România - Danemarca | FOTBAL | Informaţii&Păreri | Scor: 0-0

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

26 Mar 2017, 12:33

VioreL @EXTREAMCS wrote:Singurele prezenţe la naţională care mă deranjează sunt cele ale lui Moţi și Grigore..în locul ăstora chemam 2 juniori: Ţâru și
și Purece
Cred ca si Eric Bicfalvi ar fi trebuit sa stea acasa.
RoyalServer 2
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

26 Mar 2017, 12:55

VioreL @EXTREAMCS wrote:Singurele prezenţe la naţională care mă deranjează sunt cele ale lui Moţi și Grigore..în locul ăstora chemam 2 juniori: Ţâru și
și Purece
Hai sa fim sinceri.. Cosmin Moti joaca constant la echipa lui de club din Bulgaria, si o face chiar foarte bine, are si 2 pase de gol daca nu ma insel. Eu unul il preferam pe Moti titular, in locul lui Chiriches..care, cu totii stim ca nu prea a facut meciuri foarte bune anul asta nici la echipa nationala, nici la echipa de club.. dar, fiecare cu parerea lui.
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

26 Mar 2017, 13:02

VioreL @EXTREAMCS wrote:Singurele prezenţe la naţională care mă deranjează sunt cele ale lui Moţi și Grigore..în locul ăstora chemam 2 juniori: Ţâru și
și Purece
Se vede ce fotbal stii tu. Cum sa chemi 2 tanci la nationala intr-un meci important. Moti si Grigore au experienta si sunt sanse mai mici sa faca greseli.
Image
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

26 Mar 2017, 13:06

INSqs. wrote:
VioreL @EXTREAMCS wrote:Singurele prezenţe la naţională care mă deranjează sunt cele ale lui Moţi și Grigore..în locul ăstora chemam 2 juniori: Ţâru și
și Purece
Hai sa fim sinceri.. Cosmin Moti joaca constant la echipa lui de club din Bulgaria, si o face chiar foarte bine, are si 2 pase de gol daca nu ma insel. Eu unul il preferam pe Moti titular, in locul lui Chiriches..care, cu totii stim ca nu prea a facut meciuri foarte bune anul asta nici la echipa nationala, nici la echipa de club.. dar, fiecare cu parerea lui.
Pai daca joc si eu la Ludogorets, imi e greu sa fac greseli cu echipele din Bulgaria...
Pe cand Chiriches joaca la Napoli, sa nu uitam ce echipe se gasesc in Serie A...
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

26 Mar 2017, 13:09

eTeRn_C wrote:
INSqs. wrote:
VioreL @EXTREAMCS wrote:Singurele prezenţe la naţională care mă deranjează sunt cele ale lui Moţi și Grigore..în locul ăstora chemam 2 juniori: Ţâru și
și Purece
Hai sa fim sinceri.. Cosmin Moti joaca constant la echipa lui de club din Bulgaria, si o face chiar foarte bine, are si 2 pase de gol daca nu ma insel. Eu unul il preferam pe Moti titular, in locul lui Chiriches..care, cu totii stim ca nu prea a facut meciuri foarte bune anul asta nici la echipa nationala, nici la echipa de club.. dar, fiecare cu parerea lui.
Pai daca joc si eu la Ludogorets, imi e greu sa fac greseli cu echipele din Bulgaria...
Pe cand Chiriches joaca la Napoli, sa nu uitam ce echipe se gasesc in Serie A...
"Echipele din Bulgaria.." dar pun pariu ca mai nimeni nu vizioneaza campionatul celor din Bulgaria, si pot spune ca acest campionat este unul mai bun decat la noi, e peste campionatul nostru, si sa nu uitam.. Moti are niste meciuri foarte bune in UCL, si ce meciuri cu echipe tari.. Oricum, e parerea fiecaruia, ceva normal. Eu doar am spus, ca pentru mine, Moti, mi se pare mult mai ok decat Chiriches, dar ar fii bine pentru noi sa gresesc si sa castige Romania in seara asta.
User avatar
Adiq
Moderator
Moderator
Posts: 2339
Joined: 24 Aug 2012, 00:17
Detinator Steam: Da
CS Status: on fiRe
SteamID: raheembaws
Reputatie: Moderator
Nume anterior : Adi.; DUje eXtream
0.2/3
Location: Bogotá
Has thanked: 11 times
Been thanked: 11 times
Contact:

26 Mar 2017, 13:32

Chiriches e mai mult rezerva la Napoli. aproape tot timpul cand joaca el titular echipa primeste 2,3 goluri. e foarte bun dar are probleme cu concentrarea.
nu poti sa spui despre Moti ca e slab, daca era slab nu juca la Ludogorets titular de atatia ani.

apropo, Purece si-a terminat junioratul de vreo 4,5 ani :)) junior a fost cand a debutat in liga 1 acum 5 ani la Chiajna.
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

26 Mar 2017, 13:36

Exagerezi.
Exagerezi chiar mult de tot. Da, sunt microbist, imi place foarte mult fotbalul. Urmaresc majoritatea campionatelor din Europa, ba chiar si cel din Argentina, imi place tehnica din acel campionat.

Revenind la Bulgaria, uita-te la echipele din playoff si spune-mi si mie O ECHIPA care ii poate lua titlul lui Ludogorets. Da, asa e, nimeni.
Acum uita-te in Romania la playoff si vei vedea ca pana si Astra Giurgiu de pe locul 6, are sanse la titlu.
Deci pe plan internet te-am convins ca Romania sta mult mai bine decat Bulgaria.

Acum o sa zici ca asta nu conteaza, dar in Europa Steaua, Dinamo, Astra, Craiova, Viitorul si CFR nu joaca nimic. Bun.

O sa-ti enumar doar cateva performante ale echipelor romanesti din ultimii 10 ani.

- CFR Cluj in grupele Champions League, victorii cu Manchester, Roma si alte echipe.
- Unirea Urziceni, wow ce meciuri a facut in grupa aia de Champions League.
- Steaua Bucuresti, Champions League grupe, eliminare Ajax, a castigat cu Chelsea in optimi.
- Astra Giurgiu, A eliminat Lyon, a eliminat de doua ori West Ham, a trecut intr-o grupa grea si ar fi trecut si de 16-mi daca arbitrii nu o opreau.

Bun, am si eu doua intrebari acum pentru tine.

1. Ludogorets a strans macar in total cate puncte a strans Urziceniul intr-o singura aparitie?
2. Spune-mi si mie o alta echipa din Bulgaria care in ultimii 10 ani a facut performanta in Europa.

P.S. Nu ti-am mai adus aminte si de sfert-ul Steaua - Rapid ca ala a fost in urma cu 11 ani. :D
User avatar
Adiq
Moderator
Moderator
Posts: 2339
Joined: 24 Aug 2012, 00:17
Detinator Steam: Da
CS Status: on fiRe
SteamID: raheembaws
Reputatie: Moderator
Nume anterior : Adi.; DUje eXtream
0.2/3
Location: Bogotá
Has thanked: 11 times
Been thanked: 11 times
Contact:

26 Mar 2017, 13:54

lasa amintirile din copilarie ca nu ma convingi prin asta si cu atat mai mult nu demonstrezi ca urmaresti fenomenul.
daca Ludogorets a rupt campionatul din Bulgaria asta nu inseamna ca e un campionat slab, asta inseamna ca s-au investit bani si se lucreaza bine. daca lupta pentru titlu in liga 1 e stransa asta nu inseamna ca suntem peste bulgari, asta inseamna ca valoarea echipelor este apropiata.

si campionatul nostru si campionatul Bulgariei sunt 2 campionate foarte slabe. nu stiu ce tot vorbim despre asta. pana la urma la nationala ai nevoie de oameni cu experienta, oameni care au mai trecut prin astfel de meciuri. deci clar justificata alegerea lui Moti.
restul e can-can. asteptam meciul, comentariile nu-si mai au rostul acum
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

26 Mar 2017, 14:28

Chipciu cu Stanciu fac cuplu bun.Keseru e bine ca titular, are sut bun, are conditie buna.Alibec in repriza a doua e perfect pentru ca e bataios si puternic si are si tehnica se pot arunca mingi catre el.
In aparate Tosca n-am emotii cu el si nici cu Sapunaru.
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

26 Mar 2017, 14:30

Emi eXtream wrote:Chipciu cu Stanciu fac cuplu bun.Keseru e bine ca titular, are sut bun, are conditie buna.Alibec in repriza a doua e perfect pentru ca e bataios si puternic si are si tehnica se pot arunca mingi catre el.
In aparate Tosca n-am emotii cu el si nici cu Sapunaru.

Inseamna ca-i batem? :D
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

26 Mar 2017, 14:32

eTeRn_C wrote:
Emi eXtream wrote:Chipciu cu Stanciu fac cuplu bun.Keseru e bine ca titular, are sut bun, are conditie buna.Alibec in repriza a doua e perfect pentru ca e bataios si puternic si are si tehnica se pot arunca mingi catre el.
In aparate Tosca n-am emotii cu el si nici cu Sapunaru.

Inseamna ca-i batem? :D
Eu de unde sa stiu?Uita-te la meci si aflii acolo.
User avatar
GENERALU'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1273
Joined: 27 Jul 2015, 15:35
Detinator Steam: Da
CS Status: dproto.dll
Detinator server CS: biohazard is comming
SteamID: generalu_extream
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: VioreL @EXTREAMCS
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Discord: generalu_extream2463
Has thanked: 57 times
Been thanked: 19 times

26 Mar 2017, 14:42

Specii. wrote:
VioreL @EXTREAMCS wrote:Singurele prezenţe la naţională care mă deranjează sunt cele ale lui Moţi și Grigore..în locul ăstora chemam 2 juniori: Ţâru și
și Purece
Se vede ce fotbal stii tu. Cum sa chemi 2 tanci la nationala intr-un meci important. Moti si Grigore au experienta si sunt sanse mai mici sa faca greseli.
Ești amuzant :)) Pariu că din 3 faze 2 sunt greșite de ei 2 ? Vorba lui etern..campionatul bulgar este de 2 ori mai slab decât al nostru, care e cum e..nu intram in detalii, observ ca esti frustrat si nu privesti realitatea. Meciul cu Albania din Franta era sa-l pierdem din cauza paletelor ;)

UPTADE : Ninge la Cluj
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information