Problema cartela digi

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

24 Feb 2015, 17:23

Am cartela de la RDS, am tableta, am acelasi setari ca cele de mai sus si imi merge fara probleme oriunde netul de la RDS si in beci si in munti si stiu pe de rost fiecare setare a unei tablete android.
Ti-am raspuns deja cu faptul ca ai o tableta cu probleme si cel mai bine te prezinti la un punct de lucru RDS ca sa iti rezolve cineva problema, explica si mie ce intelegi prin offtopic ca din cate vad tu nu intelegi ce ti se scrie, ar trebui sa iti dau ban pe loc cateva zile ca sa ai grija cu cine vorbesti.

Eventual iarasi raman sa iti pun intrebari banale precum: tableta sigur nu e in modul de avion ? Ai activata functia de roaming de date ?
Putem sa o tinem pana maine cu intrebari si tot sa nu rezolvam problema cand ala de la caserie iti ia tableta, baga cartela si verifica setarile in cateva minute, iar daca tableta e defecta ti-o schimba/trimite la garantie.
RoyalServer 2
StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Feb 2015, 18:19

IsTI37 wrote:Am cartela de la RDS, am tableta, am acelasi setari ca cele de mai sus si imi merge fara probleme oriunde netul de la RDS si in beci si in munti si stiu pe de rost fiecare setare a unei tablete android.
Ti-am raspuns deja cu faptul ca ai o tableta cu probleme si cel mai bine te prezinti la un punct de lucru RDS ca sa iti rezolve cineva problema, explica si mie ce intelegi prin offtopic ca din cate vad tu nu intelegi ce ti se scrie, ar trebui sa iti dau ban pe loc cateva zile ca sa ai grija cu cine vorbesti.

Eventual iarasi raman sa iti pun intrebari banale precum: tableta sigur nu e in modul de avion ? Ai activata functia de roaming de date ?
Putem sa o tinem pana maine cu intrebari si tot sa nu rezolvam problema cand ala de la caserie iti ia tableta, baga cartela si verifica setarile in cateva minute, iar daca tableta e defecta ti-o schimba/trimite la garantie.
Am uitat sa specific , am bagat cartela in telefon si e la fel (fara semnal) dar prinde rar o linie maximm doua.
Pe telefon sincer prind mai des acel semnal si mai apuc sa mearga dar pe tableta rar , foarte rar.
User avatar
MetalKid
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 441
Joined: 26 Mar 2011, 11:06
Detinator Steam: Da
CS Status: bored
SteamID: metalkid22
Location: localhost
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

24 Feb 2015, 21:25

ai bagat cumva cartela intrun telefon fara 3G, ca iti blocheaza cartela...ar putea fi din cartela, daca nu ai timp sa mergi la caserie dute la un amic ce are tableta si incearca si la el
Image
Nick cs: gabiii
Nick forum: metalkid
Age: 25
Steam: -
Game: CS:GO / MW3
Skipe: Privat
StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

24 Feb 2015, 21:52

Nu am bagat doar intr-un telefon cu 3g si in tableta.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 407 guests