunar .
Image

STEAM ID : valdes93 :flag_ro:
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

12 Dec 2017, 01:29

Frenzy GL wrote:Pe partea cu bicicleta imi cam face nervi cateodata, avand in vedere cat de prost este, crezand mereu ca are dreptate cand vine vorba de circulatia pe drumurile publice. In schimb nu am nimic personal cu el si chiar il felicit ca a facut acest videoclip pentru a arata, prin ce chin poate trece un om, care este deja chinuit.
El mai recunoaste cand greseste, dar Iuda de exemplu niciodata...
VaLDeS wrote:Un video in care infrastructura din Bucuresti se regaseste in restul oraselor din Romania . M-am uitat la tot si sper sa ajunga in Trending , sa fie vazute de cat mai multe persoane , ca pe viitor sa invete sa ajute oamenii invalizi si nu numai .

Daca va uitati , la un moment dat 2 tigani il ajuta sa urce in tramvai , pe cand ceilalti stateau cu mainile in buzunar .
Sunt unele statii cu refugiu unde bordura nu e ridicata si un om in carucior cu rotile nu are ce face, mai sta si pe trecerea de pietoni... ca na, era greu sa lasi bordura in jos la trecere.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], kiddux3, Petal [Bot], Semrush [Bot] and 369 guests