Problema plata sms despregazduire

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
useroarecare
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 23 Aug 2015, 13:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

23 Aug 2015, 13:11

Salut, am o problema si poate ma ajutati macar cu o parere , ceva...
Am adunat cei 100 de euro in despregazduire cu plata sms..si surpriza..eu am firma dar cand am facut contul acum 4-5 ani nu aveam,bineinteles...
Am deschis ticket si mi-au zis ca contul de persoana fizica nu se poate modifica sa fie de persoana juridica...
Le-am explicat, bai oameni buni, orice cont se face pe persoana fizica din moment ce iti cere nume si prenume...la companie treci firma(daca ai)...si sa zicem ca eu as fi trecut o firma la vremea respectiva...daca acum cand am adunat cei 100 de euro nu o mai am si am alta..ce fac...????Mi-au zis sa deschid alt cont , dar bineinteles banii astia vor ramane in cont,fara sa-i pot scoate...

Adica sa fac alt cont si sa adun iar 100 de euro...ca si idee eu am 2 firme, un srl si un pfa...daca bag acum pfa-ul cand imi fac contul nou si pana adun cei 100 de euro il inchid din diferite motive...iar nu mai merge.....
le-am zis ca pot adauga compania acum in detaliile contului...cica "detaliile contului nu se pot modifica"....
Dumnezeule, am intrat si a a mers sa modific compania....deci nu stiu ce sa le mai fac....par ca sunt batuti in cap dar de fapt nu sunt, fac pe prostii ca sa pacaleasca lumea...
Ce pot sa fac?
Eventual si alte siteuri cu serviciul asemenator de plata sms?Dar sa mearga pe persoana fizica...ca nu vreau sa adaug firma din prima...ulterior dupa ce fac suma necesara sa ii scot...
Multumesc.
Pentru cei ce nu stiu...ca sa poti sa scoti banii in bani reali...trebuie sa ai minim 100 de euro adunnati si sa ai firma..altfel cei 100 de euro iti raman in contul lor..urmand sa ii folosesti sa cumperi domenii si alte prostii..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 364 guests