Romania se pregateste de razboi !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

21 Mar 2015, 10:10

http://www.timesnewroman.ro/life-death/ ... crie-presa
Asta e numai pentru noobi se pare:)))

Atentie a dat la stiri acum 1 luna ca din 2010 pana in prezent cei care dadeau la armata ca subofiter/maistru/ofiter ,doar aia care dadeau spaga erau admisi(toti sunt incompententi),deci va dati seama ce armata avem....
RoyalServer
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

21 Mar 2015, 12:23

sergiu4995 wrote:http://www.timesnewroman.ro/life-death/ ... crie-presa
Asta e numai pentru noobi se pare:)))

Atentie a dat la stiri acum 1 luna ca din 2010 pana in prezent cei care dadeau la armata ca subofiter/maistru/ofiter ,doar aia care dadeau spaga erau admisi(toti sunt incompententi),deci va dati seama ce armata avem....
Pentru cultura ta de 1 an hai 2 nu se mai intra pe pile , foarte foarte greu si e un risc foarte mare sa iei teapa ;) vorbesti fara sa stii
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

21 Mar 2015, 12:33

Bunicu Magic wrote:
sergiu4995 wrote:http://www.timesnewroman.ro/life-death/ ... crie-presa
Asta e numai pentru noobi se pare:)))

Atentie a dat la stiri acum 1 luna ca din 2010 pana in prezent cei care dadeau la armata ca subofiter/maistru/ofiter ,doar aia care dadeau spaga erau admisi(toti sunt incompententi),deci va dati seama ce armata avem....
Pentru cultura ta de 1 an hai 2 nu se mai intra pe pile , foarte foarte greu si e un risc foarte mare sa iei teapa ;) vorbesti fara sa stii
:)))) tu nu stii nici 1% la cat stiu eu,mai citeste .....se pare ca tu esti cu documentatia in urma cu vreo 6-7 ani
User avatar
sN1kkeRs.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1058
Joined: 19 Sep 2013, 19:43
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: bzk15
Location: Brăila
Has thanked: 124 times
Been thanked: 37 times

21 Mar 2015, 18:06

au trecut astazi 5 elicoptere de armata pe la Braila
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

21 Mar 2015, 20:49

Ba asta cu meritocratia,omul care posteaza pe yt sustinut de Laur,este un sarlatan:))) m-am uitat si eu pe unele videouri,deci pe scurt in Romania si in celalte tari europeni sa nu mai fie condusa o tara cu partide politice,parlamentari bal bla bla.....asta se aude ce zice? pai la noi e problema de cei care ne conduc,nu sistemul de conducere,pai daca am schimba ar fi haos ce zice asta in meritocratie........


Laur nu mai sustine un om care vrea sa faca bani pe seama prostilor care se uita ,ce zice ala sunt in majoritate minciuni.
Pentru ca nu are dovezi.
PS: Pai datorita unui parlament Romania si-a castigat independenta!


pentru Laur si pentru toti ceilalti care vor dreptate in tara asta ,in fiecare zi un frate roman implineste 18 ani si are drept de vot,mai bine ne-am uni si vom invinge hotia,coruptia,birocratia si nedreptatea,noi tinerii suntem mai buni decat comunistii(nu toti batranii,mai sunt si unii cu cap).
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

21 Mar 2015, 23:38

sergiu4995 wrote:Ba asta cu meritocratia,omul care posteaza pe yt sustinut de Laur,este un sarlatan:))) m-am uitat si eu pe unele videouri,deci pe scurt in Romania si in celalte tari europeni sa nu mai fie condusa o tara cu partide politice,parlamentari bal bla bla.....asta se aude ce zice? pai la noi e problema de cei care ne conduc,nu sistemul de conducere,pai daca am schimba ar fi haos ce zice asta in meritocratie........


Laur nu mai sustine un om care vrea sa faca bani pe seama prostilor care se uita ,ce zice ala sunt in majoritate minciuni.
Pentru ca nu are dovezi.
PS: Pai datorita unui parlament Romania si-a castigat independenta!


pentru Laur si pentru toti ceilalti care vor dreptate in tara asta ,in fiecare zi un frate roman implineste 18 ani si are drept de vot,mai bine ne-am uni si vom invinge hotia,coruptia,birocratia si nedreptatea,noi tinerii suntem mai buni decat comunistii(nu toti batranii,mai sunt si unii cu cap).
Prietene, tu inca sustii un sistem de ***** si inca speri ca aceste partide vor aduce ceva bun pentru tine. Sunt cel putin 20 de ani in spate care spun clar ca tot ce e acum este MAFIE, HOTIE si CORUPTIE.
Jos partidele! Sa se refaca acest sistem infect!
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

21 Mar 2015, 23:53

Nu avem ce face... in alte tari vad ca coruptia e scazuta cu acest sistem de conducere adica cu partide, noi avem republica semi-prezidentiala ca si la rusi :)) facepalm
User avatar
SKanDaL^VGS
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 12
Joined: 17 Jan 2015, 20:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Try not to dy !
SteamID: skandal^vgs
Fond eXtream: 0
Contact:

22 Mar 2015, 10:17

tictac wrote:Eu plec in **** mea de aici... nu vreau sa mor
Fac o laba la granita cu unagria pe pamanat romanesc si am plecat ***
mor =)) =))
stai relax mai e , nu mult , dar mai e ...
Contact :[/color]Y/M : skandal_cs

Heker Romania
It's simply for gaming cuz !
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

22 Mar 2015, 14:33

sergiu4995 wrote:Ba asta cu meritocratia,omul care posteaza pe yt sustinut de Laur,este un sarlatan:))) m-am uitat si eu pe unele videouri,deci pe scurt in Romania si in celalte tari europeni sa nu mai fie condusa o tara cu partide politice,parlamentari bal bla bla.....asta se aude ce zice? pai la noi e problema de cei care ne conduc,nu sistemul de conducere,pai daca am schimba ar fi haos ce zice asta in meritocratie........


Laur nu mai sustine un om care vrea sa faca bani pe seama prostilor care se uita ,ce zice ala sunt in majoritate minciuni.
Pentru ca nu are dovezi.
PS: Pai datorita unui parlament Romania si-a castigat independenta!


pentru Laur si pentru toti ceilalti care vor dreptate in tara asta ,in fiecare zi un frate roman implineste 18 ani si are drept de vot,mai bine ne-am uni si vom invinge hotia,coruptia,birocratia si nedreptatea,noi tinerii suntem mai buni decat comunistii(nu toti batranii,mai sunt si unii cu cap).
Frumos sistem se baga la zdup intre ei mai nou
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

22 Mar 2015, 14:54

Bunicu Magic wrote:
sergiu4995 wrote:Ba asta cu meritocratia,omul care posteaza pe yt sustinut de Laur,este un sarlatan:))) m-am uitat si eu pe unele videouri,deci pe scurt in Romania si in celalte tari europeni sa nu mai fie condusa o tara cu partide politice,parlamentari bal bla bla.....asta se aude ce zice? pai la noi e problema de cei care ne conduc,nu sistemul de conducere,pai daca am schimba ar fi haos ce zice asta in meritocratie........


Laur nu mai sustine un om care vrea sa faca bani pe seama prostilor care se uita ,ce zice ala sunt in majoritate minciuni.
Pentru ca nu are dovezi.
PS: Pai datorita unui parlament Romania si-a castigat independenta!


pentru Laur si pentru toti ceilalti care vor dreptate in tara asta ,in fiecare zi un frate roman implineste 18 ani si are drept de vot,mai bine ne-am uni si vom invinge hotia,coruptia,birocratia si nedreptatea,noi tinerii suntem mai buni decat comunistii(nu toti batranii,mai sunt si unii cu cap).
Frumos sistem se baga la zdup intre ei mai nou
Nu se mai inteleg la furat un hot fura pe alt hot.
User avatar
D.Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3948
Joined: 02 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: ---
SteamID: @@@
Reputatie: Fost administrator
Location: .dbsql
Has thanked: 263 times
Been thanked: 330 times
Contact:

23 Mar 2015, 23:31

Laur eXtream wrote: Jos partidele! Sa se refaca acest sistem infect!

Eu zic sa infiintezi un partid aici pe extream daca tot vrei sa schimbi ceva in tara postand pe forum . Fa un partid si-ti dau si o idee de nume care va prinde cu siguranta PARTIDUL DDE . (Dependent De Extreamcs) Sigur o sa ai multi deputati !
Last edited by Vlad on 24 Mar 2015, 18:45, edited 1 time in total.
Reason: Esti tu in armata, nu avem de ce sa ne temem boss ! Daca ai fi inca aici ne-ai proteja!
Click pentru a vizualiza | Afiseaza codul
Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

26 Mar 2015, 20:14

Image

La Galati :))) wtf?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information