Protest pe 9 mai

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

08 May 2015, 14:28

Hai sa nu intelegeti gresit.
Anti-mafie? Serios? Este mafie ca furi niste copaci? Crezi ca adevarati mafioti fura copaci? Adevarati mafioti fura direct de la guvern.

Voi ati vrut ca Romania sa fie o tara democrata, acum luati si suferiti, pe mine ma doare fix in basca. Romania nu este o tara prosta, este condusa doar de niste prosti.
Bafta la strigat degeaba.
Cand s-a facut acel scandal in 2012 in Bucuresti la Unirii crezi ca i-a pasat cuiva? A facut cineva ceva? Si totusi au distrus totul in cale, magazine, amanete tot ce se putea, au spart magazine cum ar fi Vodafone,Cosmote,Orange au intrat in seif la amanet,au intrat in Careffour si au furat tot ce se putea la McDonald's nu stiu daca au intrat dar stiu sigur la aceste magazine pentru ca am fost si eu in ziua aceea.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
RoyalServer 2
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

08 May 2015, 15:05

:gusta Trebuia demult sa iesim in strada,acum e prea tarziu....e clar ca ne-am pierdut simtul civic
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

08 May 2015, 23:41

tre3fla wrote:
sergiu4995 wrote:Sunt mai multe motive,gen anti-mafie,anti-ponta...pe 9 mai,iar pe 16 mai am vazut ambele tari protest masiv in ro si md
O sa fiti acolo 'fiecare cu ce-l doare', prostest sa iasa :)) Poate o puneti si de un dansu' pinguinului ceva, o hora unirii, niste fasole cu ciolan si tuica fiarta ceva sa nu moara protestatarii de foame :))

As fi venit si eu sa bag un mwie Basescu si un mwie Ponta, sa mananc o portie daia de fasole daca faceti, sa beau un det de tuica si cam atat. Ma oftic rau ca's la munca :))
Acuma chiar ca am pofta de o portie de fasole' cu ceapa daca stii cum zic , ma oricum degeaba merem si urlam in gura mare ca nu mai schimbam nici pe ***
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

08 May 2015, 23:49

Mai tineti minte cand a fost euro-maidan in Ucraina? si baietii prindeau deputatii si-i aruncau la gunoi?:)))) un exemplu bun.

Nu zice nimic in lege ca nu putem arunca politicieni la gunoi,adica daca sunt urmariti penal si nu pot fi arestati din cauza votului ,legea nu zice ca nu putem sa-i aruncam la gunoi de catre populatie,ba mai mult asta inseamna democratie
User avatar
u mad bro ?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 22 Nov 2014, 01:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

09 May 2015, 01:03

sergiu4995 wrote:Mai tineti minte cand a fost euro-maidan in Ucraina? si baietii prindeau deputatii si-i aruncau la gunoi?:)))) un exemplu bun.

Nu zice nimic in lege ca nu putem arunca politicieni la gunoi,adica daca sunt urmariti penal si nu pot fi arestati din cauza votului ,legea nu zice ca nu putem sa-i aruncam la gunoi de catre populatie,ba mai mult asta inseamna democratie

Doar te poate da in judecata :))))

foarte buna idea , baieti sa trecem la fapte
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 404 guests