Problema mouse

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

HecaTe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3292
Joined: 16 Aug 2014, 08:53
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: hecate_2k
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fond eXtream: 0
Location: Medias/Alba Iulia
Has thanked: 74 times
Been thanked: 40 times
Contact:

13 Jan 2019, 11:06

Mai nou si internet banking are liber de 1 decembrie :kappa: :kappa:
Image
RoyalServer 2
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

13 Jan 2019, 21:19

HecaTe wrote:Incearca dcPrevent
https://www.badlion.net/forum/thread/111802
O sa incerc dupa ce revine vad ca si a mai revenit nu mai da dublu click momentan :))))
Image
User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1659
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

13 Jan 2019, 21:35

MzQ* wrote:
HecaTe wrote:Incearca dcPrevent
https://www.badlion.net/forum/thread/111802
O sa incerc dupa ce revine vad ca si a mai revenit nu mai da dublu click momentan :))))
Ai apicat metoda mea? :kappa:
EMiNEM
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

13 Jan 2019, 22:09

Massivescu wrote:
MzQ* wrote:
HecaTe wrote:Incearca dcPrevent
https://www.badlion.net/forum/thread/111802
O sa incerc dupa ce revine vad ca si a mai revenit nu mai da dublu click momentan :))))
Ai apicat metoda mea? :kappa:
Am lipsit o zi de la pc si deaia merge acm =))
Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

13 Jan 2019, 22:10

Nu am inteles problema, insa in setarile mouse de la windows ai rata de click si multe altele, poti incerca sa vezi daca de acolo e problema. Cel mai probabil este de la mouse, un prieten anul trecut si-a luat un mouse de la steelseries si dupa 1 saptamana a inceput sa se blocheze o secunda odata la 1-2 ore in timp ce era in joc/browser. Stiu cat de nasol este sa ai asa probleme. :))
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

14 Jan 2019, 18:13

Mutex wrote:Nu am inteles problema, insa in setarile mouse de la windows ai rata de click si multe altele, poti incerca sa vezi daca de acolo e problema. Cel mai probabil este de la mouse, un prieten anul trecut si-a luat un mouse de la steelseries si dupa 1 saptamana a inceput sa se blocheze o secunda odata la 1-2 ore in timp ce era in joc/browser. Stiu cat de nasol este sa ai asa probleme. :))
Pur si simplu odata la cateva click uri in loc de 1 click se apeasa si al doilea gen apesi dublu click si se deschide ceva numa ca eu apesam 1 click si se primeste ca face doua:))
Image
Dragon Hacker
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 343
Joined: 24 Jan 2017, 14:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: STEAM_0:0:478532522
Fond eXtream: 0
Location: Bălți
Has thanked: 1 time
Contact:

14 Jan 2019, 20:53

MzQ* wrote:
Mutex wrote:Nu am inteles problema, insa in setarile mouse de la windows ai rata de click si multe altele, poti incerca sa vezi daca de acolo e problema. Cel mai probabil este de la mouse, un prieten anul trecut si-a luat un mouse de la steelseries si dupa 1 saptamana a inceput sa se blocheze o secunda odata la 1-2 ore in timp ce era in joc/browser. Stiu cat de nasol este sa ai asa probleme. :))
Pur si simplu odata la cateva click uri in loc de 1 click se apeasa si al doilea gen apesi dublu click si se deschide ceva numa ca eu apesam 1 click si se primeste ca face doua:))
idk, posibil sa fie defectiuni la mouse idk, daca iti merge dupa o zi de odihna probabil era supraincalzit la 300C?(glumesc), se intampla uneori, daaaaaar nu cred poate uni norocosi pot castiga 5+ ani de viata cam ciudat ok, in primu rand mai ai defectiuni dupa o zi de folosire?
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

14 Jan 2019, 23:01

Dragon Hacker wrote:
MzQ* wrote:
Mutex wrote:Nu am inteles problema, insa in setarile mouse de la windows ai rata de click si multe altele, poti incerca sa vezi daca de acolo e problema. Cel mai probabil este de la mouse, un prieten anul trecut si-a luat un mouse de la steelseries si dupa 1 saptamana a inceput sa se blocheze o secunda odata la 1-2 ore in timp ce era in joc/browser. Stiu cat de nasol este sa ai asa probleme. :))
Pur si simplu odata la cateva click uri in loc de 1 click se apeasa si al doilea gen apesi dublu click si se deschide ceva numa ca eu apesam 1 click si se primeste ca face doua:))
idk, posibil sa fie defectiuni la mouse idk, daca iti merge dupa o zi de odihna probabil era supraincalzit la 300C?(glumesc), se intampla uneori, daaaaaar nu cred poate uni norocosi pot castiga 5+ ani de viata cam ciudat ok, in primu rand mai ai defectiuni dupa o zi de folosire?
nu stiu :))) am vazut intr un video ca desfac mouse si mai indreapta putin de la click futaiu ala de sarmulita
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information