O relatie !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Smock
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1109
Joined: 17 Sep 2011, 18:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni
Ban 3 luni
Utilizator neserios
Location: Constanţa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 52 times

26 Mar 2012, 11:24

cLeaR- wrote:N`o mai baga tu primu in seama lasa-o sa te bage ea .
ti-am zis putina indiferenta nu strica :)
Ai dreptate si de acum asa am sa si fac de acum incolo.O las pe ea sa ma bage in seama.Dar cam ce ar iesi din asta :-? adica mi-as da seama daca ma cauta sau nu? sau ce?:))
Image

Ai ramas uimit ?


Multumiri aduse lui Blue ;x pentru avatar.
cLeaR-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 13 Nov 2009, 12:03
Detinator Steam: Da
CS Status: :)
SteamID: -
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

26 Mar 2012, 11:30

Nu inseamna ca te iubeste sau alte chestii.
Doar ca vrea sa vorbesca cu tine .
Si probabil ca tine la tine. :)
User avatar
Smock
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1109
Joined: 17 Sep 2011, 18:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni
Ban 3 luni
Utilizator neserios
Location: Constanţa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 52 times

26 Mar 2012, 12:50

cLeaR- wrote:Nu inseamna ca te iubeste sau alte chestii.
Doar ca vrea sa vorbesca cu tine .
Si probabil ca tine la tine. :)
Bine spus thx.
Image

Ai ramas uimit ?


Multumiri aduse lui Blue ;x pentru avatar.
User avatar
tw0
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 118
Joined: 10 Mar 2012, 19:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

26 Mar 2012, 15:02

Eu as spune in felul urmator : Nu`i mai acorda asa multa atentie,ca si cum ai fi preocupat cu altceva(scoala,locul de munca..s.a.m.d), incearca sa vezi daca ea se intereseaza de tine.
Incearca sa 'raresti' aceste sms`uri de dragoste,incearca sa stai cat mai mult timp 'pe invisible' pe messenger si dupa 2-3 zile ea v-a vedea aceasta 'racire' si daca chiar tine la tine,te va cauta,va dori sa afle,ce te-a facut 'sa te racesti' fata de ea...Daca nu te va cauta,vei intelege ca ea este indiferenta,ori cu tine ori fara tine,pentru ea,e aceeasi chestie.
Oferim servicii tip: www.gazduire123.net

Code: Select all

Gazduire Web (serverul dedicat pe care ruleaza gazduirea este echipat cu 6 gb ram dedicat Intel Core Duo)
Reseller Web (fata de ceilalti competitori avem urmatoarele avantaje: spatiu si resurse destul de generoase, posibilitate creare nameservere proprii, asystenta configurare reseller si ajutor pentru clienti)
Hosting Radio (spatiu destul de generos, posibilitate upgrade a acestuia la un cos 0)
Gamehosting (hosting cs si samp incepand de la 4 euro)
Inregistrare Domenii (domenii .ro la doar 10 euro pe an / 39 euro pe viata sau domenii .com / .net la 9 euro .
User avatar
Andrei I.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1288
Joined: 12 Jan 2012, 14:24
Detinator Steam: Da
CS Status: badass
Detinator server CS: RS.FRAGWAY.RO
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Florence
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times
Contact:

26 Mar 2012, 15:06

1. Log-out de pe extreamcs
2. Cum au zis mai multi sus , nu trimite mesaje intr-una cu "te iubesc,etc" pentru ca o sa pari un disperat si plus de asta o sa se plictiseasca de tine si poate sa profite de sentimente (daca chiar sunt).
3. Daca dupa un mesaj in care i-ai zis tu nu stiu ce , ea a ajuns la conclizia ca te iubeste , e clar (egal cu zero)
4. Nu e bine (parerea mea) sa faci multe cadouri si sa o scoti mereu in oras (apoi iar profita de tine).

5. Nu pomeni de fosti iubiti pentru ca ai putea trezi sentimente ingropate si n-ar da bine la "public".
6. Nu e prima , nu e ultima de pe planeta, timpul le va rezolva pe toate . Daca te iubeste , te intelege , te iarta , te amageste, etc.

HF
Community forums - Ne rezervam dreptul de a alege membrii.
User avatar
Smock
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1109
Joined: 17 Sep 2011, 18:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni
Ban 3 luni
Utilizator neserios
Location: Constanţa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 52 times

26 Mar 2012, 15:07

tw0 wrote:Eu as spune in felul urmator : Nu`i mai acorda asa multa atentie,ca si cum ai fi preocupat cu altceva(scoala,locul de munca..s.a.m.d), incearca sa vezi daca ea se intereseaza de tine.
Incearca sa 'raresti' aceste sms`uri de dragoste,incearca sa stai cat mai mult timp 'pe invisible' pe messenger si dupa 2-3 zile ea v-a vedea aceasta 'racire' si daca chiar tine la tine,te va cauta,va dori sa afle,ce te-a facut 'sa te racesti' fata de ea...Daca nu te va cauta,vei intelege ca ea este indiferenta,ori cu tine ori fara tine,pentru ea,e aceeasi chestie.
Thx am sa tin cont.
Image

Ai ramas uimit ?


Multumiri aduse lui Blue ;x pentru avatar.
User avatar
Kr1pT0n
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 578
Joined: 07 Feb 2010, 10:46
Detinator Steam: Da
Has thanked: 93 times
Been thanked: 43 times

26 Mar 2012, 15:35

Nu cred eu ca tu ai 18 ani, la varsta de 18 ani nu cred ca ai mai fi postat ASA CEVA pe un forum, ai sti si tu cum se procedeaza etc + comportamentul tau te da de gol ca nu ai 18, dar in fine.

Succes cu domnisoara.

EDIT: Eu am 16 ani si cat de cat bine tot stiu cum sa fac in astfel de problemele, cum naiba la 18 ani tu sa nu stii si sa postezi pe un forum de cs?
User avatar
Andrei I.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1288
Joined: 12 Jan 2012, 14:24
Detinator Steam: Da
CS Status: badass
Detinator server CS: RS.FRAGWAY.RO
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Florence
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times
Contact:

26 Mar 2012, 15:41

Kr1pT0n wrote:Nu cred eu ca tu ai 18 ani, la varsta de 18 ani nu cred ca ai mai fi postat ASA CEVA pe un forum, ai sti si tu cum se procedeaza etc + comportamentul tau te da de gol ca nu ai 18, dar in fine.

Succes cu domnisoara.

EDIT: Eu am 16 ani si cat de cat bine tot stiu cum sa fac in astfel de problemele, cum naiba la 18 ani tu sa nu stii si sa postezi pe un forum de cs?
Nu toti s-au nascut cu capacitatea de a "Fermeca" fetele :D :))

ON : Are dreptate kriptonu' .
PS: Daca s-a despartit de ala si ti-a zis tie daca vrei sa fie cu ea , fie e o mare BITCH , fie isi va bate joc. HF
Community forums - Ne rezervam dreptul de a alege membrii.
User avatar
Smock
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1109
Joined: 17 Sep 2011, 18:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni
Ban 3 luni
Utilizator neserios
Location: Constanţa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 52 times

26 Mar 2012, 15:43

Kr1pT0n wrote:Nu cred eu ca tu ai 18 ani, la varsta de 18 ani nu cred ca ai mai fi postat ASA CEVA pe un forum, ai sti si tu cum se procedeaza etc + comportamentul tau te da de gol ca nu ai 18, dar in fine.

Succes cu domnisoara.

EDIT: Eu am 16 ani si cat de cat bine tot stiu cum sa fac in astfel de problemele, cum naiba la 18 ani tu sa nu stii si sa postezi pe un forum de cs?
Am postat asa ca oricum stiu ce sa fac
Image

Ai ramas uimit ?


Multumiri aduse lui Blue ;x pentru avatar.
User avatar
xdc
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1984
Joined: 01 Apr 2010, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Apple user
Detinator server CS: dm.xdcnet.ro
SteamID: blacksound10
Reputatie: Fost moderator
Location: [root@localhost]# cd /home/root/Brasov
Has thanked: 5 times
Been thanked: 56 times

26 Mar 2012, 15:54

Smock nu ii aminti de fost-ul iubit , pentru ca ai putea sa ii trezesti anumite sentimente pentru acea persoana , si s-ar putea sa se intoarca inapoi la acesta , sfatul meu nu ii aminti de fosti iubiti ca s-ar putea sa se enerveze sau sa se supere rau.
Be the best , and fuck the rest ;)
User avatar
Mihai
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1675
Joined: 06 Dec 2010, 14:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Learning !
Detinator server CS: Poate
SteamID: mihhhai1
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 58 times
Contact:

26 Mar 2012, 15:58

xdc wrote:Smock nu ii aminti de fost-ul iubit , pentru ca ai putea sa ii trezesti anumite sentimente pentru acea persoana , si s-ar putea sa se intoarca inapoi la acesta , sfatul meu nu ii aminti de fosti iubiti ca s-ar putea sa se enerveze sau sa se supere rau.

Doamne tu te gandesti ce spui? Cica s-ar putea sa se intoarca la ala.. Pai ce fata mai e asta daca ba e cu tine ba e cu altu de la o zi la alta? Adica sa aiba grija ce spune ca oricand l-ar putea parasi? E grav ataunci...

Smock, daca ti-e teama ca s-ar putea intoarce oricand la ala, sau ti-e teama ca te-ar parasi in orice clipa...e clar ca ceva nu e in regula, daca simti ca te place sincer si tine la tine, nu ar trebui sa iti faci atatea griji.
User avatar
xdc
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1984
Joined: 01 Apr 2010, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Apple user
Detinator server CS: dm.xdcnet.ro
SteamID: blacksound10
Reputatie: Fost moderator
Location: [root@localhost]# cd /home/root/Brasov
Has thanked: 5 times
Been thanked: 56 times

26 Mar 2012, 16:11

Nu ai de unde sa sti ce sentimente au fost intre ea si fostul , am o relatie de 1 an jumate cu o fata , nu sunt necunoscator in asa ceva , sti tu ca nu se poate intoarce la fostul , daca la iubit?Iar daca o intreaba de fostul crezi ca rezolva ceva?O sa o enerveze si mai tare , iar poate ea incearca sa il uite si el ii aduce aminte de el din nou.
Be the best , and fuck the rest ;)
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information