recomandare jocuri

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
iDontKnow
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 98
Joined: 03 Jan 2017, 00:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

26 Jan 2017, 22:10

.::Adrianix52::. wrote:
# Kerosen. wrote:
.::Adrianix52::. wrote:
Aici gresesti. Omul nu percepe MAXIMUM 28-29 FPS , omul poate percepe si 100 . Ce ai citit tu in legatura cu asta se refera la faptul ca minimul necesar de frame rate al unui videoclip este de 24 ( Sub 24 fps, ochiul uman nu mai percepe imaginile ca pe un clip, ci doar ca pe niste imagini care se schimba rapid. Dupa 24 fps ( +24 ) , ochiul nu mai sesizeaza schimbarea imaginilor , rezultand clip-ul.
Pe ce tip de drog vezi tu atatea cadre? Nu cred ca ti imaginezi cat de haotic ar fi. Iti sugerez sa mai cauti
Btw,cate cadre vezi in poza ta de profit? 100+ ? :)
Tu confunzi numarul de cadre cu viteza . Eu ti-am explicat foarte frumos ca ochiul uman poate detecta si 100 de cadre pe secunda . Nu are o limita de 28 asa cum sustii tu . Uneori, un simplu search pe google nu e de ajuns. Discuta cu un expert si el iti va explica ce si cum .

Inceteaza sa te mai contrazici inutil. Tu traiesti cu impresia ca vezi 28 cadre pe secunda maximum, noi nu. Fiecare cu parerea lui.

Deja ati facut un offtopic imens in topicul baiatului, care pur si simplu voia sa i se recomande niste jocuri .


P.S: poza de la avatar mi-a fost facuta in 30 de frame .

L.E.: https://www.youtube.com/watch?v=jEzJp_35_oY , tie ti se pare jucabil GTAV cu gt 9500 ?
Da, sunt JUCATORI de SAMP care si acum se joaca in 10fps.
RoyalServer 2
User avatar
Chris Duskblade
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2780
Joined: 18 Jun 2013, 16:46
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nume anterior: Cristinel.
Utilizator neserios (tepar)
Location: Timișoara
Has thanked: 62 times
Been thanked: 15 times
Contact:

26 Jan 2017, 23:19

Faceti off aici pentru nimic,certati-va si voi altundeva,tipul a cerut jocuri nu argumente despre FPS


^
darksiders 1
seria serious sam - unele nu le poti juca
half life 1/2
doom 3
deus ex
brawlhalla
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information