Problema cu prietena mea !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

20 May 2010, 13:47

Fa-o geloasa apoi sarut-o ca sa ii dovedesti ca o iubesti.
Trebuie doar putina strategie, desigur, exista sanse sa nu mai vorbeasca cu tine deloc, in acel caz trebuie doar sa o intepi putin pe la spate, o suni dimineata devreme, atunci fetele nu prea gandesc, mai bine zis sunt naive. :)
Daca nu ii pasa atunci nu prea cred ca e interesata de tine.
O alta strategie care probabil ar tine la fel de bine e sa o stresezi cu sarutul francez, oare cum e, cum se face ? :))
RoyalServer
here
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 14 May 2010, 14:07
Detinator Steam: Da
CS Status: o ard p'aici
Reputatie: Ban 2 luni!
Contact:

20 May 2010, 13:57

Code: Select all

O alta strategie care probabil ar tine la fel de mult e sa o stresezi cu sarutul francez, oare cum e, cum se face ? :))
aprooob pozitivv ;;)
nasolilor
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

20 May 2010, 22:58

here wrote:****, ia-o deoparte si stai cu ia, pupo pe obraz, si avanseaza spre buze, scoate limba in timp ce te duci spre buze, isi va da seama ce vrei , *** .. :))
Under era Don Juan al Romaniei... si tu ai dat limbi ?

Pentru Pisoias... prietene din cate am inteles nu ai 14 ani... dar nici mai mult de 15. Un topic cat se poate de stupid, dar ca sa nu-mi dea barosanii warn, ai un sfat de la mine: Presupun ca sunteti amorezi d-aia de se iubesc prin mesaje pe telefon, incearca sa-i spui in fata ce simti pentru ea, te va ajuta mult, crede-ma. Prin telefon nu rezolvi nimic si mai consumi si creditul de pomana. Lasa filmele si astea, sunt vrajeli ieftine. Nu te lua dupa toti pampalaii astia de 12 ani care nu ies din casa. Bafta
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
here
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 14 May 2010, 14:07
Detinator Steam: Da
CS Status: o ard p'aici
Reputatie: Ban 2 luni!
Contact:

20 May 2010, 23:20

BraNNNN-Dy wrote:
here wrote:****, ia-o deoparte si stai cu ia, pupo pe obraz, si avanseaza spre buze, scoate limba in timp ce te duci spre buze, isi va da seama ce vrei , *** .. :))
Under era Don Juan al Romaniei... si tu ai dat limbi ?

Pentru Pisoias... prietene din cate am inteles nu ai 14 ani... dar nici mai mult de 15. Un topic cat se poate de stupid, dar ca sa nu-mi dea barosanii warn, ai un sfat de la mine: Presupun ca sunteti amorezi d-aia de se iubesc prin mesaje pe telefon, incearca sa-i spui in fata ce simti pentru ea, te va ajuta mult, crede-ma. Prin telefon nu rezolvi nimic si mai consumi si creditul de pomana. Lasa filmele si astea, sunt vrajeli ieftine. Nu te lua dupa toti pampalaii astia de 12 ani care nu ies din casa. Bafta
vorbestii prostii butoias, ba limbi n-am dat, dar am o viata mai stabila ca tine, si sa nu incepi sa suferi.
nasolilor
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

20 May 2010, 23:58

Scorpions wrote:Eu stiu un lucru. Atunci cand iti faci o prietena, inseamna ca te intelegi foarte bine cu ea , ii spui tot si invers. O relatie se bazeaza pe sinceritate si iubire. Nu mai fi fricos si intreab-o. Daca iti va spune ceva ce te va rani , inseamna ca nu e cine credeai tu ca ar trebui sa fie :)
şi secsul ? :(

În fine . Ia-o departe ... sa nu aibe martori , îi faci un tur de cap şi îi bagi limba-n gât până când îi urca borşul din stomac in gură, iar a doua oară o să vrea singură . Pe bune !
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

21 May 2010, 10:59

BoggY wrote:
Scorpions wrote:Eu stiu un lucru. Atunci cand iti faci o prietena, inseamna ca te intelegi foarte bine cu ea , ii spui tot si invers. O relatie se bazeaza pe sinceritate si iubire. Nu mai fi fricos si intreab-o. Daca iti va spune ceva ce te va rani , inseamna ca nu e cine credeai tu ca ar trebui sa fie :)
şi secsul ? :(

În fine . Ia-o departe ... sa nu aibe martori , îi faci un tur de cap şi îi bagi limba-n gât până când îi urca borşul din stomac in gură, iar a doua oară o să vrea singură . Pe bune !


Asa e, degeaba ai o relatie de iubire cu fata visurilor tale, degeaba mergeti de mana pe strada,va sarutati, alea alea, va faceti declaratii de dragoste unul la celalalt, daca nu odata si odata o sa faceti "dragoste"! Nu zic "sex", eu cred ca "sex" faci doar cu alte femei, fara sentimente, nimic, pur si simplu sex. Oricum, cu fetele este foarte greu. Trebuie sa ai multa rabdare cu ele, sa fi foarte atent la ce spui si cum te comporti cu ele. Lor le plac sa fie alintate, sa auda vorbe dulci, etc .. Daca stii sa te comporti cu ea, poate odata si odata o s-o convingi s-o faca cu tine. Pana la urma, parerea mea: Degeaba iubesti o fata, daca ea nu vrea sa faceti "dragoste", si punct!
Road to 3k.
Arcadian
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 365
Joined: 19 Feb 2008, 20:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Ajut comunitatea extream :P
Detinator server CS: xdanger.idle.ro
Location: Hell In IaD
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Contact:

21 May 2010, 11:54

Eu iti sugerez alta varianta.Daca tine la tine cu adevarat si ti`a spus ca te iubeste si tot asa..intr-o zi ia-o deoparte..si spunei care este problema..in caz ca ea nu`ti va spune tu vei "pune" o fatza de suparat si ii vei spune ca te`ai suparat pe ea.In timpul ala daca ea tine cu adevarat la tine imediat va reactiona si iti va spune sau chiar sar putea sa o si faca.In caz contrar imi pare rau..dar se cam foloseste de tine.Succes
Image
Fa-ti cont si inregistreazate daca vrei sa faci bani online!
Click
MRBogdan
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1884
Joined: 24 Dec 2009, 14:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 mar)
Ban 3 luni !
Ban 2 luni !
Has thanked: 16 times
Been thanked: 102 times

01 Jun 2010, 15:55

FaByaN wrote:O solutie ar fi scoaterea tuturor dintilor si inlocuirea lor cu dinti de aur de 24 karate ! Lucesc si dau o senzatie de tanar si fresh :D .
Alta solutie ar fi spalarea zilnica ( recomandata la tineri , la cei trecuti de 20 de ani nu se mai utilizeaza aceasta metoda invechita , ci se ia frumos ata si se scoate mararul dinre dinti pentru o curatare cat mai intensa ) .
Asa vorbeste un moderator ? Lui de ce nu-i dati avertisment si mie da ?
Membru din: Dum Ian 27, 2008 5:37 pm
User avatar
Stell Rock
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 686
Joined: 11 Sep 2008, 07:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu suport clovnii! :)
Detinator server CS: n`am pleaca
Has thanked: 38 times
Been thanked: 21 times

02 Jun 2010, 00:55

REFREN wrote:
FaByaN wrote:O solutie ar fi scoaterea tuturor dintilor si inlocuirea lor cu dinti de aur de 24 karate ! Lucesc si dau o senzatie de tanar si fresh :D .
Alta solutie ar fi spalarea zilnica ( recomandata la tineri , la cei trecuti de 20 de ani nu se mai utilizeaza aceasta metoda invechita , ci se ia frumos ata si se scoate mararul dinre dinti pentru o curatare cat mai intensa ) .
Asa vorbeste un moderator ? Lui de ce nu-i dati avertisment si mie da ?
Off:Ce legatura are asta cu prietena lu pisoi?

On: ii e rusine cu tine... mai bine dai mola :) mai sunt o gramada de alte fete pe lume


<3
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information