Ei ne reprezinta tara

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

17 Dec 2017, 19:36

Si tot ei o fac de ras

http://www.comisarul.ro/articol/privire ... 23987.html

Dragnea, Tudose si Tariceanu. Cei mai batrani de acolo, n-au putut sta in picioare. Nu zic ca Iohannis e vreun smecher, dar asa se face. Au stat printi si regi si n-au putut sta aia.

De asta va spun, mergeti la vot. Votati, nu va mai ganditi ca votul vostru nu conteaza. Educatii pe cei batrani, aratati-le chestiile bune si chestiile proaste. Aratati-le inregistrarile astea. Arati tot ce se gaseste pe internet.

Stiu ca nici unul nu e breaz, dar decat cel mai mare rau, il alegeti pe ala mai mic.
Image
Image
Image
RoyalServer
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Dec 2017, 19:52

Eu l am votat pe Iohannis de doua ori , acum o sa votez cu cine cred ca merita. da chiar cand se mai voteaza?
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

17 Dec 2017, 20:03

Au obosit, avea dureri de spate de la furat.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

17 Dec 2017, 21:29

M-am saturat de astia doi Dragnea si Tariceanu...trebuie sa plece imediat,astfel pana in 2019 si 2020 Romania o sa fie in pericol de faliment :(
User avatar
Addicted:-
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 873
Joined: 09 Mar 2016, 09:31
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

17 Dec 2017, 21:39

aSh wrote:M-am saturat de astia doi Dragnea si Tariceanu...trebuie sa plece imediat,astfel pana in 2019 si 2020 Romania o sa fie in pericol de faliment :(
iese lumea in strada iar, o sa fie urat daca nu se rezolva
catalin25
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 73
Joined: 30 Aug 2014, 18:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

17 Dec 2017, 22:07

Voi chiar nu intelegeti ca nu e vorba de a pleca X sau Y? E vorba de o schimbare totala a ceea ce inseamna politicul din Romania, Iohannis, presedintele mult dorit de toti a pierdut acel proces prin care se spune clar ca acea casa a fost luata in mod ilegal, despre ce vorbim noi aici? :)) Voi nu vedeti ca sunteti manipulati, treziti-va la realitate.In loc sa strigati pleaca X sau pleaca Y, mai bine strigati "Plecati toti, X, Y, Z s.a.m.d".

Din pacate, in Romania, sindromul, oaia urmeaza turma, este realitatea zilelor noastre.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

19 Dec 2017, 20:28

catalin25 wrote:Voi chiar nu intelegeti ca nu e vorba de a pleca X sau Y? E vorba de o schimbare totala a ceea ce inseamna politicul din Romania, Iohannis, presedintele mult dorit de toti a pierdut acel proces prin care se spune clar ca acea casa a fost luata in mod ilegal, despre ce vorbim noi aici? :)) Voi nu vedeti ca sunteti manipulati, treziti-va la realitate.In loc sa strigati pleaca X sau pleaca Y, mai bine strigati "Plecati toti, X, Y, Z s.a.m.d".

Din pacate, in Romania, sindromul, oaia urmeaza turma, este realitatea zilelor noastre.
Daca esti asa de informat, cred ca stii ca presedintele nu are puterea intr-un stat democratic, nu? :)

Personal, cel mai bine m-am simtit cand a guvernat Ciolos. Chiar am avut sentimentul ca se intampla ceva in sens bun cu tara noastra si ca se lucrurile se vor indrepta putin.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

19 Dec 2017, 21:06

Marius wrote:
catalin25 wrote:Voi chiar nu intelegeti ca nu e vorba de a pleca X sau Y? E vorba de o schimbare totala a ceea ce inseamna politicul din Romania, Iohannis, presedintele mult dorit de toti a pierdut acel proces prin care se spune clar ca acea casa a fost luata in mod ilegal, despre ce vorbim noi aici? :)) Voi nu vedeti ca sunteti manipulati, treziti-va la realitate.In loc sa strigati pleaca X sau pleaca Y, mai bine strigati "Plecati toti, X, Y, Z s.a.m.d".

Din pacate, in Romania, sindromul, oaia urmeaza turma, este realitatea zilelor noastre.
Daca esti asa de informat, cred ca stii ca presedintele nu are puterea intr-un stat democratic, nu? :)

Personal, cel mai bine m-am simtit cand a guvernat Ciolos. Chiar am avut sentimentul ca se intampla ceva in sens bun cu tara noastra si ca se lucrurile se vor indrepta putin.
Pana au vazut ciumele ca se simt amenintati si gata.
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information