Reputatie user

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ksF-
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1237
Joined: 09 Jun 2015, 09:14
Detinator Steam: Da
SteamID: bombardieru
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS ( doua saptamana )
Fond eXtream: 0
Contact:

31 Mar 2016, 13:01

hz. wrote:Salut, am platit pentru un addons zombie la el si teapa.. daca vreti va pot aduce dovezi.
De ce **** mea ia-ti scos reputatia?
Sunt zeci de oameni care si-a luat teapa stai linistit.
RoyalServer
User avatar
SethhhCS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 108
Joined: 13 Dec 2015, 15:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Counter-Strike Global Offensive
Fond eXtream: 0
Contact:

31 Mar 2016, 13:13

:troll si eu te rog sa ii ceri sa-ti scoata gradu si sa-ti bage reputatia .
Detalii pentru a evita țepele:
1. Nu folosesc Y!M/skype !
2. Mă puteți contacta aici prin pm.[/center]![/center]
jklau
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 31 Mar 2016, 13:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

31 Mar 2016, 13:18

Sunteti orbi cu totii nu numai ala e tepar mai sunt in staff care au mai dat tepe de pe alte conturi sau au conturi multiple ca sa se faca auziti si sa fie apreciati, de exemplu komandate nu stiu daca a dat teapa,dar a facut o gramada de conturi ca sa para el "interesant" asta se da ban permanent ,alt tepar e superstar si madross tepar infect care a fost in staff si dupa ce a dat vreo 5 tepe l-a zburat si mai sunt .
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

31 Mar 2016, 16:47

jklau wrote:Sunteti orbi cu totii nu numai ala e tepar mai sunt in staff care au mai dat tepe de pe alte conturi sau au conturi multiple ca sa se faca auziti si sa fie apreciati, de exemplu komandate nu stiu daca a dat teapa,dar a facut o gramada de conturi ca sa para el "interesant" asta se da ban permanent ,alt tepar e superstar si madross tepar infect care a fost in staff si dupa ce a dat vreo 5 tepe l-a zburat si mai sunt .
Si tu cine esti, daca nu te superi ca intreb?
Image
Image
Image
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

31 Mar 2016, 16:50

TZACANEL wrote:
jklau wrote:Sunteti orbi cu totii nu numai ala e tepar mai sunt in staff care au mai dat tepe de pe alte conturi sau au conturi multiple ca sa se faca auziti si sa fie apreciati, de exemplu komandate nu stiu daca a dat teapa,dar a facut o gramada de conturi ca sa para el "interesant" asta se da ban permanent ,alt tepar e superstar si madross tepar infect care a fost in staff si dupa ce a dat vreo 5 tepe l-a zburat si mai sunt .
Si tu cine esti, daca nu te superi ca intreb?
Bond, James Bond
Last edited by COLBYLICIOUS on 31 Mar 2016, 17:04, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
Ionut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3927
Joined: 28 Jul 2008, 23:10
Detinator Steam: Da
SteamID: intzor
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: blanq, filtzeR
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Constanta
Has thanked: 142 times
Been thanked: 243 times

31 Mar 2016, 16:51

Si totusi nu isi poate lua nimeni responsabilitatea de a posta aici de ce i-a fost scoasa restrictia si a primit grad? Si de ce super moderatorii isi permit sa faca 100 de postari off topic si sa nu primeasca nimic, iar un utilizator "de rand" la primul off topic sa ia warn ?

Degeaba aveti pretentii cand voi faceti ce faceti, nu o sa mai fie niciodata ca in trecut.

csf? n-ai csf.
Always on ten, always too loud
Always too hard for this boujee ass crowd
Even these haters, they love my style
So, I don't know what you talkin' about
User avatar
SethhhCS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 108
Joined: 13 Dec 2015, 15:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Counter-Strike Global Offensive
Fond eXtream: 0
Contact:

31 Mar 2016, 17:02

Iluminatii wrote:
TZACANEL wrote:
jklau wrote:Sunteti orbi cu totii nu numai ala e tepar mai sunt in staff care au mai dat tepe de pe alte conturi sau au conturi multiple ca sa se faca auziti si sa fie apreciati, de exemplu komandate nu stiu daca a dat teapa,dar a facut o gramada de conturi ca sa para el "interesant" asta se da ban permanent ,alt tepar e superstar si madross tepar infect care a fost in staff si dupa ce a dat vreo 5 tepe l-a zburat si mai sunt .
Si tu cine esti, daca nu te superi ca intreb?
Bond, James Bond
:D>- Ai spus-o tare , ba mor :)) =))) :)) =)) =)) =)) Sa moara gigel , ahahhahahahahhahah

Kommendante ai report , esti batut in cap .


EDIT : AM primit și warn de la tzacanel off topic .... Dar lu kommendante nu-i dati warn pentru off topic ?
| Afiseaza codul
Image
O sa fuga toti de aici , stafful face ce doreste :))) ba sa mor ma pis de ras de voi ..... superstar nomber 1 prin sefii teparilor , sunt frati cu ganksta :)) se imparte painea .... Primit teparii in staff . va dau 50 de centi ma primiti ?:))) altul e scripter ala e copilu lu superstar :))))....


Hai baietii inca un EDIT din partea mea :
| Afiseaza codul
Image
Kommendante si-a sters post-ul cand merge vorba de off topicul luia ... :)))))) hai baieti ca sunteti cei mai tari =)) =)) nu e de mirare .... regii teparilor sunt in stafff .
:))) Rusine Kommendante mai du-te la aer pe afara .... :))) ti-am dat si report la post ... unde e postul? e sters postul
Last edited by TZACANEL on 31 Mar 2016, 18:23, edited 2 times in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru off-topic.
Detalii pentru a evita țepele:
1. Nu folosesc Y!M/skype !
2. Mă puteți contacta aici prin pm.[/center]![/center]
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

31 Mar 2016, 17:16

H@rdwell wrote:
T-Win wrote:Asa imi bat si eu capul cu staff-ul - degeaba.
Totul e pe aranjate aici.
Da la baiatu 20 euro si pun eu o vorba buna sa ti se scoata reputatia. :troll
GLUMESC DRACU !
Cer warn si pentru el.Ce naiba facem aici?Sanctionam pe x y si pe z nu?
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

31 Mar 2016, 17:32

SethhhCS wrote:
Iluminatii wrote:
TZACANEL wrote:
Si tu cine esti, daca nu te superi ca intreb?
Bond, James Bond
:D>- Ai spus-o tare , ba mor :)) =))) :)) =)) =)) =)) Sa moara gigel , ahahhahahahahhahah

Kommendante ai report , esti batut in cap .


EDIT : AM primit și warn de la tzacanel off topic .... Dar lu kommendante nu-i dati warn pentru off topic ?
| Afiseaza codul
Image
O sa fuga toti de aici , stafful face ce doreste :))) ba sa mor ma pis de ras de voi ..... superstar nomber 1 prin sefii teparilor , sunt frati cu ganksta :)) se imparte painea .... Primit teparii in staff . va dau 50 de centi ma primiti ?:))) altul e scripter ala e copilu lu superstar :))))....


Hai baietii inca un EDIT din partea mea :
| Afiseaza codul
Image
Kommendante si-a sters post-ul cand merge vorba de off topicul luia ... :)))))) hai baieti ca sunteti cei mai tari =)) =)) nu e de mirare .... regii teparilor sunt in stafff .
:))) Rusine Kommendante mai du-te la aer pe afara .... :))) ti-am dat si report la post ... unde e postul? e sters postul
Image
Hai sa stam totusi on-topic, nu vreau sa dau avertismente.
jklau
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 31 Mar 2016, 13:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

31 Mar 2016, 17:54

Pe owner nu-l intereseaza ce face staff-ul asupra userilor,atata timp cat ii vin bani,inchide ochii,daca v-a lasati de acest forum ,bine faceti,ca s-a dus de rapa,mai bine pe softpedia sau freakz! bafta.
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

31 Mar 2016, 18:15

jklau wrote:Pe owner nu-l intereseaza ce face staff-ul asupra userilor,atata timp cat ii vin bani,inchide ochii,daca v-a lasati de acest forum ,bine faceti,ca s-a dus de rapa,mai bine pe softpedia sau freakz! bafta.
daca nu va atacati zici ca va traiti viata online smr...cred ca 2-3 dintre voi mai aveti putin si plangeti .
De unde pana unde au inceput niste cacati cu ochi sa traga la raspundere Administratorul :)) ma frate voi ati contribuit cot la cot cu el cand a facut forumul sau acum cand il intretine de plangeti in halul asta , cred ca daca eram Laur va dadeam si ban doar asa ca sa vad fac sa plangeti :)) :))
Gestul nu-i frumos intr-adevăr dar totusi de unde pana unde il trageti la raspundere , voi niste limbrici ? :))
Probabil interesele sunt in ambele tabere credeti ca Laur nu stia ca o sa-i sariti in cap ?
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

31 Mar 2016, 18:55

Bunicu Magic wrote:
jklau wrote:Pe owner nu-l intereseaza ce face staff-ul asupra userilor,atata timp cat ii vin bani,inchide ochii,daca v-a lasati de acest forum ,bine faceti,ca s-a dus de rapa,mai bine pe softpedia sau freakz! bafta.
daca nu va atacati zici ca va traiti viata online smr...cred ca 2-3 dintre voi mai aveti putin si plangeti .
De unde pana unde au inceput niste cacati cu ochi sa traga la raspundere Administratorul :)) ma frate voi ati contribuit cot la cot cu el cand a facut forumul sau acum cand il intretine de plangeti in halul asta , cred ca daca eram Laur va dadeam si ban doar asa ca sa vad fac sa plangeti :)) :))
Gestul nu-i frumos intr-adevăr dar totusi de unde pana unde il trageti la raspundere , voi niste limbrici ? :))
Probabil interesele sunt in ambele tabere credeti ca Laur nu stia ca o sa-i sariti in cap ?
Respect omu. Pana la urma ai dreptate inca putin mai aveti si plangeti.
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information