Real Madrid - Astra, la Bucureşti ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Porc.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1080
Joined: 09 May 2013, 23:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 79 times
Been thanked: 79 times
Contact:

28 Feb 2014, 12:58

Asa comentati cu scorurile de parca voi faceti contractu , lol .
www.facebook.com/vstrazii - versuri , poze ..
RoyalServer
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

28 Feb 2014, 13:26

jacobsen- wrote:
Dann wrote:In contractul semnat de cei responsabili cu aducerea echipei Real Madrid la Bucuresti crede`ma ca se stabileste si un scor ...La Dinamo - Barcelona a fost maxim 4-0,intr-ucat sa fie "spectacol" si nu scor de HANDBAL. Real Madrid 4 - 0 Astra ! :)>-
ronaldo e platit sa vina la bucuresti sa faca spectacol , nu sa se roage de 4-0 timp de 93 de minute . si lu schalke putea sa le dea 1-0 si era 3-0 scor total si erau linistiti , dar uite ca le-a dat 6-1 ca sa faca spectacol ^^ sufarmod .
Daca la meciul Dinamo - Barcelona era 4/5-0 pentru Barcelona in primele 10-20minute care 'mai era spectacolul' ? Tu prin mulet goluri intelegi 'spectacol'? Nu cred......Vrei sa zici ca Dinamo 'a tinut Barcelonei' si nu au putut marca mai mult de 4 goluri? =)))? Fii serios :)

Vei vedea ca la meciul Real Madrid - Astra nu vei vedea scor mai mare de 4-0 :)

@It's just my opinion.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

28 Feb 2014, 14:50

Porc. wrote:Asa comentati cu scorurile de parca voi faceti contractu , lol .
Bine spus
Un maxim 3-0 cred , nu cred ca astora le-ar conveni sa bage si o gramada bani si sa se faca si de ras cu un scor gen 7-0 /5-0 / 9-0 ..
Eu unul ma duc sigur daca vine real in bucuresti
User avatar
Alex.23
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 724
Joined: 22 Dec 2012, 14:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: _|_ WCSB
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times
Contact:

28 Feb 2014, 18:35

Dann wrote:
jacobsen- wrote:
Dann wrote:In contractul semnat de cei responsabili cu aducerea echipei Real Madrid la Bucuresti crede`ma ca se stabileste si un scor ...La Dinamo - Barcelona a fost maxim 4-0,intr-ucat sa fie "spectacol" si nu scor de HANDBAL. Real Madrid 4 - 0 Astra ! :)>-
ronaldo e platit sa vina la bucuresti sa faca spectacol , nu sa se roage de 4-0 timp de 93 de minute . si lu schalke putea sa le dea 1-0 si era 3-0 scor total si erau linistiti , dar uite ca le-a dat 6-1 ca sa faca spectacol ^^ sufarmod .
Daca la meciul Dinamo - Barcelona era 4/5-0 pentru Barcelona in primele 10-20minute care 'mai era spectacolul' ? Tu prin mulet goluri intelegi 'spectacol'? Nu cred......Vrei sa zici ca Dinamo 'a tinut Barcelonei' si nu au putut marca mai mult de 4 goluri? =)))? Fii serios :)

Vei vedea ca la meciul Real Madrid - Astra nu vei vedea scor mai mare de 4-0 :)

@It's just my opinion.
Am fost pe stadion la meciu ala , dar nu e asa .. Barca a avut 3 amicale inainte de Dinamo prin Asia si a facut 6-0 5-0 9-0 chiar cu o echipa tin minte ca se vorbea inainte de meci .. De ce ar avea caluza asta in contract Dinamo si nu si restul echipelor
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information