REZULTATE EUROPARLAMENTARE 2014 [EXIT-POLL]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Elena Udrea
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 08 Feb 2014, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times
Contact:

25 May 2014, 21:45

PSD: 42.4%
PNL: 13.3%
PDL: 11.5%
PMP: 6.3%
UDMR: 6.2%
Mircea Diaconu: 4.3%
PPDD: 4.2%
Forta Civica: 3.2%


Ati votat ? Daca da, pe cine ?
Ce parere aveti despre rezultate ?
Politica. Un teatru uriaş, cu textieri ipocriţi şi actori slabi. Şi cu un public pe măsură.
RoyalServer 2
User avatar
K0k0
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1217
Joined: 13 Feb 2014, 00:25
Detinator Steam: Da
Been thanked: 72 times

25 May 2014, 21:46

udreo ai ajuns si pe extreamcs? nu mai scapam de voi.... ai naiba de politicieni si baga fix unde nu s-au bagat:)))
nu nu am votat
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

25 May 2014, 21:47

Cu niciunul dintre ei, nerusinatii au tupeul sa ii sune pe ai mei si sa ii intrebe daca au votat!? Am fost membru PSD si regret foarte mult, astia se mananca intre ei care sa ajunga la putere.
Image
neymar11
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 12 Oct 2011, 21:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Contact:

25 May 2014, 21:48

basescu sau antonescu , acelasi cac2t..
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

25 May 2014, 22:00

neymar11 wrote:basescu sau antonescu , acelasi cac2t..
Mai bine Basescu decat Mickey Mouse.
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
User avatar
Elena Udrea
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 08 Feb 2014, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times
Contact:

25 May 2014, 22:07

neymar11 wrote:basescu sau antonescu , acelasi cac2t..
Exista totusi o diferenta, costand in certitudinea ca basaul dupa ce ii expira mandatul si implicit imunitatea, va lua calea parnaii.(Teoretic e imposibil sa scape la cate a faptuit, in orice discurs de-al sau incalca constitutia - sper ca si sustinatorii sa sfarseasca in chinuri.)
Politica. Un teatru uriaş, cu textieri ipocriţi şi actori slabi. Şi cu un public pe măsură.
User avatar
MIDNIGHTPULSE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 25 May 2014, 15:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Dorești să câștigi premii? PM me.
Detinator server CS: ney
SteamID: ney
Location: Bacău
Has thanked: 62 times
Been thanked: 5 times
Contact:

25 May 2014, 22:17

Mă *** în gura lor, Ponta urmărește să devină președinte.
Last edited by Pavel on 25 May 2014, 23:00, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj.
HuNmAn
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 309
Joined: 24 Jan 2009, 00:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Undeva Pe Marte
Has thanked: 70 times
Been thanked: 6 times

25 May 2014, 22:24

Bai fratilor, pe ce lume traiti. Cum sa ziceti ca Basescu e mai rau decat Ponta? Documentati-va inainte sa ziceti ceva. Degeaba ziceti voi ca Basescu, fiind presedinte, a furat cat a putut, avand in vedere ca puterea cea mai mare in stat o are Guvernu, unde se face ca la putere sa fie Ponta. Tot romanu a luat ura pe Basescu in momentu in care a taiat pensiile si salariile. Bun, de acord, nici mie nu-mi place chestia asta, dar in momentul in care vine Ponta si iti da salariile inapoi, dar iti baga taxe pe fiecare stalp de electricitate si multe alte cacaturi, nu iti vine intrebarea asta in cap: Cum e mai bine, cu salariile mici sau cu salariile un pic mai mari si taxe de 5 ori mai multe. In plus, Ponta e un mincinos, care nu se mai ascunde cand minte. Cand a ajuns la conducere, ce promisiune a facut? Ca va face cel putin 1 milion de locuri de munca in toata tara. Si acum, ce s-a ales de aceasta promisiune? Doar faptul ca a cresut somajul cu 500.000 de oameni. Nici unu din politica noastra nu e bun, sunt de acord, dar frate, unii sunt din calea afara de .... (alegeti voi cum sunt)
User avatar
Elena Udrea
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 08 Feb 2014, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times
Contact:

25 May 2014, 22:38

Hai sa vorbim pe fapte concrete, dincolo de conducerea tarii.
Basescu a prejudiciat statul cu 275 de milioane de euro in dosarul Flota, dosar inchis pentru ca basaul are imunitate.(Se va redeschide)
Basescu si-a repartizat ilegal casa din Mihaileanu in valoare de 300.000 de euro, un nou dosar penal inchis pentru imunitate.
Basescu a facut un credit de un milion de euro de la CEC, in conditiile in care acesta depaseste cu 65% plafonul standard stabilit de banca + ilegalitati in terenurile cumparate de la Nana - un nou dosar inchis.
Basescu sfideaza constitutia in mod continuu.Desi se prevede clar ca nu are voie sa aiba vreo culoare politica, el sustine PMP-ul pe fata de cate ori are ocazia.
Basescu a gratiat de doua ori o avocata (care a comis ilegalitati indiscutabile) nu o data, ci DE DOUA ORI, doar pentru ca sora acesteia este cantareata preferata a familiei.
Iar lista poate continua.

Recunosc faptul ca toti sunt aceeasi mizerie, insa nu inteleg cum il puteti sustine pe Basescu.Mai bine votati cu un independent (ceea ce am facut si eu), decat sa va patati in asa hal demnitatea.
Politica. Un teatru uriaş, cu textieri ipocriţi şi actori slabi. Şi cu un public pe măsură.
HuNmAn
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 309
Joined: 24 Jan 2009, 00:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Undeva Pe Marte
Has thanked: 70 times
Been thanked: 6 times

25 May 2014, 22:49

Cu ce imi patez demnitatea daca zic ca Ponta fura mai mult decat Basescu? Nu uitati ca Ponta a ajuns in politica datorita socrului sau, Sarbu, fost membru PC, impreuna cu care au cumparat ilegal de la stat centrale care produc in medie 1 milion de euro PE LUNA. Sa nu mai zic faptul ca sigur stiti cum si-a luat Ponta doctoratul.

p.s: http://investigatiicenzurate.wordpress. ... ana-sarbu/
User avatar
Elena Udrea
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 08 Feb 2014, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times
Contact:

25 May 2014, 22:52

HuNmAn wrote:Cu ce imi patez demnitatea daca zic ca Ponta fura mai mult decat Basescu? Nu uitati ca Ponta a ajuns in politica datorita socrului sau, Sarbu, fost membru PC, impreuna cu care au cumparat ilegal de la stat centrale care produc in medie 1 milion de euro PE LUNA. Sa nu mai zic faptul ca sigur stiti cum si-a luat Ponta doctoratul.

p.s: http://investigatiicenzurate.wordpress. ... ana-sarbu/
Cu nimic.Nu am facut referire la tine, ci la cei care voteaza Basescu.Iar acelasi lucru se poate aplica si pentru Ponta, Antonescu s.a.m.d.
Solutia nu e sa-l votezi pe Basecu pentru a scapa de Ponta si nici invers.O sa scapam de ei doar cand n-o sa-i mai votam, iar asta trebuie sa intelega toti.
Politica. Un teatru uriaş, cu textieri ipocriţi şi actori slabi. Şi cu un public pe măsură.
HuNmAn
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 309
Joined: 24 Jan 2009, 00:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Undeva Pe Marte
Has thanked: 70 times
Been thanked: 6 times

25 May 2014, 22:55

Corect. Sunt in totalitate de acord cu tine. Ar trebui sa se curete toata politica din Romania si sa vina altii care sunt capabili sa conduca tara asa cum trebuie. Si din pacate, cum ne tot certam noi, "UDaMeReu" are de castigat.. Asta nu imi convine deloc.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 419 guests