Reprezentanti Apple, Samsung, HTC, Sony, LG, etc???

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

26 Jul 2015, 20:30

tictac wrote:
IsTI37 wrote:E mai greu, dar da, daca duci contract de sponsorizare de la scoala este posibil sa obtii de la un magazin un telefon ieftin fiindca si ei obtin de la stat o deducere a taxelor si au un buget alocat pentru sponsorizari.
Recomand sa incerci la orange, vodafone.

Totusi nu e o idee prea buna, ca miss si mister probabil au deja un telefon. Recomand sa ramai la un stick usb, un tricou personalizat, ceva interesant.
El vrea sa le ia ceva telefoane high end gen iphone 7 sau note 5 ... scumpe, ceea ce e putin probabil ca aia 2 le au. ( miss si mistar )
=)) totul va fi filmat tati, inclusiv premierea :*
RoyalServer 2
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

26 Jul 2015, 20:46

Nu te va sponsoriza nimeni cu 5000 de lei pentru un bal de boboci, poti sa incerci dar cu 5000 de lei aia isi platesc toti angajatii dintr-un showroom. Doar daca nu e vorba de bal de boboci la medicina sau drept, atunci da, ai o sansa destul de mare sa te sponsorizeze cu sume mari, calatorii prin lume si lucruri de genul.
Degeaba e filmat ca nu e la protv si eu n-as face bal de boboci filmat in locul tau ca te injura sau te bat aia dupa de nu te vezi daca ajunge filmuletul pe facebook/youtube.

Incearca sa intrebi pe la profesori daca nu cunosc vreun director de la firme IT&C care a absolvit la scoala voastra, singura cale sa primesti o sponsorizare ca lumea, iar daca nu esti la ceva colegiu national ai misiune imposibila.

Daca ar fi bal de boboci la facultate eu as baga bilete de avion dus-intors la 15-20$ din bugetul pe care il scoatem din bilete cu valoarea neprecizata + cazare cateva zile prin ceva facultate in parteneriat la un campus. Nu ajungi la 100 de euro daca esti talentat si ii trimiti in orase precum Londra, Madrid, Paris, Rusia pentru cateva zile ceea ce mi se pare mult mai fain decat un telefon.
User avatar
MASTER ~
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3651
Joined: 05 Nov 2007, 01:25
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Has thanked: 7 times
Been thanked: 19 times

26 Jul 2015, 22:26

maxim 1 sut in fund o sa primesti daca ceri telefoane din astea.
Clauuu2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Apr 2015, 19:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Furien.IrealCS.Ro Owner + V.I.P = 3€ !
Detinator server CS: Da
SteamID: timaganaev7
Fond eXtream: 0

26 Jul 2015, 22:31

Eu as zice sa lasi ideea cu Telefoanele si sa pui altceva mai ieftin (care nu au miss si mister).
www.pricehost.biz - ofertă de vară domeniu .com 5€ / an.
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

26 Jul 2015, 22:45

Clauuu2 wrote:Eu as zice sa lasi ideea cu Telefoanele si sa pui altceva mai ieftin (care nu au miss si mister).
Iti pot da o idee. La mine la balul bobocilor intr-a 9-a s-au dat printre premii abonamente la o sala de forta din oras. Poti incerca.
User avatar
Alex.23
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 724
Joined: 22 Dec 2012, 14:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: _|_ WCSB
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times
Contact:

30 Jul 2015, 17:57

Tu nu ai o chifla in stomac si vrei sa le cumperi la alti iphone sau galaxy ^:)^ @-) :))
User avatar
*BoOoM*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2042
Joined: 15 Jul 2014, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: O dau prin praf :-j
Detinator server CS: Furien.BingBang.Ro
SteamID: booom_cs
Fond eXtream: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

30 Jul 2015, 19:35

Alex.23 wrote:Tu nu ai o chifla in stomac si vrei sa le cumperi la alti iphone sau galaxy ^:)^ @-) :))
nu am chifla, ca nu mananc asa ceva ;)) in mm.. si citeste bine ce scrie, unde am zis eu ca vreau sa le cumpar? doamne ce oameni fara "craier"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Yandex [Bot] and 493 guests