Gazduire gratis.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mr.BuLLaNZor
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3945
Joined: 22 Sep 2011, 19:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 254 times
Been thanked: 109 times
Contact:

20 Jan 2013, 11:41

Code: Select all

Chiar nu vreau să câștig nimic. O fac din plăcere și să încerc să ajut lumea să se lanseze.
Scuze de off , vezi ca ti-am trimis un PM si am nevoie de raspuns urgent.
RoyalServer 2
KerosenDOUD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 19 May 2012, 15:37
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
SteamID: Nu.
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Jan 2013, 11:49

Mr.BuLLaNZor wrote:

Code: Select all

Chiar nu vreau să câștig nimic. O fac din plăcere și să încerc să ajut lumea să se lanseze.
Scuze de off , vezi ca ti-am trimis un PM si am nevoie de raspuns urgent.
Te-am rezolvat, succes!
Image
User avatar
democpanel
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 18 Jul 2011, 15:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Jan 2013, 12:45

Ba voi sunteti chiar panda . Omul vrea sa faca un lucru bun pentru voi si voi comentati ca meltenii la el .
KerosenDOUD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 19 May 2012, 15:37
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
SteamID: Nu.
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Jan 2013, 13:44

democpanel wrote:Ba voi sunteti chiar panda . Omul vrea sa faca un lucru bun pentru voi si voi comentati ca meltenii la el .
Doar trăim în România nu ? :))
Image
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

20 Jan 2013, 14:35

democpanel wrote:Ba voi sunteti chiar panda . Omul vrea sa faca un lucru bun pentru voi si voi comentati ca meltenii la el .
Meltean esti tu ma, nu e nimeni in domeniul asta care da gratis si care sa nu aiba interes.
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

20 Jan 2013, 14:57

Ma bag si eu peste topic pentru mi-a starnit curiozitatea.
Aceasta gazduire oferita gratuit poate fi de folos pentru cei ce vor sa testeze inainte de a pune ceva in aplicare,faza este ca nu poti sti peste ce oameni dai,ce interese au sa scoata profit de pe scripturi sa copie ei ceva sau sa fure un intreg script,baza de date...dar daca vor sa ajute lumea e frumos din partea lor daca nu ar avea interese ascunse,adica sa investeasca bani si sa nu scoata nimic,doar de pe reclame,adsense si altele ar fi ok.
Cat despre acest site cu gazduire ii stiu de ceva timp,poate de cand s-a deschis am facut eu un topic pe la Security Zone,dar 3 pachate nelimitate pare putin suspect,spatiu pe disc nelimitat la fel e putin cam asa,pentru ca nu am auzit sa existe in Romania e doar reclama,hostway parca avea dar nu intru in detalii.
Am si eu o intrebare de om care nu a testat inca: Diferenta dintre primele 2 pachete si al 3-lea is limitarile si panoul,bun,dar daca tot nu va iese nimic,aveti bani de 2 panouri,adica Cpanel si DirectAdmin?
KerosenDOUD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 19 May 2012, 15:37
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
SteamID: Nu.
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Jan 2013, 14:58

Sona wrote:
democpanel wrote:Ba voi sunteti chiar panda . Omul vrea sa faca un lucru bun pentru voi si voi comentati ca meltenii la el .
Meltean esti tu ma, nu e nimeni in domeniul asta care da gratis si care sa nu aiba interes.
Eu mă număr printre oamenii care oferă gratis și nu are interes. Este vreo problemă că așa este caracterul meu ? Nu cred, am sa te rog sa numai postezi în acest topic.


http://www.wmsclub.ro/ este un site de comanda. Nu este strălucit, dar pentru început merge.
Image
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

20 Jan 2013, 15:15

Nu am cum sa nu postez, ai cerut o parere si o sa o exprim de fiecare data cand simt ca e cazul.Nimeni niciodata in domeniul asta nu o sa dea nimic gratis degeaba.O fac doar cei cu pachete platite atunci cand vor sa isi faca o reclama sau sa ajute cineva.Cine isi creeaza insa astfel de site-uri de binefacere in domeniul web hosting planuieste altceva.
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

20 Jan 2013, 15:17

Sona wrote:Nu am cum sa nu postez, ai cerut o parere si o sa o exprim de fiecare data cand simt ca e cazul.Nimeni niciodata in domeniul asta nu o sa dea nimic gratis degeaba.O fac doar cei cu pachete platite atunci cand vor sa isi faca o reclama sau sa ajute cineva.Cine isi creeaza insa astfel de site-uri de binefacere in domeniul web hosting planuieste altceva.
Nu se stie ce poate face pe viitor,sunt si in strainatate ca ofera gratuit sau cel putin erau niste oameni ce ofereau gratis pe un dedicat hostat in America,iar dupa renunta la gazduire gratis pentru a face reclama la site,nu prea e frumos dar merge.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

20 Jan 2013, 15:21

Nu sunt impotriva unor astfel de activitati doar ca trebuie sa fie sub aripa unor firme inregistrate.Gratis sau nu, cand ai probleme trebuie sa ai la cine apela, se numeste suport.Ce suport poate sa ofere userul x de pe acest forum(ca sa nu dau exemple) cand ofera gratis si clientul are nevoie de un backup sau orice alt ajutor?
KerosenDOUD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 19 May 2012, 15:37
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
SteamID: Nu.
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Jan 2013, 15:24

Backup-ul se face zilnic :)

Sona te rog încă o dată frumos să numai postezi aici dacă ai de a face cu topic-ul.
Image
User avatar
Andrei.C
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 220
Joined: 23 Dec 2012, 16:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Jan 2013, 15:29

Sona wrote:Nu sunt impotriva unor astfel de activitati doar ca trebuie sa fie sub aripa unor firme inregistrate.Gratis sau nu, cand ai probleme trebuie sa ai la cine apela, se numeste suport.Ce suport poate sa ofere userul x de pe acest forum(ca sa nu dau exemple) cand ofera gratis si clientul are nevoie de un backup sau orice alt ajutor?
Stai tu linistit,backupurile,la mine cel putin,se fac mai regulat decat la resellerul tau de la gameszone.Mare distribuitor ce esti tu de servicii de hosting,as putea sa fac cerere la gameszone pentru un reseller si asa as avea si eu platit +ca as si castiga bani.Dar nu vreau sa ma rog de altii sa-mi dea 2 euro/3 luni cum faci tu.Dute de aici si lasa pe autorul topicului ca numai tu ai scris o pagina din topic.Ai 10 clienti toti?Nu prea cred.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information