România - Danemarca | FOTBAL | Informaţii&Păreri | Scor: 0-0

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

27 Mar 2017, 01:08

jacobs wrote:
eTeRn_C wrote:
jacobs wrote: tu te numesti telespecatator , suporter e ala care se duce pe stadion sa-si sustina echipa , mersi

daum 2020, ramai cu noi bro

Poate e chiar ultras si n-o fi prins bilet. :)
Ce va mai place sa cautati certuri aiurea...
amice , nu caut cearta , doar ca nu trebuia sa foloseasca pronumele personal "noi"

ultras e ala care injura , se bate cu suporteri rivali , ala care il gasesti meci de meci in galerie , indiferent de vreme sau locu disputei

suporter te numesti cand esti pe stadion , nu in fata televizorului

mai e cosmin , omu se crede fan inrait dinamo , dar daca il trimiti pe stadion , nu stie pe unde e intrarea
Între noi e o diferență totusi,eu am fost si pe Ilie Oana,Stefan Cel Mare,National Arena si nu sunt din bucuresti... tu in schimb ai fost de 2 ori pe ghencea si te lauzi cu meciurile alea 2 pana mori. Nu ma dau ultras,dar ii stiu pe majoritatea din galerie la fel si de la steaua,tu n.ai de unde sa.i cunosti ca stai la t2 si prin minutul 80 pleci ca iti i.a bătaie echipa.
V.am zis ca se termina 0-0/1-1 , mai zic ca revine "gheicabb" cu reply sa îmi comenteze ce am spus mai sus.
RoyalServer 2
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

27 Mar 2017, 03:40



':) ':) ':)
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

27 Mar 2017, 10:41

Mai mult zice Polonia, dar na, daca nu esti atent ti se pare ca zice altceva.
eTeRn_C wrote:Aduci un antrenor din Dan Petrescu, Olaroiu, Sumudica sau Galca si Romania incepe sa joace fotbal, pana atunci, sa ne bucuram de cele 0 goluri inscrise in ultimele 4 meciuri. HAI ROMANIA!
Poate Daum s-a saturat de vedetismul jucatorilor de la nationala, omul a incercat sa faca ceva dar na... acum toti il iau pe el la rost, mi se pare ca pe final Rotariu juca fundas stanga (wtf?). Rotariu nu cred ca a facut in viata lui antrenamente pe partea defensiva.. dar na, Dragos Grigore a incalzit si el banca, poate era mai ok in locul lui.. Sistemul ala n-a fost chiar rau, doar ca jucatorii Romaniei nu stiu sa-l joace. Trebuia sa ramanem la 4-4-2 sau 4-4-1-1 si era mai bine. Hanca, Moti, Budescu, Adi Popa au incalzit banca.. nu zic ca erau wow, dar poate incercau altceva. Nu stiu pe ce principii s-a bazat Daum cand a ales prima echipa, dar mai bine juca cu cine e in forma.
User avatar
GENERALU'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1274
Joined: 27 Jul 2015, 15:35
Detinator Steam: Da
CS Status: dproto.dll
Detinator server CS: biohazard is comming
SteamID: generalu_extream
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: VioreL @EXTREAMCS
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Discord: generalu_extream2463
Has thanked: 57 times
Been thanked: 19 times

27 Mar 2017, 14:35

eTeRn_C wrote:

':) ':) ':)
=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Referitor de fenomenul Ultras...opriţi-vă pentru că sunteţi puţini care înţeleg termenul Ultras.
Deci, revenind la subiect.. Adi Popa trebuia să joace măcar în a doua repriză pentru a aduce un plus pe bandă, ceva fresh. Având în vedere ocaziile avute în prima parte a jocului puteam mai mult..măcar un gol diferenţă. A doua repriză a fost haos. Mizam pe Budescu si Alibec pentru că se cunosc de mult și se simt pe gazon unul pe celelalt + că au ieșit campioni cu Astra, dacă Nicușor Stanciu și Chipciu nu au prea făcut cine știe ce...
Last edited by GENERALU' on 29 Mar 2017, 18:47, edited 1 time in total.
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

28 Mar 2017, 13:48

VioreL @EXTREAMCS wrote:
eTeRn_C wrote:

':) ':) ':)
Deci, revenind la subiect.. Adi Popa trebuia să joace măcar în a doua repriză pentru a aduce un plus pe bandă, ceva fresh.
Da mă, o rezervă din liga a doua din Anglia sigur ar fi făcut diferența..
Cât timp sunt Stanciu și Keșeru pe teren echipa României nu o să dea vreodată gol contra unui adversar cel puțin medicoru.
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Mar 2017, 14:42

Te contrazic. Pana si Tatarusanu poate sa dea, nu doar Stanciu sau Keseru. Nu e vorba de cine joaca, e vorba de cum joaca.
Ca ai spus de Adi Popa ca e rezerva. Pai in strainatate asa e treaba. Nu e necesar sa joci bine, nu-ti cere nimeni asta. Dar toti iti cer sa dai totul din tine, chiar daca joci prost, sa vada ca te lupti pentru echipa ta.
Stanciu a ars-o in vedetism o perioada la Anderlecht, deja era rezerva.

La noi in Romania, daca ai jucat 3-4 meciuri bune acu' 10 ani, si in prezent esti titular in nationala...
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information