Problema rds[flood]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
gunsDEAD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 126
Joined: 24 Oct 2009, 11:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times

07 Jan 2010, 10:01

Am mai postat mai demult dar nu mi-ati dat un raspuns ...deci vreau sa va mai intreb inca odata.Prostul de mine..mai demult..incercam sa fac un steam piratat..m-am jucat cu prea multi virusi..pana la urma a mers cs1.6 dar nu puteam intra pe sv steam..imi pica netul peste cateva ore..suna aia de la rds ca cica am floodat reteaua..ok bine..am oprit pc scanare etc..acum sa va zic altceva..peste 10 zile mi-a venit iar pofta de steam..am luat steam original...am tras fifa 07 demo dupa el...si iar..pa net..dar uite atunci nu m-au mai sunat..ori mi-a picat numai mie..ori a fost prea mic floodu si nu a fost rost sa mai sune..ca a tinut putin..asa..Acum intrebarea mea este : daca reinstalez windowsul...si bag steam original..credeti ca mai flodez reteaua?Ca am cumparat si eu un cont cu cs1.6 pana la urma..si are mai multe..si e pacat :(.Deci va rog cineva cine este pirceput sa imi dea un raspuns..ca nu vreau sa imi ziceti ca voi credeti ca nu pic si nu stiu ce..ca daca pic iar reteaua..adica decat sa o pic iar si sa ma cert iar cu aia mai bine il dau drk de cont.Va rog sa nu mutati topicul la cos..macar sa imi raspunda si mie isti sau cineva priceput :(.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 397 guests