Provocari fifa 07

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ArSeNaL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 95
Joined: 09 Sep 2008, 01:57
Detinator Steam: Da
SteamID: deeem111
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni!
Location: Romania
Been thanked: 5 times
Contact:

14 May 2010, 13:42

Cristi wrote:
ArSeNaL wrote:Mai ceri si provocari .
Trebuie neaparat sa fi bun ca sa ceri provocari?

@toica Daca esti ofticat nu mai juca. Si eu am jucat cu el si am luat bataie dar nu imi e rusine sa recunosc pentru ca stie sa joace ;)
Nu am spus ca trebuie sa fi bun ca sa ceri provocari, m-am referit strict la faptul ca nu stie sa aprecieze adversarul. El injura ca spartul, e ofticat, gaseste tot felul de scuze. Amice toica, cred ca daca ai fi fost din localitate cu mine, te-as fi jucat si la propriu si la figurat.
RoyalServer
T.Daniel

14 May 2010, 15:30

ArSeNaL wrote:
Cristi wrote:
ArSeNaL wrote:Mai ceri si provocari .
Trebuie neaparat sa fi bun ca sa ceri provocari?

@toica Daca esti ofticat nu mai juca. Si eu am jucat cu el si am luat bataie dar nu imi e rusine sa recunosc pentru ca stie sa joace ;)
Nu am spus ca trebuie sa fi bun ca sa ceri provocari, m-am referit strict la faptul ca nu stie sa aprecieze adversarul. El injura ca spartul, e ofticat, gaseste tot felul de scuze. Amice toica, cred ca daca ai fi fost din localitate cu mine, te-as fi jucat si la propriu si la figurat.
mda..terminati cu impresile frate..el nu vrea sa-ti faci o parere proasta despre el si poate ca de fiecare data cand ia bataie zice ca e incepator asta este..eu am mai jucat si la fel am castigat dar nu ma laud cu scor.Cipriane, ai bagat fifa ?
User avatar
ArSeNaL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 95
Joined: 09 Sep 2008, 01:57
Detinator Steam: Da
SteamID: deeem111
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni!
Location: Romania
Been thanked: 5 times
Contact:

14 May 2010, 16:10

T.Daniel wrote: mda..terminati cu impresile frate..el nu vrea sa-ti faci o parere proasta despre el si poate ca de fiecare data cand ia bataie zice ca e incepator asta este..eu am mai jucat si la fel am castigat dar nu ma laud cu scor.Cipriane, ai bagat fifa ?
Eu nu am nimic cu incepatorii, dimpotriva le explic, le dau sfaturi. Dar el e tare-n gura, te injura, etc. ce respect sa am pentru el ?
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5112
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

14 May 2010, 20:09

ArSeNaL wrote:
T.Daniel wrote: mda..terminati cu impresile frate..el nu vrea sa-ti faci o parere proasta despre el si poate ca de fiecare data cand ia bataie zice ca e incepator asta este..eu am mai jucat si la fel am castigat dar nu ma laud cu scor.Cipriane, ai bagat fifa ?
Eu nu am nimic cu incepatorii, dimpotriva le explic, le dau sfaturi. Dar el e tare-n gura, te injura, etc. ce respect sa am pentru el ?
m-ai facut curios, add anakin_gamer
User avatar
ArSeNaL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 95
Joined: 09 Sep 2008, 01:57
Detinator Steam: Da
SteamID: deeem111
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 3 luni!
Location: Romania
Been thanked: 5 times
Contact:

14 May 2010, 22:52

aNNakin wrote: m-ai facut curios, add anakin_gamer
Ti-am dat add, jucam sambata sau duminica.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information