X ROMANIA - Simple question

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
.el.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 141
Joined: 07 Oct 2013, 22:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau pe banii statului.
Location: Müllrose, Germany
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times
Contact:

22 Jan 2014, 19:01

MaimutaVirtuala wrote:
.el. wrote:
Ovidiu2k4 wrote:Si ce atata tam-tam ca isi pun astia la site-uri x Romania.Cu ce drept ii tragi tu la raspundere.Vrei raspuns clar? Asa au vrut ei pe moment.Stam sa scriem romane si care e idiot sau nu,daca eu vreau sa-mi pun la site romania-romania.ro si sa-l fac blog personal, asa il pun si nu dau explicatie nimanui.Gasim mii de motive sa postam pe extreamcs,crezi ca ti-a crescut IQ-ul daca ai deschis topicul asta sau ce?
Nu, IQ-ul meu este in crestere indiferent de actiunile mele, in schimb cred ca scazut al tau.
Iar in mare parte, mai pe ocolite asta vroiam oarecum sa-ti arat, ca va scade nivelul de inteligenta rationala si logica, iar in schimb creste cel de inteligenta indusa si mecanica.

"..cred ca ESTE scazut al tau."

Nobody doesn't give a shit, CM nu au pus Romania in titlu ca sa te afli tu intr-o dilema a TLD-urilor si titlurilor.
Vezi ca in semnatura mea mai am un topic in care autorul este la fel de trist ca tine.Nu mai plangeti ca va da Laur o bomboana sa va calmati.
Am rat.at o cratima, no big deal, prea multi rat.ati prin zona si mi s-a molipsit degetul pe care de obicei il foloseam sa apas cratima ... tsk tsk tsk.

@Ovidiu2k4 - nu cred ca ai apucat inca, insa, sunt momente la job, cand efectiv nu ai nimic de facut, dar nici nu ai de gand sa cauti sa faci ceva:
1. Dimineata, cand te trezesti la 5-6 si intri la munca la 7, ti-e somn, n-ai chef de nimic si de regula incerci sa dormi pana te prinde seful
2. Mai sunt 30 minute pana iesi din tura, ai terminat toate task-urile, dar nici nu vrei sa te apuci sa le faci si pe cele de maine, pentru ca dureaza mai mult de 30 min, iar asta ar insemna sa ramai peste program, fara plata.
Ca acum. Probabil ai observat in post-urile mele, ca de obicei seara scriu intre orele 18-19.
Nu incercati sa pareti mai mari decat sunteti ! Daca ma cobor eu la mintea voastra, nu inseamna ca si raman acolo.
Un destept poate face pe prostul atunci este nevoit, insa un prost face pe desteptul toata viata, fara succes !
Aviz amatorilor gen MajeStik si egoistdream.

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information