Probleme cu prietena

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
VegaS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5963
Joined: 28 Sep 2014, 16:12
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Fost membru Club eXtreamCS
Fond eXtream: 0
Location: Zalău, Sălaj

08 Dec 2014, 18:52

Ce probleme, ce discuții, ce limbaj, ce atitudine...
Clar acest topic a fost deschis la "hoha".
La 17 ani singura mea grijă era: ce bem diseară? Unde mergem diseară? Unde mă aflu?!
Dacă la 17 ani analizezi femeia/relația etc, la 30 îți iei viața. Pe de o parte te înțeleg, pe de alta... relaxează-te și trăiește-ți viața! Pierzi niște ani și momente pe care nu le vei mai avea!
p.s: Pe viitor fii și tu indiferent/misterios cu ea, iar în 2 săptămâni îți va ciuguli din palmă, dacă într-adevăr vrea ceva de la tine. În plus, nimeni nu e perfect, deci e clar că poți găsi ceva mai bun.

Pozitia mea preferata este CEO.
RoyalServer 2
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

09 Dec 2014, 06:21

VegaS wrote:Ce probleme, ce discuții, ce limbaj, ce atitudine...
Clar acest topic a fost deschis la "hoha".
La 17 ani singura mea grijă era: ce bem diseară? Unde mergem diseară? Unde mă aflu?!
Dacă la 17 ani analizezi femeia/relația etc, la 30 îți iei viața. Pe de o parte te înțeleg, pe de alta... relaxează-te și trăiește-ți viața! Pierzi niște ani și momente pe care nu le vei mai avea!
p.s: Pe viitor fii și tu indiferent/misterios cu ea, iar în 2 săptămâni îți va ciuguli din palmă, dacă într-adevăr vrea ceva de la tine. În plus, nimeni nu e perfect, deci e clar că poți găsi ceva mai bun.

nu strica niciodata sa evoluezi, sa incepi sa percepi unele realitati mai devreme
pentru ca daca e s-o luam dupa tine, parintii nostrii la 17 ani se gandeau la scoala, profesori, si nu la ce bem diseara

cat despre semi-intelegerea femeilor, decat sa aterizezi cu capul in nori la facultate, sau dupa facultate, in "balta" relatiilor, si sa iei m*ie la varsta respectiva, mai bine iei acum, cand gasesti fete la tot pasul
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

09 Dec 2014, 12:09

gabytzuu977 wrote:Salut, am probleme cu prietena mea... de cate ori o sun seara intre orele 17:00 si 19:00 este la sediu (o camera in primarie unde se joaca tenis de masa biliard carti de joc chesti dinastea...) vorbesc 1 minut 2 cu ea dupa ii spun ca vorbim mai incolo cand ajunge acasa, sa o las sa se joace.. Ei bine problema e in felu urmator o sun dupa o ora sau jumatate de ora si o intreb "Ce faci iubire?" si ea imi spune mereu din prima "n-am plecat" o intreb cand pleaca zice ca nu stie ii zic bine te mai sun eu si spune bine pa dupa ii spun ca si eu te iubesc si spune si ea ca ma iubeste... se comporta ciudat cand e la sediu vorbeste (aha,bine,nu stiu,cred,poate,de ce,vorbim...) nu era inainte asa dupa ce ajunge acasa vorbeste asa frumos si romantic cu mine de ma lasa cu ochii`n gura ... aveti idee de ce se comporta asa ? :(

Mentionez ca amandoi avem aceeasi varsta 17 ani si suntem impreuna de 2 luni
Fericirea ta trebuie sa fie in afara relatiei si sa ai propria independenta ca si barbat. Nu intri intr-o relatie ca sa depinzi de acea persoana, ci intri intr-o relatie ca sa imparti niste experiente cu ea. Nu te obliga nimeni sa te "agati" de ea, si nici ea nu e obligata sa se "agate" de tine. Traieste viata asa cum vine.
User avatar
RAMZiS @CS16
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 26 Aug 2014, 19:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: no
Detinator server CS: no
SteamID: no
Fond eXtream: 0
Location: est

09 Dec 2014, 12:38

LEVIS+ wrote:
tictac wrote:Clar virgin. deci.
Mircea Radu - Din Dragoste
Pacat ca s-a desfintat emisiunea ...
Raspunsul la toate intrebarile :Nu o lasa sa scape, ****-o ! ( mootoul meu )
Lasa-i spatiu nu o sufoca din 5 in 5 min... asteapta sa te sune ea.
Daca nu te suna... poti sa-ti dai la laba pe o poza de a ei, ca e clar.
Si ce e si mai clar e ca nu esti copt suficient sa procesezi informatiile, postezi pe un forum unde nimeni nu va cunoaste si ceri pareri ?
Du-te la un psiholog.
=)))))))
dnd a venit tictac pastila femeylor din romania care cerea ajutor cum sa isi drogheze profesorii acum 1 an\



on: poate s-a plictisit de tine
=)))))))))))))))))))))))))
On: Spune-i verde in fata ce te deranjeaza, asteapta sa te sune ea, fii mai arogant, la cei 16-17 ani ai tai nu cred ca o s-o continui tot cu ea . Viata e scurta profita cat poti din ea ;) :)
[(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~ ~ iarba verde
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

11 Dec 2014, 15:26

ba koaie dar multi va dati cu parerea si defapt singura voastra relatie a fost cu mana dreapta.

Daca iubesti o fata cu adevarat, te ti dupa ea pana o recastigi (in caz ca ai pierduto)

De ce nu te duci sa o verifici? Sa vezi ce face la 'primaria' aia. Sa vezi cine mai lucreaza cu ea.

Ce e asa greu?
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
akatonkuuut
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 09 Nov 2014, 12:54
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Noua Moscova

11 Dec 2014, 16:29

sharkstar wrote:ba koaie dar multi va dati cu parerea si defapt singura voastra relatie a fost cu mana dreapta.

Daca iubesti o fata cu adevarat, te ti dupa ea pana o recastigi (in caz ca ai pierduto)

De ce nu te duci sa o verifici? Sa vezi ce face la 'primaria' aia. Sa vezi cine mai lucreaza cu ea.

Ce e asa greu?
Cat de mare sa fie iubirea ma sa fi atat de prost si orb sa stai s-o lingi sub brat si pe ea sa o arda altul ?
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

11 Dec 2014, 16:40

Tu o tii de mana si ea si-o trage cu altu ! Asta poate fi o razbunare sau fata a vazut ceva mai bun decat tine , in general ele sunt mai destepte decat noi ! Noi suntem intr-un fel "disperati" dupa ***** , pentru ea e decat un rasfat si atata tot ! Ea isi poate face un prieten dupa ce te-a lasat cu ochii in soare ! Deci vezi cu cine se joaca vezi si tu pe acolo urmareste-o o data si daca e asa bate-ti putin joc de ea si dupa pa pa !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
WebS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 18 Oct 2014, 21:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: ex_centriq
Fond eXtream: 0
Location: Gorj
Contact:

11 Dec 2014, 17:26

Pai daca nu ii acorzi destula atentie..
Fa cumva sa te re-placa , fa-i cadouri etc.. \:d/
Incearca sa o urmaresti sa vezi ce face,dar preocuparea ta la 17 ani e sa inveti nu sa umbli dupa fete..
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

11 Dec 2014, 18:33

gabytzuu977 wrote:Salut, am probleme cu prietena mea... de cate ori o sun seara intre orele 17:00 si 19:00 este la sediu (o camera in primarie unde se joaca tenis de masa biliard carti de joc chesti dinastea...) vorbesc 1 minut 2 cu ea dupa ii spun ca vorbim mai incolo cand ajunge acasa, sa o las sa se joace.. Ei bine problema e in felu urmator o sun dupa o ora sau jumatate de ora si o intreb "Ce faci iubire?" si ea imi spune mereu din prima "n-am plecat" o intreb cand pleaca zice ca nu stie ii zic bine te mai sun eu si spune bine pa dupa ii spun ca si eu te iubesc si spune si ea ca ma iubeste... se comporta ciudat cand e la sediu vorbeste (aha,bine,nu stiu,cred,poate,de ce,vorbim...) nu era inainte asa dupa ce ajunge acasa vorbeste asa frumos si romantic cu mine de ma lasa cu ochii`n gura ... aveti idee de ce se comporta asa ? :(

Mentionez ca amandoi avem aceeasi varsta 17 ani si suntem impreuna de 2 luni

Vrei sfat ? Uite aici sfat: Vorbeste cu ea omule fii barbat ! Daca cauti raspunsuri miraculoase pe internet nu o sa gasesti areti doar cat esti de fatalau sau disperat..cum vrei tu.
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

12 Dec 2014, 03:52

M3taph0riK wrote:
Vrei sfat ? Uite aici sfat: Vorbeste cu ea omule fii barbat ! Daca cauti raspunsuri miraculoase pe internet nu o sa gasesti areti doar cat esti de fatalau sau disperat..cum vrei tu.
Sa fim seriosi acum, toti am avut un moment din asta in care am cerut ajutorul peste tot. Poate-i mic, inca nu a trecut prin chestii si mai grele ca sa-si dea singur seama ce trebuie sa faca.
Image
Image
Image
negAtiweHH
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 10 Dec 2014, 14:06
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Milano,Italia
Contact:

12 Dec 2014, 15:51

gabytzuu977 wrote:Salut, am probleme cu prietena mea... de cate ori o sun seara intre orele 17:00 si 19:00 este la sediu (o camera in primarie unde se joaca tenis de masa biliard carti de joc chesti dinastea...) vorbesc 1 minut 2 cu ea dupa ii spun ca vorbim mai incolo cand ajunge acasa, sa o las sa se joace.. Ei bine problema e in felu urmator o sun dupa o ora sau jumatate de ora si o intreb "Ce faci iubire?" si ea imi spune mereu din prima "n-am plecat" o intreb cand pleaca zice ca nu stie ii zic bine te mai sun eu si spune bine pa dupa ii spun ca si eu te iubesc si spune si ea ca ma iubeste... se comporta ciudat cand e la sediu vorbeste (aha,bine,nu stiu,cred,poate,de ce,vorbim...) nu era inainte asa dupa ce ajunge acasa vorbeste asa frumos si romantic cu mine de ma lasa cu ochii`n gura ... aveti idee de ce se comporta asa ? :(

Mentionez ca amandoi avem aceeasi varsta 17 ani si suntem impreuna de 2 luni
Te inseala , dai papucii.
fckinperfect
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 417 guests