Real Madrid-Bayern Muchen[Cu cine joaca Chelsea?]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked

Real vs Bayern?

Poll ended at 27 Apr 2012, 00:20

Real Madrid
32
60%
Bayern Muchen
21
40%
 
Total votes: 53
User avatar
Messi133
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Dec 2010, 11:54
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.Cs16.Ro
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2012, 16:31

Barcelona trece doar printr-o perioada mai proasta acum dar din vara v-a reveni cu forte proaspete ;) cum ar fi Neymar
Image
RoyalServer 2
KiLl MaN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1385
Joined: 12 Nov 2008, 19:41
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: mitzoc_ul
Location: Piatra-Neamt
Has thanked: 116 times
Been thanked: 116 times

25 Apr 2012, 16:33

Eu tin cu Barcelona, deci HAI BAYERN !
Image
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Apr 2012, 16:34

Messi133 wrote:Barcelona trece doar printr-o perioada mai proasta acum dar din vara v-a reveni cu forte proaspete ;) cum ar fi Neymar
Asta cu neymar e culmea =))))))

Neymar e un jucator anti-barca (sa zic asa)
El este individualist , pe cine o sa inlocuiasca?
User avatar
TDB
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3853
Joined: 18 Oct 2008, 10:52
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Göteborg
Has thanked: 122 times
Been thanked: 294 times

25 Apr 2012, 16:35

Castiga real la diferenta de 1-2 goluri.
Image
User avatar
Messi133
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Dec 2010, 11:54
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.Cs16.Ro
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2012, 16:39

neymar1 wrote:
Messi133 wrote:Barcelona trece doar printr-o perioada mai proasta acum dar din vara v-a reveni cu forte proaspete ;) cum ar fi Neymar
Asta cu neymar e culmea =))))))

Neymar e un jucator anti-barca (sa zic asa)
El este individualist , pe cine o sa inlocuiasca?
au semnat de mult cu el pot sa iti dau si un link sa vezi
Image
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

25 Apr 2012, 16:39

winckler wrote:
Messi133 wrote:Clar se califica Bayern deoarece victoria Realului cu Barcelona a fost pura intamplare si nu a castigat realul in meciu ala,defapt a jucat barca foarte prost
Si in meciu cu chelsea barca a jucat foarte prost ?

Barca cade , gata s-a dus,Messi are nevoie de pase si sa fie fata-n fata cu maxim 1-2 fundasi si portaru pecand chelsea si realu in ultimele meciuri nu l-au lasat sa faca asta si nici nu le-a permis sa dea niste pase banale exersate foarte mult.

Xavi deja a imbatranit pentru fotbal,Iniesta nu mi se pare ca mai e ce-a fost , de Puyol nici sa numai vorbesc,Pique nici macar titular numai e , l-a bagat aseara si s-a lovit , cine sa mai joace ?

Voi ati vazut macar meciurile astea foarte atent ? Cat de atenti ati fost la Bayern - Real ? Real a dominat tot , a fost doar pura intamplare si noroc sa bata bayern pecand in Barcelona - Chelsea asta a cautat Di Matteo(nu i-a lasat sa joace pase , sa-si dea pase peste/printre aparare + pe contra atacuri , s-a vazut apararea extrem de slaba a Barcei ).
daca joaca pe 2 lunii in propriul careu si nu ai jucatori care sa suteze de la distanta cum vrei sa dea gol ? barcelona a facut jocul obisnuit dar chelsea a jucat penibil ... era normal sa fie barca slaba in aparare din moment ce guardiola nu a avut ce face si a trebuit sa arunce toti jucatorii in atac.
hai sa ne grabim putin sa zicem ca chelsea va juca cu real in finala , eu pun pariu ca chelsea o sa joace altfel decat cu barcelona, o sa adopte stilul normal din campionat iar realu o va termina pentru ca e devastatoare in atac apoi toti o sa ziceti "vedeti asa trebuia sa joace barca" ...desi toti stim cum a jucat aseara...

de ce toate echipele cand joaca cu barcelona trebuie sa faca anti-joc daca ei sunt asa "slabi" pe cum ziceti voi iar cand joaca cu realul parca ar juca cu orice alta echipa .

+realul nu a dominat asa mult cum zici tu in tur , bayern a facut un joc destul de bun si o sa vedeti si astazi ca o sa riste si in atac nu fac ca chelsea .

ps : @neymar1 eu cred despre tine 4 lucruri (scuze daca te cunosc de pe undeva) : ai sub 16 ani , tii cu real madrid pentru ca e ronaldo acolo , esti un pic gay , nu ai nici o treaba cu fotbalul :-? poate mai sunt si altele dar astea sunt asa la prima vedere .
User avatar
Messi133
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Dec 2010, 11:54
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.Cs16.Ro
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2012, 16:42

Eu pariez ca o sa fie o finala Bayern-Chelsea
Image
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Apr 2012, 17:06

Amun wrote:
winckler wrote:
Messi133 wrote:Clar se califica Bayern deoarece victoria Realului cu Barcelona a fost pura intamplare si nu a castigat realul in meciu ala,defapt a jucat barca foarte prost
Si in meciu cu chelsea barca a jucat foarte prost ?

Barca cade , gata s-a dus,Messi are nevoie de pase si sa fie fata-n fata cu maxim 1-2 fundasi si portaru pecand chelsea si realu in ultimele meciuri nu l-au lasat sa faca asta si nici nu le-a permis sa dea niste pase banale exersate foarte mult.

Xavi deja a imbatranit pentru fotbal,Iniesta nu mi se pare ca mai e ce-a fost , de Puyol nici sa numai vorbesc,Pique nici macar titular numai e , l-a bagat aseara si s-a lovit , cine sa mai joace ?

Voi ati vazut macar meciurile astea foarte atent ? Cat de atenti ati fost la Bayern - Real ? Real a dominat tot , a fost doar pura intamplare si noroc sa bata bayern pecand in Barcelona - Chelsea asta a cautat Di Matteo(nu i-a lasat sa joace pase , sa-si dea pase peste/printre aparare + pe contra atacuri , s-a vazut apararea extrem de slaba a Barcei ).
daca joaca pe 2 lunii in propriul careu si nu ai jucatori care sa suteze de la distanta cum vrei sa dea gol ? barcelona a facut jocul obisnuit dar chelsea a jucat penibil ... era normal sa fie barca slaba in aparare din moment ce guardiola nu a avut ce face si a trebuit sa arunce toti jucatorii in atac.
hai sa ne grabim putin sa zicem ca chelsea va juca cu real in finala , eu pun pariu ca chelsea o sa joace altfel decat cu barcelona, o sa adopte stilul normal din campionat iar realu o va termina pentru ca e devastatoare in atac apoi toti o sa ziceti "vedeti asa trebuia sa joace barca" ...desi toti stim cum a jucat aseara...

de ce toate echipele cand joaca cu barcelona trebuie sa faca anti-joc daca ei sunt asa "slabi" pe cum ziceti voi iar cand joaca cu realul parca ar juca cu orice alta echipa .

+realul nu a dominat asa mult cum zici tu in tur , bayern a facut un joc destul de bun si o sa vedeti si astazi ca o sa riste si in atac nu fac ca chelsea .

ps : @neymar1 eu cred despre tine 4 lucruri (scuze daca te cunosc de pe undeva) : ai sub 16 ani , tii cu real madrid pentru ca e ronaldo acolo , esti un pic gay , nu ai nici o treaba cu fotbalul :-? poate mai sunt si altele dar astea sunt asa la prima vedere .

Aha , tin cu Real de mic , Ronaldo e un + , asta nu am treaba cu fotbalul - tu esti cel profesionist , joci pe la ..... , conteaza ca am sub 16 ani?
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Apr 2012, 17:26

ImageImageImage
User avatar
ivacast
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 23 Jan 2010, 11:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

25 Apr 2012, 17:45

winckler wrote:
Messi133 wrote:Clar se califica Bayern deoarece victoria Realului cu Barcelona a fost pura intamplare si nu a castigat realul in meciu ala,defapt a jucat barca foarte prost
Si in meciu cu chelsea barca a jucat foarte prost ?

Barca cade , gata s-a dus,Messi are nevoie de pase si sa fie fata-n fata cu maxim 1-2 fundasi si portaru pecand chelsea si realu in ultimele meciuri nu l-au lasat sa faca asta si nici nu le-a permis sa dea niste pase banale exersate foarte mult.

Xavi deja a imbatranit pentru fotbal,Iniesta nu mi se pare ca mai e ce-a fost , de Puyol nici sa numai vorbesc,Pique nici macar titular numai e , l-a bagat aseara si s-a lovit , cine sa mai joace ?

Voi ati vazut macar meciurile astea foarte atent ? Cat de atenti ati fost la Bayern - Real ? Real a dominat tot , a fost doar pura intamplare si noroc sa bata bayern pecand in Barcelona - Chelsea asta a cautat Di Matteo(nu i-a lasat sa joace pase , sa-si dea pase peste/printre aparare + pe contra atacuri , s-a vazut apararea extrem de slaba a Barcei ).
Cel mai bun raspuns,la barca nu mai are cine sa joace,messi nu mai primeste pase sa fie la 1 m de poarta sa deie si el un gol

@ Hala madrid!
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

25 Apr 2012, 19:00

in seara asta joaca real, nu ?!

pe ce canal?
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
Messi133
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Dec 2010, 11:54
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.Cs16.Ro
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

25 Apr 2012, 19:10

tvr 1 logic,toate meciurile acolo se dau
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information