Real Madrid - Borussia Dortmund

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Crytek
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 182
Joined: 14 Jul 2012, 12:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Apr 2014, 11:29

la ce a jucat in dubla cu zenit mi-e greu sa cred ca real nu va reusi sa marcheze cel putin 3 goluri pe bernabeu
RoyalServer
zeuus
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 115
Joined: 09 Mar 2014, 20:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Apr 2014, 13:24

presimt un 4-1
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

02 Apr 2014, 14:21

Va bate Real Madrid cu 3/4-1/2,de ce ? Real este intr-o forma foarte buna.Anul trecut cand au jucat la Borrusia a fost un noroc,dar in retur cand si-au dat seama de jocul Borrusiei,pe Bernabeu parca a fost 4-1/0 si mai aveau timp de 1 gol si se calificau,dar au nimerit bara ;) !
Last edited by munir on 02 Apr 2014, 14:33, edited 1 time in total.
Reason: Aham, e in mare forma, daia a pierdut cu barcelona.
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

02 Apr 2014, 15:05

@figo: daca ai urmarit pe facebook sau digisport/sport.ro ai fi vazut ca azi s-a dat sentinta Barcelonei: au interzis la transferuri pana in vara lui 2015. Iar daca te uiti la finala Copa del Rey ce o sa urmeze, arbitru o sa fie tot Undiano Mallenco, cel care a gresit in favoarea Barcelonei in meciul cu Real.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
derp.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 14 Jan 2012, 00:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Me Gusta!
Location: Galati
Has thanked: 39 times
Been thanked: 18 times

02 Apr 2014, 15:15

BRANDY #1 wrote:@figo: daca ai urmarit pe facebook sau digisport/sport.ro ai fi vazut ca azi s-a dat sentinta Barcelonei: au interzis la transferuri pana in vara lui 2015. Iar daca te uiti la finala Copa del Rey ce o sa urmeze, arbitru o sa fie tot Undiano Mallenco, cel care a gresit in favoarea Barcelonei in meciul cu Real.
A gresit cand a dat penalty la un fault care nu a fost in careu la Ronaldo nu?
Image
Image
Image
Image
Membru eXtreamCS din 11.08.2008
AnonimUser
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 30 Jan 2014, 19:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 49 times
Been thanked: 3 times
Contact:

02 Apr 2014, 15:17

aldink wrote:Mari fani ai sportului pe aici pe forum.. poze și semn cu C.Ronaldo ... deci e clar... REAL BATE!!!!! 1000-0 !!! Maxim va da real 2 goluri... și anul trecut topic asemănător... ați zis la fel cu 4-0/5-0 pentru real.. aceleași pronosticuri de cacao.... da... Dortmund nu mai este ca anul trecut.. multi jucători sunt accidentați este adevarat.. dar sunt și jucători noi gen: Pierre-Emerick Aubameyang, Henrikh Mkhitaryan care vor face putin show... amândoi sau integrat foarte bine în echipa au avut un sezon bun la Dortmund. Acuma sunt la școală unde a fost si Marco Reus (a terminat școală în 2006).. când am avut ora cu directoarea.. a zis ca nu o sa aibă șanse sa ajungă cineva.. a fost luat de fraier de către colegi etc.. se vorbea în cancelarie despre el cu visele lui mărețe sa ajungă un fotbalist.. am scris asta pentru ca se pot face MIRACOLE sa zic asa... cum au făcut și anul trecut.. meritând sa câștige Borussia Dortmund CL-ul... cu niște jucători necunoscuți.. aduși de la echipa doua și antrenați.. persoane fără nume! Toată lumea tine cu Real pentru ca are jucători de renume... gen: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Karim Benzema, Sergio Ramos, Xabi Alonso... jucători care au un nume de ani de zile... acuma nu știu ce sa zic ca se va întâmpla maine cu real și Borussia... dar eu zic ca va înscrie și Borussia un gol sau doua.. la fel si real.. nu zic ca bate Borussia ca dupaia îmi reproșați ca stau în Dortmund și ca țin cu echipa asta.. De când am fost mic am avut tricou cu Borussia Dortmund.. chiar dacă nu cunoșteam asa bine echipa și problemele care le-a avut etc... dar ma uit la fiecare meci a lui Dortmund și eu zic ca băieți aceștia merita sa câștige!

scosmynnnn wrote:Oricum e meci tare...din vara se duce de tot la fund dortmund..vinde tot ce are mai bun.
Stai relax .. dacă pleacă Lewa nu înseamnă ca moare Dortmund... anul trecut au venit Mkhitaryan și Aubameyang. Acuma nou transferat un jucător tânăr cu talent Miloš Jojić care a venit de la Partizan... joaca si la Nationala Serbiei. Va achiziționa jucători în continuare...


oricum degeaba vorbesc și scriu ca prostu.. ca voi o țineți cu Barcelona si Real. Messi și Ronaldo
ai dreptate!
http://goo.gl/eSKRU3 <<< gazduire web 100 gb si domenii ( "eftin" )
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

02 Apr 2014, 15:20

derp. wrote:
BRANDY #1 wrote:@figo: daca ai urmarit pe facebook sau digisport/sport.ro ai fi vazut ca azi s-a dat sentinta Barcelonei: au interzis la transferuri pana in vara lui 2015. Iar daca te uiti la finala Copa del Rey ce o sa urmeze, arbitru o sa fie tot Undiano Mallenco, cel care a gresit in favoarea Barcelonei in meciul cu Real.
A gresit cand a dat penalty la un fault care nu a fost in careu la Ronaldo nu?
A gresit si acolo, da. Dar de penalty-ul 2 al Barcelonei, plus multe faulturi de galben la care nici n-a fluierat, sau la lovitura libera a lu' Ronaldo cand l-a lovit pe Fabregas in mana (penalty clar) ? Sau in min 85 la scorul de 3-4, prinde Real mingea, iese pe contraatac si arbitrul intrerupe jocul dupa 10 secunde pe motiv de offside la Sanchez ?!

Uite si o declaratie a lui Diego Simeone, dupa meciul de aseara: Neymar_diving :)) Barca, more than a club !

Dar hai sa o lasam asa si sa ne bucuram de fotbal, e pacat sa mai strigam de arbitrii si alte prostii.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
zeuus
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 115
Joined: 09 Mar 2014, 20:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Apr 2014, 16:21

ce-mi place de figo asta ca se agita cand lumea ataca barcelona .. banuiesc ca ti-ai da si un rinichi pentru messi.
munir
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3193
Joined: 30 Aug 2012, 22:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Fost scripter
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost super moderator
Restrictie schimbare nume
Nume anterior: falseq, cruyff
Location: Bucuresti
Has thanked: 342 times
Been thanked: 571 times
Contact:

02 Apr 2014, 16:52

zeuus wrote:ce-mi place de figo asta ca se agita cand lumea ataca barcelona .. banuiesc ca ti-ai da si un rinichi pentru messi.
Nu tin nici cu barca nici cu real. Dar nu-mi place cand toti o lauda pe real, insa real din pacate nu a jucat cu nici-o echipa mare inca, ca sa fie asa laudata.
Retras
User avatar
shut.theart
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1230
Joined: 10 Aug 2012, 13:04
Detinator Steam: Da
Has thanked: 52 times
Been thanked: 20 times
Contact:

02 Apr 2014, 16:58

Hmm.... far Lewanowski nu stiu cum o sa mearga treaba!!

User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

02 Apr 2014, 17:07

S!l@ba wrote:Va bate Real Madrid cu 3/4-1/2,de ce ? Real este intr-o forma foarte buna.Anul trecut cand au jucat la Borrusia a fost un noroc
La ce meci te-ai uitat prietene? 4-1 ti se pare noroc? 4 GOLURI DIN NOROC?

Bate dortmund la diferenta de un gol
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
Aldin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1016
Joined: 29 Apr 2012, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: AldinK, Aldin K.
Fost administrator
Location: Viena
Has thanked: 2 times
Been thanked: 79 times
Contact:

02 Apr 2014, 17:15

Remusf wrote:
S!l@ba wrote:Va bate Real Madrid cu 3/4-1/2,de ce ? Real este intr-o forma foarte buna.Anul trecut cand au jucat la Borrusia a fost un noroc
La ce meci te-ai uitat prietene? 4-1 ti se pare noroc? 4 GOLURI DIN NOROC?

Bate dortmund la diferenta de un gol
da.. anul trecut dormund a avut mare "Bulan" / "noroc" ...
anul trecut a fost asa.

in grupe:
24.10.12 - Dortmund - Real Madrid 2-1
06.11.12 - Real Madrid - Dortmund 2-2

apoi au picat din nou ...

24.04.13 - Dortmund - Real Madrid 4-1
30.04.13 - Real Madrid - Dortmund 2-0 (dar degeaba ca tot dortmund sa calificat.)

sa zic asa.. ca 3 meciuri au fost în favoarea lui Dortmund.. adică sa zic pe limba voastră "NOROC"

da.. ma și am zis mai sus ca da.. poate bate REAL dar nu cu un scor la care visați voi de 4-0 / 5-0 etc.. în fine .. vedem deseară..
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information