Ce riscă tinerii care vor să rămână virgini până în noaptea

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

21 Aug 2014, 21:39

LEVIS+ wrote:
smileye wrote:
LEVIS+ wrote:
Nu toate fetele sunt la fel cum nici toti baietii nu sunt ... depinde acuma de noroc sa gasesti pers potrivita , in majoritate cam toate sunt pe interese.
dar totusi ai 21 de ani co^aie tu cand vrei sa fu^ti ? :))))
Cand ma insor zic eu? :)))Tu ce zici?Daca nu am gasit aleasa :P

O data ce stii ca una e c.urva, tie iti mai convine sa o f.uti?Sau poate nu stii dar o vezi ca umbla peste tot, e pitipoanca ca umbla cu haifon si sta doar pe facebook si nu lucreaza nimic fetele din ziua de azi ce sa faci cu ele?Ca eu nu is pe interes doar sa le fwt, poate daca m-as insura cu ea da.Nu stiu cum ganditi voi restul, dar eu stiu una si buna.Nu is de moda veche sau poate cum crezi, dar c.urvele astea mi-ar toca doar banii, cadouri, sa le scot prin orase, cand ele de fapt se daruiesc si altora.

Poate cand voi da la facultate, dar nici acolo la fel slabe sanse sa cunosc fete calumea pentru ca alea is mai pe interes, mai ales cele din orase mai mari :-j
Din ceea ce ai zis o duci cam rau cu banii sau te-a secat vreuna rau si acuma numai vrei. :))
NU TOATE SUNT PE INTERES :)
Crede-ma am cunoscut fete care nici macar nu vroiau sa auda de vreun cadou de la mine , se suparau daca le aduceam. :))
Se poate dar eu din ce am cunoscut pe la mine pe aici in zona, is niste secaturi care cateodata nici nu te baga in seama chiar daca le salut eu, dau unei tipe 2 ciocolati din strainatate cand am venit, credeam ca inca o sa ma refuze ca nu o sa accepte sau pnm ce va fi, i-am dat iar dupa m-a sters de la prieteni de pe facebook :-j Ce sa le ceri mai mult la astfel de fete?Sunt sigur ca ma si vorbeste pe la spate poate si altor fete...E cam o pitipoaca din cate vad, dar asa is toate.Cand sa discut cu ea, parca se fereste se da la o parte si zambeste pe ascuns.

Cu banii momentan stau foarte bine, chiar super OK, am portofelul gros, chiar si euro dar nu de bagat in c.urvasareala, daca i-as arata la tipa aia se pisa pe ea ca nu a vazut atatia bani, dar n-ai cu cine, ori urmareste ceva, ori e prea p.roasta sa zic asa.Am inceput si eu sa nu o prea bag in seama, si se uita de la distanta la mine cand trec pe unde sta ea.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information