Return to Castle Wolfenstein [INFO/DOWNLOAD]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

DanailaCatalin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 02 Jun 2009, 00:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

03 Jun 2009, 01:57

De fapt acest joc se numeste " Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory " si e un multiplayer first person shooter.Jocul single insa e mult mai captivant si e unul din cele mai populare din intreaga lume. Il recomand cu caldura celor ce nu l-au jucat. E unul din putinele jocuri in care nu te plictisesti si care nu devine banal. Jocul e aparut cu mult timp in urma si pot spune sincer ca e cu mult peste majoritatea jocurilor actuale din toate punctele de vedere. Se pare ca cei de la Activision Blizzard in parteneriat cu Endrant Studios si Raven Software ne vor face o placuta surpriza curand, cand vor lansa continuarea cea mult asteptata. Va fi lansat in iulie-august si se va numi se pare " Return to Castle Wolfenstein Sequel " sau simplu, " Wolfenstein 2 ". Pretul va fi undeva intre 258 si 307 roni.
Last edited by DanailaCatalin on 04 Jul 2009, 16:58, edited 1 time in total.
RoyalServer 2
!UL!@N
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4194
Joined: 29 Aug 2008, 21:51
Detinator Steam: Da
CS Status: In Activ
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Membru Club eXtreamCS
Has thanked: 29 times
Been thanked: 283 times

03 Jun 2009, 07:50

DanailaCatalin wrote:De fapt acest joc se numeste " Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory " si e un multiplayer first person shooter.Jocul single insa e mult mai captivant si e unul din cele mai populare din intreaga lume. Il recomand cu caldura celor ce nu l-au jucat. E unul din putinele jocuri in care nu te plictisesti si care nu devine banal. Jocul e aparut cu mult timp in urma si pot spune sincer ca e cu mult peste majoritatea jocurilor actuale din toate punctele de vedere. Se pare ca cei de la Activision Blizzard in parteneriat cu Endrant Studios si Raven Software ne vor face o placuta surpriza curand, cand vor lansa continuarea cea mult asteptata. Va fi lansat in iulie-august si se va nu imi se pare " Return to Castle Wolfenstein Sequel " sau simplu, " Wolfenstein 2 ". Pretul va fi undeva intre 258 si 307 roni.

dai copy paste de pe net pentru + 1 :-j

ON: Status .... DoWnLoAdiNg
( ´ ▽ ` )ノ


ImageImage
AnDrEi_4_StEaUa
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1364
Joined: 21 Nov 2007, 22:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar...
Detinator server CS: PGL.eXtreamCS.com
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

03 Jun 2009, 14:27

L-am jucat mai de mult si aproape il terminasem.E misto dar vechi :)
DanailaCatalin
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 02 Jun 2009, 00:05
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

04 Jun 2009, 02:00

!UL!@N, inainte sa faci vreo acuzatie nefondata, da un search pe google a textului scris de mine. Nu e nicaieri. Intamplator sau nu jocul mi-a placut, lasandu-mi o impresie excelenta, deci e lesne de inteles de unde stiu atatea, am facut researching interesandu-ma despre joc, cautand informatii. Asa ca... :-$
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information