Problema telefon

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Madalin6792
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 110
Joined: 15 Oct 2013, 10:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat cu pluta, dar ma intorc cu iahtul
Detinator server CS: rms.indungi.ro
SteamID: Madalin6792
Location: Romania
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times
Contact:

14 Sep 2014, 00:36

MrSpoke wrote:Eu zic sa iti iei gasca si sa il bati pe ala ce te-a bagat in piscina...
Faza e ca eu eram cu vreo 4 baieti si vreo 4 fete intr-o seara la piscina, tipu asta cica are 44 ani, vreo 45kg, era singur acolo mort de beat. Eram eu langa piscina vorbeam la telefon, dintr-o data ma impinge in apa. Dimineata la 2 si vreo 15 grade afara. Ies repede de acolo, aia toti sa il batem. Vin agentii aia de paza, ne dau afara. La poarta politia, ne intreaba ce sa intamplat. Le spun asa si asa.
Ei au spus urmatoarele, daca nu imi repara obiectele stricate ii pot depune o plangere pentru distrugere din culpa. Acum eu i-am spus. Ca era vai de el saracu lucra la kaufland. Ba, trimit telefonu la garantie, daca il repara pa si du-te sanatos. Daca nu, imi cumperi altu nou. Acum el daca nu vrea sa imi cumpere altu, nu ma duc eu in instanta pentru in rahat de telefon de 600 lei. Rezolv problema cu el romaneste :)
RMS.INDUNGI.RO - CAUTAM ADMINI
Image

https://www.youtube.com/watch?v=KZBvoTwxHQQ
RoyalServer 2
aNDin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 191
Joined: 02 Sep 2014, 23:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Sep 2014, 01:58

Madalin6792 wrote:
MrSpoke wrote:Eu zic sa iti iei gasca si sa il bati pe ala ce te-a bagat in piscina...
Faza e ca eu eram cu vreo 4 baieti si vreo 4 fete intr-o seara la piscina, tipu asta cica are 44 ani, vreo 45kg, era singur acolo mort de beat. Eram eu langa piscina vorbeam la telefon, dintr-o data ma impinge in apa. Dimineata la 2 si vreo 15 grade afara. Ies repede de acolo, aia toti sa il batem. Vin agentii aia de paza, ne dau afara. La poarta politia, ne intreaba ce sa intamplat. Le spun asa si asa.
Ei au spus urmatoarele, daca nu imi repara obiectele stricate ii pot depune o plangere pentru distrugere din culpa. Acum eu i-am spus. Ca era vai de el saracu lucra la kaufland. Ba, trimit telefonu la garantie, daca il repara pa si du-te sanatos. Daca nu, imi cumperi altu nou. Acum el daca nu vrea sa imi cumpere altu, nu ma duc eu in instanta pentru in rahat de telefon de 600 lei. Rezolv problema cu el romaneste :)
daca alti sunt prosti nu fii si tu sa rezolvi problema 'romaneste' , la asta apeleaza toti pustii din ziua de azi care sunt mari si tari cu altii.
Image
RPG.ULTRAGAMING.RO:7777
@ Cei care ma aveau adaugat pe messenger: stefanexx, bagati id nou: stefannexx. Mi-a fost spart celalalt.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information