Problema logare forum & CD/DVD rom

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
YONTU # eXtreamCS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 36
Joined: 31 Aug 2014, 19:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vreau sa fii cel mai bun dintre cei buni
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Sep 2014, 14:52

Salut. Deci, nu imi vine sa cred... ca in sfarsit m-am putut loga aici pe forum dupa o gramada de incercari :)) . Pai mi-am schimbat si parola de pe vechiul nume (The YONTU) si nu am primit nici un email. Mi-am facut alte 4 adrese de mess, dar in zadar, tot nu am reusit sa ma loghez. M-am logat cu ajutorul unui cont nou facut de cineva de pe alt calculator (nu de pe al meu).
Bun. Deci, am o problema... Am vrut sa fac un shortcut la un program, am apasat click dreapta pe programul respectiv, send to, si in loc sa selectez 'Create shortcut desktop' am apasa 'Copy DVD/CD rom" . Mna, nu stiu ce s-a intamplat ca dupa 10 minute am vrut sa bag un CD in unitate si nu am reusit. Nu mi se deschide CD-rom-ul de pe butonul de pe unitate si nici hardisckul cu DVD/CD ROM nu apare in My Computer. Am cautat pe net o rezolvare si nu am gasit, din pacate :| ! De fapt, am inteles ca tre' sa il activez din nou, dar nu stiu cum :)) !
Stie cineva ce problema ar fi?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Semrush [Bot] and 415 guests