Recomandare Processor

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

09 Mar 2022, 19:49

CryWolf wrote:
09 Mar 2022, 16:41
Salut baieti :), mi-a venit placa ASUS si am montat-o , totul a decurs ok, se misca super fain chiar is multumit si am si un FPS mult mai stabil si mai mare in Dying Light, dar nu stiu exact daca conteaza pe placa veche aveam slotul placii video de PCIe-Express 3.0 si asta are 4.0 probabil asta este zic eu parca placa video e mai cu viata, singurul lucru care nu mi-a venit a fost NVMe-ul M.2 , dar Windowsul a functionat fara reinstalare, doar sa reconfigurat si tot ok, si CD-Keyul de licenta a trebuit sa-l pun din nou, nu stiu cum sa fac cu nvm-eul sa nu reinstalez Windowsul maine cand imi vine, dar momentan e ok, probabil il las pana ma lasa Windows-ul si dupa il montez, nu de alta dar mii lene, iar 20 min Windows, si 40 min configurari plus drivere... :-j

Ce sa mai dau retur de acu o sa le pun pe OLX si asta este, pacat ca am vandut placa video Radeon ca mai faceam un PC si il vindeam complet, sursa aveam imi mai trebuiau rami :)

PC GameBenchmark nu are i5-11400F :))) buna asta
AOMEI. Vezi ca un pc mai are si sursa, rami, stocare, nu doar procesor si placa video.
RoyalServer
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

11 Mar 2022, 01:43

m-am referit la ce nu am eu, ce nu am mentionat e clar ca am :-j bine ma numa tu ai vazut un PC :))

AOMEI nu e bun sau cel putin n-am gasit o versiune calumea cu crack , astea free nici versiunea 6.3 nu mai functiona la mutarea partitiei, pana la urma am reusit cu "MiniTool Partition Wizard" ca eu am vrut sa mut tot SSD-ul si partitia de boot si tot pe M2 , dar am reusit momentan tot ok :)
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information