Rata Flanco

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
LuPu.DsT
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 417
Joined: 25 Aug 2014, 22:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Hai sa facem intr-un fel , ca te iubesc
Detinator server CS: Fara mine sa nu stai
SteamID: Vai Vai Vai
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Sep 2014, 05:25

s o u n d - wrote:
scosmynnnn wrote:ce oameni pe aici,voi daca sunteti pe banii parintilor si nu stiti ce e aia munca nu aveti de unde sa stiti cum se castiga banul,da rata la telefon,sa va vedem pe voi cand nu o sa aveti dupa ce manca :-j
MrSpoke wrote:Nu iti recomand sa iei in rate de la flanco.
de ce nu recomanzi ? eu mi-am cumparat laptop de la flanco in rate si totul a decurs ok,in 2 zile s-a facut 'tranzactia'

nu dai niciun avans,pretul variaza in functie de pret
eu nu m-am referit la faptul că e sărac şi nu-l poate lua altfel, eu m-am referit că e patetic să faci rată la un telefon de zeci de milioane, dacă nu ai bani să-l iei cu banii jos, pentru ce să îl iei? îţi ţine de foame? de sete? te îmbraci cu el? doar să fii şmecher că ai iphone şi n-ai ce mânca (e o exagerare dar sper că ai prins ideea)

Frate , nu imi permit sa dau 27 de milioane pe un 5s , asa mil iau in rate , nu va intereseaza pe voi de ce il iau in rate sau alte chesti , probabil multi fac asa si dupa il vinde cu 30 - 35 pe olx , tocmai.ro etc... dar in mintea voastra e numai saracie. Pe forumu asta sufera multi in fata la monitor intre 4 pereteti de 3 cu 3 metri patrati si dupa daca te duci in fata lor plange sa ii lasi in pace.
Image
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

03 Sep 2014, 06:27

da frate dacă n-ai bani nu-ţi iei în rate telefon, mentalitatea românului (rromului după caz)

iar tu suferi prea tare de şmecherism pe net, dacă ai veni în faţa mea, chiar dacă ai 20 de ani sau cât ai tu (am văzut ce schilod eşti) ţi-aş 2 flegme pentru că îmi permit
personal nu mă impresionezi cu nimic, eşti doar un borât, şi mulţi de aici au aceeaşi părere cu mine

lăsând suferinţele tale de şmecher mafiot bazat culturist ce eşti, faza cu vândutu pe olx etc. cu 35 de mil numai unu ca tine (prost) poate să gândească că cineva normal la minte ar cumpăra unu de pe olx la mâna doua cu 35 în loc să ia unu nou nouţ

stai jos patroane, oricât de şmecher ai vrea tu să pari eşti doar un prost

din toate posturile tale reiese că n-ai minte deloc, peste tot te faci de căcat şi îmi dau seama că dacă faci asta pe un forum o faci si în viaţa de zi cu zi
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

03 Sep 2014, 11:20

E problema lui dacă și-l cumpără prin metoda asta sau nu, nu cred că interesează pe nimeni..
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

03 Sep 2014, 11:35

xcrld wrote:
LuPu.DsT wrote:Vreau sa fac o rata la flanco pentru un Iphone 5S am si eu o intrebare mai trebuie sa dau un avans inainte + rata o sa fie cat scrie pe site 2 mil ?
Poti face la emag. N-am facut personal o rata acolo, dar am inteles ca nu platesti dobanda deloc. Doar la 1 an, platesti vreo 50 de lei la banca.
Nici la Flanco nu platesti dobânda.
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

03 Sep 2014, 12:41

Acum in septembrie o sa apara iPhone 6... si tu vrei sa iti iei 5S?
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

03 Sep 2014, 12:55

sharkstar wrote:Acum in septembrie o sa apara iPhone 6... si tu vrei sa iti iei 5S?
apare de aparut la 40/45 bulioane , tu l-ai cumpara ?
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

03 Sep 2014, 13:13

Care e problema daca isi cumpara in rate? Probabil e ca mine. Cand are un ban il f*te cu prima ocazie si nu poate strange.

Daca au optiunea sa faci credit prin CETELEM, alege. Nu te baga pe BRD sau alte banci pentru ca au comisioane si dobanzi mari.

Cum sa ziceti ca plateste aproape dublu? Plateste cu maxim 3-400 ron in plus (depinde pe ce perioada alege sa plateasca).
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

03 Sep 2014, 13:30

Mitzocul wrote:Care e problema daca isi cumpara in rate? Probabil e ca mine. Cand are un ban il f*te cu prima ocazie si nu poate strange.

Daca au optiunea sa faci credit prin CETELEM, alege. Nu te baga pe BRD sau alte banci pentru ca au comisioane si dobanzi mari.

Cum sa ziceti ca plateste aproape dublu? Plateste cu maxim 3-400 ron in plus (depinde pe ce perioada alege sa plateasca).
Plătește prețul normal...
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

03 Sep 2014, 13:42

Robert.ultrasFarul wrote:
Mitzocul wrote:Care e problema daca isi cumpara in rate? Probabil e ca mine. Cand are un ban il f*te cu prima ocazie si nu poate strange.

Daca au optiunea sa faci credit prin CETELEM, alege. Nu te baga pe BRD sau alte banci pentru ca au comisioane si dobanzi mari.

Cum sa ziceti ca plateste aproape dublu? Plateste cu maxim 3-400 ron in plus (depinde pe ce perioada alege sa plateasca).
Plătește prețul normal...
prin cetelem il ia la acelasi pret din magazin
User avatar
BiLLy
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 914
Joined: 20 May 2010, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Restrictie PM (scoasa)
Has thanked: 62 times
Been thanked: 29 times

03 Sep 2014, 15:56

LuPu.DsT wrote:
s o u n d - wrote:
scosmynnnn wrote:ce oameni pe aici,voi daca sunteti pe banii parintilor si nu stiti ce e aia munca nu aveti de unde sa stiti cum se castiga banul,da rata la telefon,sa va vedem pe voi cand nu o sa aveti dupa ce manca :-j


de ce nu recomanzi ? eu mi-am cumparat laptop de la flanco in rate si totul a decurs ok,in 2 zile s-a facut 'tranzactia'

nu dai niciun avans,pretul variaza in functie de pret
eu nu m-am referit la faptul că e sărac şi nu-l poate lua altfel, eu m-am referit că e patetic să faci rată la un telefon de zeci de milioane, dacă nu ai bani să-l iei cu banii jos, pentru ce să îl iei? îţi ţine de foame? de sete? te îmbraci cu el? doar să fii şmecher că ai iphone şi n-ai ce mânca (e o exagerare dar sper că ai prins ideea)

Frate , nu imi permit sa dau 27 de milioane pe un 5s , asa mil iau in rate , nu va intereseaza pe voi de ce il iau in rate sau alte chesti , probabil multi fac asa si dupa il vinde cu 30 - 35 pe olx , tocmai.ro etc... dar in mintea voastra e numai saracie. Pe forumu asta sufera multi in fata la monitor intre 4 pereteti de 3 cu 3 metri patrati si dupa daca te duci in fata lor plange sa ii lasi in pace.


Nu tu te laudai ca lucrezi cu salam si nu stiu cine ? ca iei si 500 de euro pe noapte ??
User avatar
LuPu.DsT
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 417
Joined: 25 Aug 2014, 22:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Hai sa facem intr-un fel , ca te iubesc
Detinator server CS: Fara mine sa nu stai
SteamID: Vai Vai Vai
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Sep 2014, 16:41

s o u n d - wrote:da frate dacă n-ai bani nu-ţi iei în rate telefon, mentalitatea românului (rromului după caz)

iar tu suferi prea tare de şmecherism pe net, dacă ai veni în faţa mea, chiar dacă ai 20 de ani sau cât ai tu (am văzut ce schilod eşti) ţi-aş 2 flegme pentru că îmi permit
personal nu mă impresionezi cu nimic, eşti doar un borât, şi mulţi de aici au aceeaşi părere cu mine

lăsând suferinţele tale de şmecher mafiot bazat culturist ce eşti, faza cu vândutu pe olx etc. cu 35 de mil numai unu ca tine (prost) poate să gândească că cineva normal la minte ar cumpăra unu de pe olx la mâna doua cu 35 în loc să ia unu nou nouţ

stai jos patroane, oricât de şmecher ai vrea tu să pari eşti doar un prost

din toate posturile tale reiese că n-ai minte deloc, peste tot te faci de căcat şi îmi dau seama că dacă faci asta pe un forum o faci si în viaţa de zi cu zi

CHILOD ? RISC WARNUL ASTA DAR n-are NIMIC !!!

HAI SA NE VEDEM FATA IN FATA DACA TOT TE TINE **** ATAT DE MULT SI SA VEDEM CARE MAI SMECHER CA VAD CA TOT O ARZI LA **** MEA DE CEVA VREME SI ITI DAU CLASA DIN PACATE EU NU STAU 24/24H PE ACEST FORUM CA TINE SA MAI DAU O TEAPA !!! AM SERVICIU , JOB DE SEARA SI TOT ASA SI ARATAMI POZA UNDE SUNT SCHILOD !!! PROBABIL TE CARACTERIZEZI PE TINE !!!

BiLLy wrote:
LuPu.DsT wrote:
s o u n d - wrote: eu nu m-am referit la faptul că e sărac şi nu-l poate lua altfel, eu m-am referit că e patetic să faci rată la un telefon de zeci de milioane, dacă nu ai bani să-l iei cu banii jos, pentru ce să îl iei? îţi ţine de foame? de sete? te îmbraci cu el? doar să fii şmecher că ai iphone şi n-ai ce mânca (e o exagerare dar sper că ai prins ideea)

Frate , nu imi permit sa dau 27 de milioane pe un 5s , asa mil iau in rate , nu va intereseaza pe voi de ce il iau in rate sau alte chesti , probabil multi fac asa si dupa il vinde cu 30 - 35 pe olx , tocmai.ro etc... dar in mintea voastra e numai saracie. Pe forumu asta sufera multi in fata la monitor intre 4 pereteti de 3 cu 3 metri patrati si dupa daca te duci in fata lor plange sa ii lasi in pace.


Nu tu te laudai ca lucrezi cu salam si nu stiu cine ? ca iei si 500 de euro pe noapte ??

Tu faci diferenta dintre a lucra la 2 - 3 restaurante sa le faci posterele pe 150 lei pe saptamana + ce mai fac eu de la crewetzel pe clipuri si dansatoare... ?
Image
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

03 Sep 2014, 18:47

deranjează-te până la medgidia bazatule, mafiotule, maturule, muncitorule, patroane, barosane
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 6495007c4d
na şi poză să nu zici că vorbesc aiurea culturistule

bubuie şmecheria din tine
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 430 guests