ROMANIA - ITALIA ... razboi sau pace?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

eNdz0r
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 659
Joined: 12 Sep 2007, 20:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Cont restrictionat! (user = topaZz)
Been thanked: 1 time

18 Nov 2007, 20:42

si a cui e vina aici? italienilor nu :)) nu lasa omu in pace sa se drogheze ... inca un motiv de cearta!
RoyalServer
User avatar
VirtuaL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 967
Joined: 08 Nov 2007, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: plecat pe marte
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Detinator CS.eXtreamCS.com
Fost detinator GG.eXtreamCS.com
Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Admin CS.eXtreamCS.com
Location: TURDA!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 20 times

27 Nov 2007, 01:21

cipcip wrote:i don`t care ... oricum urasc si italia si spania .. asa ca ... putin imi pasa ce se intampla ...

spania = capsunari, manelisti

italia = capsunari in varianta italiana, tigani :))
nu inteleg pentru ce ai postat asa ceva.locuiesc in spania de 2 ani,probabil ca tu nu ai iesit din Romania,pot sa spun ca nu poti compara traiul de viata din Spania,Italia cu mizeria din romania(exista si in romania ''lux'' ,dar putin).Mai pot sa zic,ca aici in Spania,romanii is priviti cu mai mult respect decat in Italia.Am fost si in italia,oamenii is mai '''reci'' chiar rai ....Insa in spania,ma rog,in catalunia(regiune situata la iesirea din franta-intrarea-n spania)oamenii is FOARTE primitori,te iau de pe strada si iti ofera mancare si adapost(normal,cateva zile).. si faza cu spania=capsunari e falsa pentru mine si multi altii.Eu nu am vazut in 2 ani de zile ,o sera de capsuni sau asa ceva.In fine,ideea mea i clara si fara motiv de cearta,blablabla.....Nu judeca tarile europene,daca nu ai fost si nu ai vazut ce-i in fiecare tara. :|
Intradevar,romanii s-au purtat mega-urat in aceste 2 tari :| ce am precizat mai sus,spanioli primitori etc.,era acum 2,3 ani.totul bine si frumos.in ziua de azi,in spania se intampla exact ca in italia,romanii fac ravagii. bueno,asta e ...suntem romani,ne-am facut un nume rau in europa.asta e....
ps:scuze cipcip,dar nu am fost de acord cu postul tau :|
Xdye Outwear (şlapii)
Bershka(pantalonii 3/4)
Bershka (maieul)
Festina (ceas pe mana)
Ray Ban (ochelarii)
Deadman_Inc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 22 Nov 2007, 17:48
Detinator Steam: Da
CS Status: 2Arc
Location: "The Zone",Ukraine
Contact:

28 Nov 2007, 14:32

Nu stiu ca e offtopic sau nu dar vedeti ca un om face ceva si toti poporul il sufera asta a intamplat si cu romani in cs unu e codat si toti sufera adica a nascut un nenorocit codat si toti ceilalti il merge dupa ia ca sti ce fain e cu coduri si ect.....Si daca esti bun pe un server esti numit codat ca esti roman!Daca eu duc pe un server Maghiar sau ceva de alt unde in tara nu joc cu coduri mie Da-mi ban ca sunt din Romania
Image
User avatar
VirtuaL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 967
Joined: 08 Nov 2007, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: plecat pe marte
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Detinator CS.eXtreamCS.com
Fost detinator GG.eXtreamCS.com
Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Admin CS.eXtreamCS.com
Location: TURDA!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 20 times

28 Nov 2007, 14:39

cam asa ceva deadman.....Asta e,romanul s-o facut de ***** in Europa.Revenind la subiect(italia-romania),vor trebui sa treaca cel putin 20 de ani ca Romania sa ajunga tara Europeana (prin fapte,nu vorbe).deci cel putin 20 de ani,si poate ajunge ca Spania,Italia.asta e......
Xdye Outwear (şlapii)
Bershka(pantalonii 3/4)
Bershka (maieul)
Festina (ceas pe mana)
Ray Ban (ochelarii)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 426 guests