Proiect site anunturi!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Queda
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 6
Joined: 15 Apr 2015, 18:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Feb 2017, 14:38

tre3fla wrote:Imi dai seama cat de placut o sa fie "desingu" daca nici macar cum se scrie nu stii. Inca sunt uimit cand vad cat de prosti sunt unii ce vise au. Bai baiatule tu esti intreg la minte ? Gandeste-te daca site-ul lajumate.ro care este sustinut de UN INTREG TRUST DE PRESA (Intact) care au 12 posturi TV printre care doua sunt la Top 10 cele mai urmarite din tara, au doua posturi radio unul fiind in Top 3 RO, au doua ziare, un site media foarte popular (antenaplay) si o cifra de afaceri de 100 de milioane de euro si abia au 30% din popularitatea olx-ului si vii tu cu 300 de euro sa faci ceva mai bun decat astia. De aia 300 de euro mai bine iti cumperi cateva manuale de economie sau cel mai bine cauti pe net sa te documentezi si tu putin...
In primu rand nu cred ca esti in stare sa ma jignesti pe mine, nu stiu care dintre noi e copilul, am pus doar o intrebare, nu am dat in cap. de ce crezi ca am apelat aici?
Iar in legatura cu geseala, mai greseste omul stai lin ca stiu cum se scrie si nu, nu fac eu site-ul incat sa iasa naspa asa cum zici tu, putea sa-mi zici simplu ca nu merge treaba, nu sa vii tu sa ma jignesti si sa ma corectezi tu, ca iti spun eu ca nu esti in masura si de aceiasi varsta cu mine prietene, asa ca bafta
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

27 Feb 2017, 15:27

Queda wrote:
tre3fla wrote:Imi dai seama cat de placut o sa fie "desingu" daca nici macar cum se scrie nu stii. Inca sunt uimit cand vad cat de prosti sunt unii ce vise au. Bai baiatule tu esti intreg la minte ? Gandeste-te daca site-ul lajumate.ro care este sustinut de UN INTREG TRUST DE PRESA (Intact) care au 12 posturi TV printre care doua sunt la Top 10 cele mai urmarite din tara, au doua posturi radio unul fiind in Top 3 RO, au doua ziare, un site media foarte popular (antenaplay) si o cifra de afaceri de 100 de milioane de euro si abia au 30% din popularitatea olx-ului si vii tu cu 300 de euro sa faci ceva mai bun decat astia. De aia 300 de euro mai bine iti cumperi cateva manuale de economie sau cel mai bine cauti pe net sa te documentezi si tu putin...
In primu rand nu cred ca esti in stare sa ma jignesti pe mine, nu stiu care dintre noi e copilul, am pus doar o intrebare, nu am dat in cap. de ce crezi ca am apelat aici?
Iar in legatura cu geseala, mai greseste omul stai lin ca stiu cum se scrie si nu, nu fac eu site-ul incat sa iasa naspa asa cum zici tu, putea sa-mi zici simplu ca nu merge treaba, nu sa vii tu sa ma jignesti si sa ma corectezi tu, ca iti spun eu ca nu esti in masura si de aceiasi varsta cu mine prietene, asa ca bafta
wut!? Te-ai simtit jignit ? Deci prietene dupa ce ca vii si ceri sfaturi de marketing pe un forum de cs te mai si miri de ce dracu vine unu ca mine si te ia la pla :))

1. In primul rand NU STII SA TE EXPRIMI ("nu cred ca esti in stare sa ma jignesti", probabil ai vrut sa zici "nu ai dreptul sa ma jignesti", "nu esti in postura de a ma jigni", etc) si vrei sa-i faci concurenta olx-ului, pardon vrei sa faci ceva mai bun decat olx. In cazul de fata de mai bine ar fi sa fi sa-ti cumperi un ghid de comunicare in limba romana sau macar sa arunci un ochi peste asta;
2. Ti-am oferit o parere pertinenta si argumentata la prostiile alea care iti umbla prin creierul ala al tau de copil de 16 ani, chiar daca am fost putin cam dur;
3. Nu am zis ca faci un site naspa am zis ca ideea ta e de ***** si n-ai nici o sansa si cel mai bine ar fi stai in banca ta;
4. Pentru un om cu aspiratiile tale cred ca scrierea si exprimarea corecta in limba romana ar fi absolut necesare, nu crezi ?
5. "nu esti in masura si de aceeasi varsta cu mine", lasand la o parte faptul ca nu stii cand se foloseste punctul si virgula intr-o propozitie, ai in mare parte dreptate. Sunt mai in varsta decat tine si probabil sunt mai inalt (1.80) daca prin "masura" te refereai la inaltime. Dai cam multe de inteles, ce sa-ti fac ? E vina mea ca esti analfabet ? Sau poate esti dislexic si nu stii, probabil ar fi bine daca ai merge la un doctor.

Si de data asta te-ai simtit jignit? :dizzy_face:
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information