problema liceu.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Lucian.[]
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 230
Joined: 16 Sep 2016, 15:51
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2016, 14:42

xBourne wrote:
Lucian.[] wrote:Pai sunt o gramada care au facultate si sunt plecati in alte tari
Si in plus la scoala m-au invatat radicalii, cea ce nu cred ca o sa imi trebuiasca in viata, dar sa platesc o taxa nu m-au invatat, cea ce o sa imi trebuiasca
cand faci o facultate gen FEEA , normal ca te astepti sa pleci afara. Ai vazut cumva pe cineva cu medicina facuta sau cu programe calculatoare si fara loc de munca? Vai de mama voastra. Asta cu radicalii e discutabila. Nu e acelasi sistem ca in afara , asta-i problema. Atata timp cat nu esti in stare sa il schimbi tu, stai si inveti astea sa reusesti, daca nu, muta-te in america si invata acolo
Stai calm ca nici in romania nu raman
RoyalServer
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

07 Dec 2016, 16:43

BuTucK! wrote:Salut,saptamana trecuta luni la ora de romana, doamna m-a pus sa citesc un fragment din carte si i-am zis ca nu vreau sa citesc si sa ma lase in pace..poate sa vorbeeasca cu directoru sau cu diriga? si ce poate sa mi faca ?
Depinde de profesor, dac-ai mai suparat-o-n trecut cu rahaturi asemanatoare s-ar putea ajunge la ceva neplacut pentru starea ta scolara.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information