Proiect nou ! Se merita ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

10 Jan 2013, 14:51

Ar fi ceva, doar sa vanda fiecare ce vrea si ce numai are nevoie ( sa fie mai multe categorii ) , nu sa te bazezi doar pe steam-uri si gaming ..
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
RoyalServer 2
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

10 Jan 2013, 15:01

Simplu. wrote:Ar fi ceva, doar sa vanda fiecare ce vrea si ce numai are nevoie ( sa fie mai multe categorii ) , nu sa te bazezi doar pe steam-uri si gaming ..
"vinde produsul pe care nu`l mai foloseset(cont steam,domeniu, server cs, cont filelist s.a.m.d,)"
Nu ma bazez doar pe steam`uri si gaming...cu timpul vor fi si alte categorii,insa pentru inceput,asta am in minte.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Respect me
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3062
Joined: 31 Jan 2008, 07:30
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 207 times
Been thanked: 137 times

10 Jan 2013, 15:05

Vad ca esti din iasi , si eu la fel .. asa putem fi mai usor colaboratori , te pot ajuta , sa fac parte din staff.

deci ideea e buna , sunt de acord ! succes :)
Pok3r
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 77
Joined: 05 Jan 2013, 12:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Ma joc 77777
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

10 Jan 2013, 15:07

Daca ai cunostinte si echipa buna faci treaba
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

10 Jan 2013, 15:08

DaZ,parerea mea ,este ca orice se merita,daca treaba respectiva o faci cu cap,si ai destui bani.
Nu te lua dupa nimeni de aici,in mare parte sunt copii pana in 13 ani,care inca cred in Mos Craciun.
HF
User avatar
Fps|Lampard
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1281
Joined: 09 Sep 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
CS Status: #Nothing
Detinator server CS: No
SteamID: noth_ing
Has thanked: 45 times
Been thanked: 66 times
Contact:

10 Jan 2013, 15:54

Mi-e sincer imi place ideea ta daca o pui in practica e perfect, iti urez succes.
Image
Teme SD: 1 2 3 4 5 6 7 8
------------------------------------------------
Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

10 Jan 2013, 17:05

Multumesc mult pentru pareri...insa va adresez o intrebare : Cati dintre voi ati vizita un astfel de site de vanzari online ?!
Cati dintre voi ati fi interesati de acest proiect sa imi oferiti reclama pe forum`ul vostru(topic global),cati dintre voi ati accepta sa fiti colaborati cu mine si site-ul meu ?!

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
parnae.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 196
Joined: 20 Dec 2012, 18:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez.
Detinator server CS: Romania.HostPixel.Ro
SteamID: gylut10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times
Contact:

10 Jan 2013, 17:06

Kryme wrote:DaZ,parerea mea ,este ca orice se merita,daca treaba respectiva o faci cu cap,si ai destui bani.
Nu te lua dupa nimeni de aici,in mare parte sunt copii pana in 13 ani,care inca cred in Mos Craciun.
HF
Ok,atunci sa nu te creada nici pe tine ? Si tu faci parte din "nu te lua dupa nimeni de aici".
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

10 Jan 2013, 17:12

parnae. wrote:
Kryme wrote:DaZ,parerea mea ,este ca orice se merita,daca treaba respectiva o faci cu cap,si ai destui bani.
Nu te lua dupa nimeni de aici,in mare parte sunt copii pana in 13 ani,care inca cred in Mos Craciun.
HF
Ok,atunci sa nu te creada nici pe tine ? Si tu faci parte din "nu te lua dupa nimeni de aici".
Respectul isi spune cuvantul...Asadar iau in calcul orice parere,pentru ca asta e rolul acestui topic.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

10 Jan 2013, 17:13

parnae. wrote:
PlayWorldRo wrote:Oricum nu prea se pot intampla chestii deastea daca vor fi tranzactii doar prin curier
Ce curier frate ? Daca el vrea sa faca un proiect cu articole gaming [licente steam,conturi steam etc]
Poate daca unu se lasa de cs si abia si-a cumparat mouse special si vrea sa il vanda?Poate sa faca si categoria asta
User avatar
parnae.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 196
Joined: 20 Dec 2012, 18:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez.
Detinator server CS: Romania.HostPixel.Ro
SteamID: gylut10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times
Contact:

10 Jan 2013, 17:15

PlayWorldRo wrote:
parnae. wrote:
PlayWorldRo wrote:Oricum nu prea se pot intampla chestii deastea daca vor fi tranzactii doar prin curier
Ce curier frate ? Daca el vrea sa faca un proiect cu articole gaming [licente steam,conturi steam etc]
Poate daca unu se lasa de cs si abia si-a cumparat mouse special si vrea sa il vanda?Poate sa faca si categoria asta
Astea vor fi in timp cand proiectul va da roade,parerea mea..
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

10 Jan 2013, 17:16

parnae. wrote:
PlayWorldRo wrote:
parnae. wrote: Ce curier frate ? Daca el vrea sa faca un proiect cu articole gaming [licente steam,conturi steam etc]
Poate daca unu se lasa de cs si abia si-a cumparat mouse special si vrea sa il vanda?Poate sa faca si categoria asta
Astea vor fi in timp cand proiectul va da roade,parerea mea..
Daca merge treaba,crede`ma ca vor fi si alte categorii,insa sunt nedumerit daca sa incep sau nu acest proiect.
Vreau sa`mi fac o idee legata de viitor colaboratori,daca exista/vor exista persoane care sunt interesate de acest proiect.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information