recomandare jocuri ce nu necesita conexiune la net

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

02 Jun 2015, 02:44

Kommendante wrote:Si cum le-ai dat tu teapa ca din ce stiu aia cer "Document de spatiu in original sau Factura de utilitati din ultima luna (telefonie fixa, curent electric, gaze, apa)."?
De fapt iti trebuie un Nume + un CNP al unei persoane de peste 18 ani, am incercat cu nume si CNP la vrajeala si n-a mers. Chestiile alea i le zici operatorului cand suni la ei sa faci cerere de instalare servicii. Cand vin baietii sa-ti traga cablu nu iti cer nimic, decat sa semnezi contractu si atat. Am facut chiar si pe numele unor persoane decedate :)), bunici ale unor prieteni =)). Am facut rost de copie de pe buletin si aia o fost.
Clauuu2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Apr 2015, 19:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Furien.IrealCS.Ro Owner + V.I.P = 3€ !
Detinator server CS: Da
SteamID: timaganaev7
Fond eXtream: 0

02 Jun 2015, 09:36

tre3fla wrote:
Kommendante wrote:Si cum le-ai dat tu teapa ca din ce stiu aia cer "Document de spatiu in original sau Factura de utilitati din ultima luna (telefonie fixa, curent electric, gaze, apa)."?
De fapt iti trebuie un Nume + un CNP al unei persoane de peste 18 ani, am incercat cu nume si CNP la vrajeala si n-a mers. Chestiile alea i le zici operatorului cand suni la ei sa faci cerere de instalare servicii. Cand vin baietii sa-ti traga cablu nu iti cer nimic, decat sa semnezi contractu si atat. Am facut chiar si pe numele unor persoane decedate :)), bunici ale unor prieteni =)). Am facut rost de copie de pe buletin si aia o fost.
Misto faza frate !
www.pricehost.biz - ofertă de vară domeniu .com 5€ / an.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information