PRO LGBT?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Sunteți de acord cu căsătoria între 2 persoane de același sex? (argumentați)

Da
12
25%
Nu
36
75%
 
Total votes: 48
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

04 Jul 2017, 13:47

Majoritatea gay-lor nu gandesc normal. Nu ai vazut cum se prostesc? ( cu vocea subtiata , mersul, vestimentatia etc) . Daca un cuplu de gay adopta un copil iti dai seama ca o sa aiba o parte din viata distrusa, la scoala si liceu o sa se rada de el la greu.
Image
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

04 Jul 2017, 13:51

Specii. wrote:Majoritatea gay-lor nu gandesc normal. Nu ai vazut cum se prostesc? ( cu vocea subtiata , mersul, vestimentatia etc) . Daca un cuplu de gay adopta un copil iti dai seama ca o sa aiba o parte din viata distrusa, la scoala si liceu o sa se rada de el la greu.
si ce e mai rau sa rada de el alti copii sau sa nu aibe posibilitatea sa mearga la scoala, sa nu aibe un viitor?
nu ca sunt eu prea pro gay, dar adoptia mi se pare singuru lucru bun din toata combinatia asta, ce daca si copilu adoptat are posibilitatea sa devina gay.. macar o sa duca o viata ok o sa aibe o familie, o sa aibe ce sa manance, sansa la educatie la viitor, o sa fie iubit etc.
si din ce am citit sunt mai multe tipuri de gay nu toti sunt mircea solcanu
oricum topicu asta se cheama LGBT, lesbiene, gay, bi si trans
voi atat stiti de poponari
User avatar
Icsulescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 335
Joined: 04 Mar 2017, 12:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Utilizator vechi: Massivescu
Fond eXtream: 0
Contact:

04 Jul 2017, 17:14

sound wrote:
Jucks wrote:
Anthalius wrote: Sa inteleg ca ti-ar place sa vez pe strada barbati care se tin de mana, se imbratiseaza sau se ling.

Mi-e scarba. Nici nu vreau sa ma gandesc.
+ ca daca adopta un copil ce educatie ii da?
DACA adopta un copil macar l-a adoptat cineva si nu ramane orfan toata viata lui si la 18 ani nu ajunge pe strada, orice educatie primeste e mai buna decat nimic
crede-ma ca n-ai sa ii vezi de mana pe strada, cel putin eu in 20 de ani n-am vazut asa ceva

majoritatea sunteti ca oile, nu va duce neuronu sa va formati singuri o opinie, repetati ca papagalii ce auziti de la altii
Normal ca nu ai vazut daca nu iesi din casa :upside_down_face:
Il am pe du-te vino, dar tot du-te ii mai puternic.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

04 Jul 2017, 17:19

@sound, daca ai vazut 13 Reasons Why, era o fata care avea parintii gay, ea a ascuns faptul asta iar cand s-a aflat ceilalti radeau de ea. Am vazut ca multi americani au apreciat faptul ca au adaugat scena aia, pentru ca se intampla la ei mai ales in cazul asta. Nu stiu cum ai reactiona tu cand ai avea un coleg sau o colega in clasa si sa acea persoana sa spuna ca are doua mame sau doi tati, sau parinti transexuali. Dupa mentalitatea romanilor ai evita-o.

Bun, hai sa zicem ca adopta un copil sau ai face un copil cu o mama surogat, sa zicem ca e un cuplu din doi barbati. Cum o sa creasca acel copil? Cu mentalitatea "eu trebuie s-o iau in ***" sau "eu trebuie s-o bag in *****"? Cum ar creste copilul acela cu gandul ca el are o mama undeva pe lumea asta, pe care nu o s-o cunoasca din cauza lor? Cum crezi ca o sa reactioneze acei parinti gay cand o sa auda copilul spunand ca vrea sa-si cunoasca mama, ca el de ce nu are o mama ca ceilalti prieteni ai lui? Si daca e sa aiba un cuplu de genul un copil, se face cu mama surogat si numai unul dintre ei e tata. Acelasi lucru e si cu un cuplu de femei, una dintre ele o sa fie mama, tata poate sa fie oricine (da, exista si tata surogat - donator de sperma etc), acel copil o sa afle candva ca numai una dintre femeile cu care a crescut e mama lui. Cum crezi ca reactioneaza?

Ia cazul lui Ronaldo, are 3 copiii cu mame surogat. Crezi ca o sa afle candva cine e mama lor? Poate doar daca moare el si se pun ei sa-si caute mamele. Jurnalistii profita de faptul ca Junior, baiatul cel mai mare incepe sa aiba acces la informatii si tot dau stiri bombe despre mama lui. Cum crezi ca se simte un copil stiind ca el are undeva o mama si ca nu o s-o vada din cauza ca tatal lui a platit niste bani?

Sincer prefer sa aud o fata spunand ca-i place sa suga **** si un baiat ca-i place *****. Chiar daca multi dintre voi o sa spuneti ca acea fata e c***a ca-i place ****, eu as prefera s-o aud spunand asta.

Si vorbind de transexuali, cum ai face cand ar intra un transexual (care arata ca femeie) in baia barbatilor? Sau cum ar face o femeie cand ar vedea ca intra un barbat (care de fapt e transexual) in baia lor? Sa apara acum o propunere cu al treilea tip de bai in mall-uri sau alte institutii sa vezi cum dispera lumea.

De bisexuali ma mir ca nu spun sa se accepte casatoria in trei. Doua femei si un barbat sau doi barbati si o femeie.
Poate eu vreau sa ma casatoresc cu o fata care e bisexuala si ea la randul ei vrea sa fie casatorita cu o femeie, dar si cu mine in acelasi timp. Ce facem?
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

04 Jul 2017, 17:24

Vlad wrote:Sincer prefer sa aud o fata spunand ca-i place sa suga **** si un baiat ca-i place *****. Chiar daca multi dintre voi o sa spuneti ca acea fata e c***a ca-i place ****, eu as prefera s-o aud spunand asta.
Si mie imi place piz.da
User avatar
GENERALU'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1273
Joined: 27 Jul 2015, 15:35
Detinator Steam: Da
CS Status: dproto.dll
Detinator server CS: biohazard is comming
SteamID: generalu_extream
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: VioreL @EXTREAMCS
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Discord: generalu_extream2463
Has thanked: 57 times
Been thanked: 19 times

04 Jul 2017, 18:10

Lord Kalu wrote:
Emi eXtream wrote:Nu-s de acord cu gay dar imi place lesbienele =))
iti place lesbiencele, iti plac lb. romana :wut: :troll
=)))))))))))))))))))))))))
Image
HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

04 Jul 2017, 20:19

https://www.facebook.com/quecosaoficial ... 186717686/
Asa ajung copiii aia adoptati de un cuplu gay :troll

ON: Nu sunt de acord, eu sincer as prefera sa cresc intr-un orfelinat decat sa fiu adoptat si crescut de un cuplu gay.
Asta e strict opinia mea, fiecare cu opinia lui .
Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information