Probleme cu prietena

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

gabytzuu977
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 89
Joined: 02 Sep 2014, 01:14
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 19:59

Salut, am probleme cu prietena mea... de cate ori o sun seara intre orele 17:00 si 19:00 este la sediu (o camera in primarie unde se joaca tenis de masa biliard carti de joc chesti dinastea...) vorbesc 1 minut 2 cu ea dupa ii spun ca vorbim mai incolo cand ajunge acasa, sa o las sa se joace.. Ei bine problema e in felu urmator o sun dupa o ora sau jumatate de ora si o intreb "Ce faci iubire?" si ea imi spune mereu din prima "n-am plecat" o intreb cand pleaca zice ca nu stie ii zic bine te mai sun eu si spune bine pa dupa ii spun ca si eu te iubesc si spune si ea ca ma iubeste... se comporta ciudat cand e la sediu vorbeste (aha,bine,nu stiu,cred,poate,de ce,vorbim...) nu era inainte asa dupa ce ajunge acasa vorbeste asa frumos si romantic cu mine de ma lasa cu ochii`n gura ... aveti idee de ce se comporta asa ? :(

Mentionez ca amandoi avem aceeasi varsta 17 ani si suntem impreuna de 2 luni
RoyalServer 2
MariusS # xTm
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 04 Dec 2014, 22:49
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: bucureşti
Contact:

07 Dec 2014, 20:00

am ajuns ca pe un forum de cs,sa cerem ajutor in dragoste? :gusta
Last edited by CryWolf on 08 Dec 2014, 10:11, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit Avertisment pentru off-topic!
User avatar
maxyms1212
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 02 Dec 2014, 00:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:02

Ai idee cu cine se joaca tenis?
gabytzuu977
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 89
Joined: 02 Sep 2014, 01:14
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:10

Marius, daca poti da un sfat ascult daca nu te rog nu face reply aiurea, si in plus de asta e sectiunea de discutii GENERALE asa ca imi pare rau pentru tine ... :(
maxyms, nu stiu... si nu cred ca mar insela... fata ma asteptat in jur de 5-7 luni dar pana sa urmeze acele luni eram cu ea... imi spunea daca vreau sa mai fiu cu ea sau nu ii spuneam ca nu mai am acele sentimente pentru ea ba chiar deloc si imi spunea ca ma iubeste ca ii e dor de mine sa ma duc la ea si eu ma purtam indiferent cu ea nu ii raspundeam la telefon nu aveam chef de vb cu ea pana la urma am vazut-o intr-o zi ca plangea mi-a spus niste chestii care ma facut sa ma impac cu ea si sa raman cu ea pentru totdeauna si acum nu stiu de ce se comporta asa cu mine ...
User avatar
maxyms1212
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 02 Dec 2014, 00:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:12

Poate pur si simplu vrea sa se razbune pe tine dar nu sa te insele sau sa te lase . Si eu am avut o problema identica ..
Poiana
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 158
Joined: 14 Sep 2014, 10:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:13

Poate ii e rusine cu tine cand este in locurile publice.
MariusS # xTm
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 04 Dec 2014, 22:49
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: bucureşti
Contact:

07 Dec 2014, 20:13

gabytzuu977 wrote:Marius, daca poti da un sfat ascult daca nu te rog nu face reply aiurea, si in plus de asta e sectiunea de discutii GENERALE asa ca imi pare rau pentru tine ... :(
maxyms, nu stiu... si nu cred ca mar insela... fata ma asteptat in jur de 5-7 luni dar pana sa urmeze acele luni eram cu ea... imi spunea daca vreau sa mai fiu cu ea sau nu ii spuneam ca nu mai am acele sentimente pentru ea ba chiar deloc si imi spunea ca ma iubeste ca ii e dor de mine sa ma duc la ea si eu ma purtam indiferent cu ea nu ii raspundeam la telefon nu aveam chef de vb cu ea pana la urma am vazut-o intr-o zi ca plangea mi-a spus niste chestii care ma facut sa ma impac cu ea si sa raman cu ea pentru totdeauna si acum nu stiu de ce se comporta asa cu mine ...
discutii generale frate dar nici chiar asa...daca vrei ajutor in chestii dastea dute dr'q' pe forumuri matrimoniale. :gusta
Last edited by MariusS # xTm on 07 Dec 2014, 20:14, edited 1 time in total.
LXChris
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 07 Dec 2014, 16:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:14

akatonkuuut wrote:Adu-o incoa ca ti-o f***t eu si ti-o calmez daca tu nu stii ce sa faci cu ea.
Gandesti inainte sa vorbesti ?
Cand ai o prietena, nu o f** la cap sa iasa cu tine, mai las-o sa respire!!! :meme
gabytzuu977
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 89
Joined: 02 Sep 2014, 01:14
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:18

Poiana, nu ii e rusine cu mine si nici mie cu ea
speedy, fa-ti o la.ba !
Marius, imi pare rau pentru tine
LXCHRIS, nu o *** la cap sa iasa cu mine pentru ca ne despart 16 km iar eu pot veni doar noaptea cu masina lu fratimiu in cursu saptamanii sambata duminica ma duc la ea sau ea la mine
Poiana
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 158
Joined: 14 Sep 2014, 10:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:21

gabytzuu977 wrote:Poiana, nu ii e rusine cu mine si nici mie cu ea
speedy, fa-ti o la.ba !
Marius, imi pare rau pentru tine
LXCHRIS, nu o *** la cap sa iasa cu mine pentru ca ne despart 16 km iar eu pot veni doar noaptea cu masina lu fratimiu in cursu saptamanii sambata duminica ma duc la ea sau ea la mine
Pai atunci de ce ti-ar raspunde asa din scurt, asta sau doar o enervezi cu telefoanele incat o faci sa-ti raspunda asa.
LXChris
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 07 Dec 2014, 16:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:22

gabytzuu977 wrote: LXCHRIS, nu o *** la cap sa iasa cu mine pentru ca ne despart 16 km iar eu pot veni doar noaptea cu masina lu fratimiu in cursu saptamanii sambata duminica ma duc la ea sau ea la mine
Atunci du-te cu transportu' in comun la ea, dai 5 lei si asta e. :gusta
gabytzuu977
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 89
Joined: 02 Sep 2014, 01:14
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Dec 2014, 20:25

nu ii vorba de bani pot sa ma duc oricand la ea doar ca sunt cu munca si nu am timp pentru mine si stie foarte bine ca prefer sa nu dorm dar sa stau cu ea cateva ore .. si decat sa ma duc cu transportu` in comun ma duc cu masina sa nu astept microbuzele ..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 423 guests