Plăteşti rovinieta de pe telefon

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Anonymous117
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 347
Joined: 28 May 2012, 14:46
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 25 times
Contact:

26 Oct 2012, 21:40

Necenzurat wrote:Ce sa zic...tipic.

Topicul a fost facut cu scop informativ pentru cei care au o masina, cu siguranta considera metoda asta utila.
Restul, haters... probabil ca nici macar nu aveti permis.
Cine nu se abtine de la replyuri inutile va primi warn. Nu e loc de offtopic aici.
Acum vrei să-ţi pun şi poză cu permisul ?

Ce ţi se pare ţie aşa util? Sau eşti unul dintre cei care stau cu smartfonu dând mesaje în timp ce conduc?
Nu ţi se pare că e mai bine atunci când alimentezi maşină şi când plăteşti să iei şi rovinieta?
Last edited by Anonymous117 on 26 Oct 2012, 21:42, edited 1 time in total.
Image
RoyalServer
User avatar
littlestudii(o)
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 26 Oct 2012, 19:47
Detinator Steam: Da
CS Status: NANE '08.
Location: DE-ALE MELE.
Been thanked: 1 time
Contact:

26 Oct 2012, 21:42

Frate, in curand vezi ca platim benzina de pe telefon. Ma rog, este parerea mea personala. Nu sunt de acord, dar asta este.
Mi-e dor de NANE '08. Urasc la nebunie comercialul din 2012... Si urasc faptul ca am crezut ca el nu va vinde rapul romanesc niciodata.
NANE '08.
Image
User avatar
marian^
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 904
Joined: 30 Sep 2011, 19:14
Detinator Steam: Da
SteamID: nulledmarian
Location: Sibiu
Has thanked: 52 times
Been thanked: 67 times
Contact:

26 Oct 2012, 22:51

Suntem in lumea vitezei,vrem sa facem totul cat mai repede, in cel mai usor mod posibil.

Am inteles gresit, ma gandeam ca e si plata "SMS". Am cumparat acum o rovinieta, pe 7 zile, foarte rapid.

La cele pe 7 zile :
- nu e necesara seria sasiului (decat la cele pe 12 luni)
- rovinieta ti-o trimite pe mail si doar o descarci (nu ai GUID sa o descarci de pe site)


Am comandat de pe PC, dar cred ca merge pe orice telefon care are browser care suporta HTTPS/SSL .

Au un support foarte bun, le-am trimis un mail pe la 10:30, iar dupa 5 minute m-au sunat si am rezolvat problema.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information